Najdłuższy mecz

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja
24"27'Ciesielski Grzegorz3
Filipczak Aneta1
23"04'Skura Konrad1
Ciesielski Grzegorz3
14"47'Tarnowski Michał0
Woch Paulina3
13"10'Skura Konrad0
Filipczak Aneta3
12"48'Karski Arkadiusz0
Tarnowski Michał3
10"54'Karski Arkadiusz0
Woch Paulina3
31"38'Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
18"30'Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
11"22'Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
15"30'Biś Grzegorz1
Skórniewski Paweł2
13"03'Skibiński Damian0
Skórniewski Paweł2
12"39'Skórniewski Paweł2
Sosnowicz Mariusz1
12"29'Skibiński Damian2
Kubiak Bartłomiej1
12"10'Skibiński Damian0
Sosnowicz Mariusz2
10"43'Sosnowicz Mariusz2
Kubiak Bartłomiej1
8"35'Skórniewski Paweł2
Kubiak Bartłomiej0
6"58'Biś Grzegorz0
Kubiak Bartłomiej2
5"58'Biś Grzegorz0
Skibiński Damian2
4"07'Biś Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2

Najdłużej na korcie

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja
Ciesielski Grzegorz36"56'
Filipczak Aneta29"56'
Skura Konrad28"24'
Tarnowski Michał21"58'
Woch Paulina21"23'
Karski Arkadiusz18"45'
Filipczak Aneta26"25'
Tarnowski Michał26"25'
Woch Paulina14"58'
Ciesielski Grzegorz14"58'
Karski Arkadiusz11"01'
Skura Konrad11"01'
Skórniewski Paweł43"02'
Skibiński Damian38"58'
Kubiak Bartłomiej35"59'
Sosnowicz Mariusz35"54'
Biś Grzegorz30"17'

Czas setów: 3 godz. 43 min 10 s

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja

78 min 41 s

5"34'
1 set
Skura Konrad1
Ciesielski Grzegorz3
5"09'
2 set
Skura Konrad1
Ciesielski Grzegorz3
5"01'
2 set
Tarnowski Michał0
Woch Paulina3
5"01'
1 set
Ciesielski Grzegorz3
Filipczak Aneta1
4"58'
4 set
Ciesielski Grzegorz3
Filipczak Aneta1
4"52'
3 set
Ciesielski Grzegorz3
Filipczak Aneta1
4"47'
1 set
Skura Konrad0
Filipczak Aneta3
4"23'
2 set
Ciesielski Grzegorz3
Filipczak Aneta1
4"02'
3 set
Tarnowski Michał0
Woch Paulina3
3"41'
2 set
Karski Arkadiusz0
Tarnowski Michał3

52 min 24 s

7"04'
3 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
7"02'
5 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
5"27'
1 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
5"12'
4 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
4"47'
3 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
4"39'
1 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
3"59'
2 set
Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
3"57'
2 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
3"56'
1 set
Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
3"15'
2 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3

92 min 5 s

6"59'
1 set
Skibiński Damian0
Sosnowicz Mariusz2
5"57'
2 set
Skibiński Damian0
Skórniewski Paweł2
5"16'
1 set
Skibiński Damian0
Skórniewski Paweł2
5"12'
3 set
Biś Grzegorz1
Skórniewski Paweł2
4"23'
2 set
Biś Grzegorz1
Skórniewski Paweł2
4"14'
3 set
Skibiński Damian2
Kubiak Bartłomiej1
3"58'
1 set
Skórniewski Paweł2
Sosnowicz Mariusz1
3"57'
1 set
Biś Grzegorz1
Skórniewski Paweł2
3"53'
2 set
Skórniewski Paweł2
Kubiak Bartłomiej0
3"52'
2 set
Skibiński Damian2
Kubiak Bartłomiej1

Małych punktów: 949

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja

318

Ciesielski Grzegorz83
Woch Paulina66
Filipczak Aneta65
Tarnowski Michał53
Skura Konrad31
Karski Arkadiusz20

207

Tarnowski Michał54
Filipczak Aneta47
Woch Paulina38
Skura Konrad33
Ciesielski Grzegorz26
Karski Arkadiusz9

424

Skórniewski Paweł106
Sosnowicz Mariusz96
Skibiński Damian91
Kubiak Bartłomiej81
Biś Grzegorz50

Wszystkich rozegranych setów: 55

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja

20

11

24


Wszystkich rozegranych meczów: 19

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja

6

3

10


Szybkość zdobycia punktów

OPEN II DywizjaOPEN II Dywizja - FinałyOPEN III dywizja
12.18'
3 set
Skura Konrad0
Filipczak Aneta3
12.55'
3 set
Karski Arkadiusz0
Tarnowski Michał3
14.36'
3 set
Karski Arkadiusz0
Woch Paulina3
15.64'
1 set
Karski Arkadiusz0
Woch Paulina3
17.73'
1 set
Tarnowski Michał0
Woch Paulina3
18.73'
3 set
Skura Konrad1
Ciesielski Grzegorz3
19.36'
4 set
Skura Konrad1
Ciesielski Grzegorz3
19.55'
2 set
Karski Arkadiusz0
Woch Paulina3
20.09'
2 set
Karski Arkadiusz0
Tarnowski Michał3
20.09'
1 set
Karski Arkadiusz0
Tarnowski Michał3
16.91'
3 set
Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
17.73'
2 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
21.45'
1 set
Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
21.55'
2 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
21.73'
2 set
Skura Konrad3
Karski Arkadiusz0
25.36'
1 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
26.09'
3 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
26.50'
3 set
Ciesielski Grzegorz0
Woch Paulina3
28.36'
4 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
29.73'
1 set
Filipczak Aneta2
Tarnowski Michał3
10.00'
2 set
Biś Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
11.73'
1 set
Biś Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
14.73'
1 set
Biś Grzegorz0
Skibiński Damian2
17.45'
2 set
Biś Grzegorz0
Skibiński Damian2
17.64'
1 set
Skibiński Damian2
Kubiak Bartłomiej1
18.09'
1 set
Sosnowicz Mariusz2
Kubiak Bartłomiej1
18.18'
2 set
Biś Grzegorz0
Kubiak Bartłomiej2
18.82'
1 set
Skórniewski Paweł2
Kubiak Bartłomiej0
18.91'
3 set
Skórniewski Paweł2
Sosnowicz Mariusz1
19.00'
3 set
Sosnowicz Mariusz2
Kubiak Bartłomiej1

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN III dywizja
1 2%
0-1-0
Sosnowicz Mariusz2
Kubiak Bartłomiej1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0