Najdłuższy mecz

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+
86"12'Wirowski Jakub1
Szymczak Marcin3
50"56'Szymczak Marcin2
Gnitecki Przemysław3
50"31'Florczyk Paweł3
Szczęsny Szymon2
49"58'Suchocki Dominik2
Stasiak Wojciech3
48"50'Pietras Krzysztof3
Kabaciński Maciej2
44"06'Płaczek Maciej3
Blukacz Mateusz2
43"48'Stasiak Wojciech3
Szczęsny Szymon2
38"54'Florczyk Paweł3
Górka Grzegorz2
37"50'Florczyk Paweł2
Kania Piotr3
37"14'Janiak Tomasz2
Płaczek Maciej3
37"41'Skarbińska Agnieszka2
Sopińska Patrycja3
27"16'Sopińska Patrycja3
Jarzembowska Maria1
26"39'Sopińska Patrycja1
Wilińska Joanna3
25"47'Skarbińska Agnieszka1
Wilińska Joanna3
23"36'Skarbińska Agnieszka1
Jarzembowska Maria3
22"57'Wilińska Joanna0
Jarzembowska Maria3
17"32'Jarzembowska Maria0
Mohamed Nazia3
17"20'Sopińska Patrycja0
Mohamed Nazia3
17"17'Wilińska Joanna0
Mohamed Nazia3
16"27'Socha Małgorzata0
Jarzembowska Maria3
60"16'Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej2
55"10'Paczesny Bartosz2
Kasperek Michał3
50"04'Dawid Krzysztof2
Smoleń Artur3
44"18'Kapitański Michał2
Cichocki Marek3
43"54'Młyński Oskar2
Fidyt Paweł3
43"33'Fidyt Paweł2
Wojtunik Bartłomiej3
43"29'Kasperek Michał2
Terlecki Jarosław3
43"08'Smoleń Artur3
Wajda Wojciech1
42"48'Rygielski Rafał2
Widomski Sławomir3
41"45'Kasperek Michał2
Dawid Krzysztof3
26"06'Krzemińska-Zasadzka Olga3
Nosal Sylwia1
17"34'Buczkowska Ewa3
Nosal Sylwia0
15"20'Witkowska Dominika3
Nosal Sylwia0
14"23'Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
11"33'Krzemińska-Zasadzka Olga0
Witkowska Dominika3
10"28'Buczkowska Ewa3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
44"30'Breguła Maciej1
Olkuski Sławomir3
43"16'Breguła Maciej2
Burak Michał3
37"48'Olkuski Sławomir3
Konopka Mikołaj1
36"50'Polinceusz Dariusz3
Grunt Jarosław2
35"05'Grunt Jarosław3
Mazur Wojciech2
30"36'Kozik Marcin3
Grzybowski Michał1
29"28'Banasiak Tomasz1
Habrajski Artur3
28"59'Wilk Marcin3
Banasiak Tomasz1
28"40'Mazur Piotr3
Sobczak Piotr1
27"50'Furman Wojciech1
Polinceusz Dariusz3
21"00'Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka1
16"55'Mendrek Danuta0
Zając Maureen3
13"13'Mendrek Danuta3
Liebert Karina0
12"58'Zając Maureen3
Półtorak Agnieszka0
12"34'Liebert Karina0
Półtorak Agnieszka3
12"14'Zając Maureen3
Liebert Karina0
'Baran AnnaW
Mendrek Danuta3
'Baran AnnaW
Półtorak Agnieszka3
'Baran AnnaW
Zając Maureen3
'Baran AnnaW
Liebert Karina3
35"59'Hyams Martin3
Romański Krzysztof1
31"48'Dutka Dariusz1
Grudziński Sławomir3
31"07'Hyams Martin1
Kowalewski Jacek3
31"01'Wilk Roman1
Łuniewski Robert3
30"57'Romański Krzysztof3
Kędzierski Maciej2
28"39'Sasinowski Artur1
Sienkiewicz Leszek3
27"56'Romański Krzysztof2
Dutka Dariusz3
27"54'Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir0
27"32'Grochowina Jacek3
Biernat Piotr1
27"20'Smaga Marek3
Biernat Piotr1
46"57'Dworakowski Robert3
Szymkowiak Mariusz2
42"10'Karpiński Jerzy3
Bystrzejewski Andrzej1
35"21'Pillath Dariusz1
Kozłowski Paweł3
34"28'Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław1
33"26'Karpiński Jerzy1
Szymkowiak Mariusz3
33"26'Bystrzejewski Andrzej3
Pillath Dariusz1
31"49'Kobus Waldek3
Sieradzan Michał1
29"33'Kozłowski Paweł2
Kobus Waldek3
27"19'Strugarek Mirosław3
Kozłowski Paweł1
25"54'Szymkowiak Mariusz3
Sieradzan Michał0
49"46'Cygan Marek2
Suski Jerzy3
37"31'Cygan Marek3
Nitka Jacek2
25"55'Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
24"17'Szukalski Jacek3
Kaliski Wojciech1
21"58'Cygan Marek1
Szukalski Jacek3
21"51'Przeor Jan3
Cygan Marek0
18"38'Przeor Jan3
Suski Jerzy0
18"37'Drużyński Mirosław0
Kaliski Wojciech3
18"20'Przeor Jan0
Szukalski Jacek3
17"43'Przeor Jan3
Drużyński Mirosław0

Najdłużej na korcie

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+
Szymczak Marcin181"50'
Stasiak Wojciech144"14'
Gnitecki Przemysław133"31'
Kania Piotr127"23'
Płaczek Maciej125"22'
Florczyk Paweł121"57'
Suchocki Dominik115"35'
Górka Grzegorz114"31'
Kabaciński Maciej112"50'
Szczęsny Szymon112"19'
Sopińska Patrycja114"17'
Skarbińska Agnieszka105"41'
Jarzembowska Maria97"32'
Wilińska Joanna96"50'
Mohamed Nazia72"27'
Socha Małgorzata68"59'
Mnichowska Katarzyna58"24'
Smoleń Artur168"37'
Fidyt Paweł148"43'
Kasperek Michał148"06'
Wojtunik Bartłomiej145"39'
Widomski Sławomir134"31'
Więcław Paweł134"24'
Szcześniak Marcin130"59'
Skąpski Bartłomiej129"27'
Rygielski Rafał123"13'
Dawid Krzysztof121"44'
Nosal Sylwia48"18'
Krzemińska-Zasadzka Olga38"42'
Buczkowska Ewa35"57'
Witkowska Dominika33"13'
Olkuski Sławomir120"21'
Konopka Mikołaj101"18'
Breguła Maciej92"11'
Drygalski Rafał91"00'
Grunt Jarosław89"49'
Kucharski Marcin89"24'
Banasiak Tomasz88"37'
Polinceusz Dariusz87"56'
Burak Michał86"51'
Grzybowski Michał84"38'
Mendrek Danuta41"49'
Półtorak Agnieszka36"43'
Zając Maureen34"16'
Liebert Karina30"04'
Hyams Martin100"49'
Romański Krzysztof98"08'
Grochowina Jacek95"07'
Grudziński Sławomir85"23'
Kędzierski Maciej81"22'
Kowalewski Jacek77"35'
Dutka Dariusz74"20'
Jabłoński Paweł73"48'
Grzelczak Włodzimierz72"12'
Łuniewski Robert71"56'
Szymkowiak Mariusz88"11'
Dworakowski Robert80"13'
Kozłowski Paweł71"32'
Karpiński Jerzy63"58'
Bystrzejewski Andrzej63"37'
Kobus Waldek62"31'
Strugarek Mirosław62"29'
Sieradzan Michał61"33'
Pillath Dariusz55"56'
Czyżak Piotr Marcin26"44'
Cygan Marek135"53'
Suski Jerzy100"10'
Przeor Jan95"36'
Drużyński Mirosław89"00'
Kaliski Wojciech78"37'
Szukalski Jacek76"46'
Nitka Jacek65"40'

Czas setów: 102 godz. 54 min 60 s

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+

1513 min 20 s

60"12'
1 set
Wirowski Jakub1
Szymczak Marcin3
14"16'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Pietras Krzysztof0
14"04'
3 set
Wirowski Jakub1
Szymczak Marcin3
13"04'
3 set
Szymczak Marcin2
Gnitecki Przemysław3
12"43'
5 set
Suchocki Dominik2
Stasiak Wojciech3
11"20'
3 set
Stasiak Wojciech3
Owczarczyk Łukasz0
11"18'
3 set
Dominiak Kamil3
Pieńkowski Krzysztof0
11"00'
3 set
Kabaciński Maciej0
Maciantowicz Maciej3
10"51'
1 set
Płaczek Maciej0
Kozłowski Łukasz3
10"48'
2 set
Płaczek Maciej0
Kozłowski Łukasz3

307 min 5 s

8"02'
2 set
Skarbińska Agnieszka2
Sopińska Patrycja3
7"26'
2 set
Wilińska Joanna0
Jarzembowska Maria3
7"02'
3 set
Skarbińska Agnieszka2
Sopińska Patrycja3
6"59'
1 set
Wilińska Joanna0
Jarzembowska Maria3
6"49'
3 set
Sopińska Patrycja1
Wilińska Joanna3
6"39'
2 set
Skarbińska Agnieszka1
Wilińska Joanna3
6"32'
4 set
Skarbińska Agnieszka2
Sopińska Patrycja3
6"31'
4 set
Sopińska Patrycja3
Jarzembowska Maria1
5"37'
4 set
Skarbińska Agnieszka1
Jarzembowska Maria3
5"36'
4 set
Sopińska Patrycja1
Wilińska Joanna3

2017 min 54 s

14"43'
1 set
Mierzicki Remi3
Więcław Paweł1
13"41'
3 set
Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej2
12"36'
2 set
Paczesny Bartosz2
Kasperek Michał3
12"32'
2 set
Dawid Krzysztof3
Widomski Sławomir0
12"16'
4 set
Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej2
11"44'
1 set
Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej2
11"26'
4 set
Hyżyk Sławomir3
Michalak Radosław1
11"02'
4 set
Paczesny Bartosz2
Kasperek Michał3
10"44'
1 set
Szcześniak Marcin3
Wrzosek Bartłomiej0
10"37'
3 set
Dawid Krzysztof2
Smoleń Artur3

78 min 5 s

5"53'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Nosal Sylwia1
5"44'
3 set
Buczkowska Ewa3
Nosal Sylwia0
5"18'
3 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Nosal Sylwia1
5"05'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Nosal Sylwia1
5"04'
4 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Nosal Sylwia1
4"53'
2 set
Buczkowska Ewa3
Nosal Sylwia0
4"32'
1 set
Witkowska Dominika3
Nosal Sylwia0
4"27'
3 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
4"22'
1 set
Buczkowska Ewa3
Nosal Sylwia0
4"14'
1 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3

920 min 15 s

13"14'
3 set
Breguła Maciej1
Olkuski Sławomir3
10"03'
1 set
Breguła Maciej1
Olkuski Sławomir3
9"21'
1 set
Firfas Rafał0
Drygalski Rafał3
9"06'
1 set
Kucharski Marcin0
Cyran Dariusz3
9"04'
1 set
Olkuski Sławomir3
Konopka Mikołaj1
8"41'
4 set
Grunt Jarosław3
Mazur Wojciech2
8"39'
2 set
Breguła Maciej2
Burak Michał3
8"23'
1 set
Drygalski Rafał3
Sobczak Piotr0
8"22'
4 set
Breguła Maciej2
Burak Michał3
8"18'
3 set
Olkuski Sławomir0
Drygalski Rafał3

71 min 26 s

5"52'
2 set
Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka1
5"23'
3 set
Mendrek Danuta0
Zając Maureen3
5"22'
2 set
Mendrek Danuta0
Zając Maureen3
4"19'
4 set
Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka1
4"04'
3 set
Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka1
3"57'
1 set
Mendrek Danuta0
Zając Maureen3
3"45'
3 set
Zając Maureen3
Półtorak Agnieszka0
3"41'
3 set
Liebert Karina0
Półtorak Agnieszka3
3"32'
1 set
Zając Maureen3
Liebert Karina0
3"27'
1 set
Mendrek Danuta3
Liebert Karina0

627 min 42 s

10"44'
2 set
Kaczmarek Jerzy Piotr3
Przyłuski Dariusz0
10"30'
3 set
Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir0
8"49'
3 set
Hyams Martin3
Romański Krzysztof1
8"35'
2 set
Hyams Martin3
Grochowina Jacek0
8"22'
3 set
Dutka Dariusz1
Grudziński Sławomir3
8"20'
4 set
Hyams Martin3
Romański Krzysztof1
8"02'
4 set
Wilk Roman1
Łuniewski Robert3
7"40'
2 set
Wilk Roman1
Łuniewski Robert3
7"30'
1 set
Sasinowski Artur1
Sienkiewicz Leszek3
7"22'
3 set
Hyams Martin1
Kowalewski Jacek3

318 min 22 s

11"32'
3 set
Karpiński Jerzy3
Bystrzejewski Andrzej1
11"10'
4 set
Karpiński Jerzy1
Szymkowiak Mariusz3
10"07'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Pillath Dariusz1
9"23'
1 set
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław1
8"55'
5 set
Dworakowski Robert3
Szymkowiak Mariusz2
8"53'
2 set
Karpiński Jerzy3
Bystrzejewski Andrzej1
8"44'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Sieradzan Michał0
8"40'
2 set
Kobus Waldek3
Sieradzan Michał1
7"47'
4 set
Karpiński Jerzy3
Bystrzejewski Andrzej1
7"45'
1 set
Karpiński Jerzy1
Szymkowiak Mariusz3

320 min 51 s

23"16'
1 set
Cygan Marek2
Suski Jerzy3
8"01'
1 set
Przeor Jan3
Cygan Marek0
7"25'
1 set
Cygan Marek3
Drużyński Mirosław0
6"52'
3 set
Przeor Jan3
Suski Jerzy0
6"13'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
6"10'
1 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
6"09'
1 set
Drużyński Mirosław0
Kaliski Wojciech3
5"56'
4 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
5"55'
3 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
5"54'
2 set
Cygan Marek2
Suski Jerzy3

Małych punktów: 18839

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+

4217

Stasiak Wojciech195
Szymczak Marcin188
Suchocki Dominik183
Bakulski Michał180
Kania Piotr180
Górka Grzegorz174
Kabaciński Maciej174
Gnitecki Przemysław173
Florczyk Paweł169
Dominiak Kamil168

1146

Sopińska Patrycja206
Jarzembowska Maria202
Mohamed Nazia198
Wilińska Joanna195
Skarbińska Agnieszka192
Socha Małgorzata105
Mnichowska Katarzyna48

5866

Skąpski Bartłomiej236
Fidyt Paweł228
Widomski Sławomir221
Kasperek Michał203
Szcześniak Marcin202
Więcław Paweł202
Dawid Krzysztof196
Smoleń Artur193
Terlecki Jarosław182
Rycerz Bartosz179

318

Witkowska Dominika99
Buczkowska Ewa87
Nosal Sylwia70
Krzemińska-Zasadzka Olga62

2921

Kozik Marcin177
Grzybowski Michał169
Konopka Mikołaj163
Kaliński Wojciech151
Olkuski Sławomir151
Kucharski Marcin150
Drygalski Rafał149
Polinceusz Dariusz142
Wilk Marcin138
Grunt Jarosław133

310

Mendrek Danuta105
Zając Maureen100
Półtorak Agnieszka78
Liebert Karina27

2091

Hyams Martin174
Kędzierski Maciej173
Grochowina Jacek160
Romański Krzysztof153
Grzelczak Włodzimierz147
Jabłoński Paweł137
Grudziński Sławomir136
Kowalewski Jacek128
Łuniewski Robert123
Dutka Dariusz121

922

Dworakowski Robert131
Szymkowiak Mariusz128
Kobus Waldek110
Strugarek Mirosław109
Kozłowski Paweł98
Sieradzan Michał85
Bystrzejewski Andrzej83
Karpiński Jerzy75
Pillath Dariusz66
Czyżak Piotr Marcin37

1048

Szukalski Jacek186
Przeor Jan172
Cygan Marek168
Kaliski Wojciech164
Drużyński Mirosław123
Nitka Jacek119
Suski Jerzy116

Wszystkich rozegranych setów: 1070

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+

238

69

331

19

167

19

115

50

62


Wszystkich rozegranych meczów: 302

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+

66

21

91

6

49

6

32

13

18


Szybkość zdobycia punktów

M35+W35+M40+W40+M45+W45+M50+M55+M60+
0.27'
4 set
Wirowski Jakub1
Szymczak Marcin3
11.73'
1 set
Bakulski Michał3
Bok Jakub0
12.82'
4 set
Janiak Tomasz2
Gidziński Bolesław3
13.00'
2 set
Bakulski Michał3
Bok Jakub0
13.45'
1 set
Płaczek Maciej3
Bok Jakub0
15.73'
1 set
Kabaciński Maciej3
Lizak Michał0
16.00'
3 set
Owczarczyk Łukasz3
Makowski Paweł0
16.09'
2 set
Kabaciński Maciej3
Lizak Michał0
16.18'
3 set
Bakulski Michał3
Bok Jakub0
16.18'
2 set
Lizak Michał3
Bok Jakub0
11.91'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Mohamed Nazia3
13.36'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Mohamed Nazia3
14.36'
1 set
Socha Małgorzata0
Mohamed Nazia3
14.73'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Mnichowska Katarzyna0
14.82'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Jarzembowska Maria3
15.27'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Mohamed Nazia3
15.36'
1 set
Skarbińska Agnieszka3
Mnichowska Katarzyna0
15.64'
2 set
Socha Małgorzata3
Mnichowska Katarzyna0
15.91'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Jarzembowska Maria3
16.36'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Wilińska Joanna3
14.73'
2 set
Kopiec Tomasz3
Skonieczny Mateusz0
15.27'
2 set
Wojtunik Bartłomiej0
Rycerz Bartosz3
15.27'
1 set
Wojtunik Bartłomiej0
Rycerz Bartosz3
17.09'
1 set
Ornowski Marcin0
Górski Norbert3
17.36'
2 set
Ornowski Marcin0
Dawid Krzysztof3
18.09'
2 set
Widomski Sławomir3
Salitra Robert1
18.36'
1 set
Leśniak Grzegorz0
Dawid Krzysztof3
18.91'
1 set
Kopiec Tomasz0
Steizer Adrian3
19.09'
1 set
Buszkiewicz Tomasz0
Więcław Paweł3
19.27'
3 set
Waniek Tomasz3
Waryszak Sławomir0
12.73'
1 set
Buczkowska Ewa3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
13.82'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Witkowska Dominika3
15.09'
2 set
Buczkowska Ewa3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
16.18'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Witkowska Dominika3
18.09'
3 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Witkowska Dominika3
18.55'
3 set
Witkowska Dominika3
Nosal Sylwia0
18.82'
3 set
Buczkowska Ewa3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
20.36'
2 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
22.09'
2 set
Witkowska Dominika3
Nosal Sylwia0
23.09'
1 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
12.00'
1 set
Habrajski Artur1
Sowa Grzegorz Tiger3
13.27'
1 set
Chorąży Romuald0
Kozik Marcin3
14.00'
3 set
Grunt Jarosław3
Mazur Wojciech2
15.73'
2 set
Chorąży Romuald0
Kozik Marcin3
15.91'
2 set
Salwach Krzysztof0
Habrajski Artur3
16.55'
3 set
Kozik Marcin3
Wójcicki Marcin0
17.00'
2 set
Kucharski Marcin3
Mazur Wojciech0
17.27'
1 set
Konopka Mikołaj3
Firfas Rafał1
17.55'
3 set
Chorąży Romuald0
Kozik Marcin3
17.64'
2 set
Habrajski Artur1
Sowa Grzegorz Tiger3
15.00'
1 set
Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka1
15.09'
1 set
Zając Maureen3
Półtorak Agnieszka0
17.00'
2 set
Zając Maureen3
Liebert Karina0
17.00'
1 set
Liebert Karina0
Półtorak Agnieszka3
17.18'
2 set
Zając Maureen3
Półtorak Agnieszka0
17.73'
2 set
Liebert Karina0
Półtorak Agnieszka3
17.73'
2 set
Mendrek Danuta3
Liebert Karina0
17.73'
3 set
Zając Maureen3
Liebert Karina0
18.64'
3 set
Mendrek Danuta3
Liebert Karina0
18.82'
1 set
Mendrek Danuta3
Liebert Karina0
17.36'
1 set
Kędzierski Maciej3
Wilk Roman0
17.45'
3 set
Smaga Marek1
Jabłoński Paweł3
18.09'
2 set
Łuniewski Robert1
Jabłoński Paweł3
18.64'
4 set
Romański Krzysztof3
Kędzierski Maciej2
19.36'
1 set
Kaczmarek Jerzy Piotr3
Przyłuski Dariusz0
19.73'
4 set
Łuniewski Robert1
Jabłoński Paweł3
20.18'
2 set
Romański Krzysztof1
Biernat Piotr3
20.18'
3 set
Kaczmarek Jerzy Piotr1
Kędzierski Maciej3
21.27'
1 set
Kędzierski Maciej3
Sasinowski Artur0
21.36'
1 set
Jabłoński Paweł1
Grzelczak Włodzimierz3
13.09'
5 set
Kozłowski Paweł2
Kobus Waldek3
19.27'
2 set
Dworakowski Robert3
Kobus Waldek0
21.55'
1 set
Strugarek Mirosław3
Kozłowski Paweł1
22.82'
1 set
Strugarek Mirosław3
Czyżak Piotr Marcin0
23.36'
2 set
Karpiński Jerzy1
Szymkowiak Mariusz3
23.36'
1 set
Sieradzan Michał3
Czyżak Piotr Marcin0
23.64'
2 set
Strugarek Mirosław3
Czyżak Piotr Marcin0
23.91'
2 set
Sieradzan Michał3
Czyżak Piotr Marcin0
24.00'
3 set
Dworakowski Robert3
Kobus Waldek0
24.18'
3 set
Strugarek Mirosław3
Czyżak Piotr Marcin0
15.00'
2 set
Cygan Marek3
Drużyński Mirosław0
15.27'
3 set
Cygan Marek3
Drużyński Mirosław0
17.27'
3 set
Szukalski Jacek3
Drużyński Mirosław0
17.27'
2 set
Szukalski Jacek3
Suski Jerzy0
17.73'
4 set
Cygan Marek1
Szukalski Jacek3
19.64'
1 set
Szukalski Jacek3
Drużyński Mirosław0
19.91'
3 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
20.18'
2 set
Przeor Jan0
Szukalski Jacek3
20.64'
2 set
Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3
22.09'
3 set
Szukalski Jacek3
Suski Jerzy0

Decyzji sędziowskich: 58 (0,3%)

Stroke 18
31%
Let 37
63,8%
Nolet 3
5,2%

M35+M40+M45+M50+M55+M60+
8 8,3%
5-2-1
Bakulski Michał3
Filas Karol2
5 5,6%
5-0-0
Szymczak Marcin2
Gnitecki Przemysław3
2 3,8%
0-2-0
Gnitecki Przemysław3
Gidziński Bolesław0
1 2,4%
1-0-0
Wirowski Jakub3
Blukacz Mateusz0
1 1,4%
0-1-0
Gidziński Bolesław1
Blukacz Mateusz3
1 1,6%
0-1-0
Makowski Paweł0
Filipczak Arkadiusz3
1 1,1%
0-1-0
Janiak Tomasz2
Płaczek Maciej3
8 11,4%
1-5-2
Wojtunik Bartłomiej3
Suwalski Hubert1
5 8,8%
2-3-0
Górski Norbert0
Chudzicki Bartosz3
3 6,3%
0-3-0
Fidyt Paweł3
Cichocki Marek0
1 1,9%
0-1-0
Kopiec Tomasz3
Skonieczny Mateusz0
1 1,4%
1-0-0
Więcław Paweł3
Znojkiewicz Rafał1
1 1,7%
0-1-0
Kopiec Tomasz0
Steizer Adrian3
1 1,4%
1-0-0
Widomski Sławomir3
Wojtunik Bartłomiej1
1 1,9%
0-1-0
Paczesny Bartosz3
Znojkiewicz Rafał0
1 2%
0-1-0
Szcześniak Marcin0
Terlecki Jarosław3
1 1,5%
0-1-0
Dawid Krzysztof3
Widomski Sławomir0
4 4,7%
0-4-0
Breguła Maciej1
Olkuski Sławomir3
1 1,8%
0-1-0
Kaliński Wojciech3
Sobczak Piotr0
2 3,1%
1-1-0
Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir0
1 1,7%
1-0-0
Grudziński Sławomir3
Jabłoński Paweł0
1 2%
0-1-0
Łuniewski Robert0
Grochowina Jacek3
3 3,5%
0-3-0
Karpiński Jerzy3
Bystrzejewski Andrzej1
2 1,8%
0-2-0
Dworakowski Robert3
Szymkowiak Mariusz2
1 1,3%
0-1-0
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław1
1 2,4%
0-1-0
Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0