Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
51"30'Nowak Piotr2
Pieńkowski Krzysztof3
37"48'Gnitecki Przemysław3
Słaboszewski Bartłomiej1
37"46'Gnitecki Przemysław1
Pieńkowski Krzysztof3
34"33'Grzelakowski Marek1
Gnitecki Przemysław3
33"27'Pieńkowski Krzysztof3
Szymczak Marcin1
31"29'Majcher Jakub1
Unland Jannik3
26"13'Karolak Łukasz1
Parciak Krzysztof2
25"46'Supeł Tomasz1
Szymczak Marcin3
25"04'Grzelakowski Marek2
Ratka Łukasz1
24"59'Ratka Łukasz2
Karolak Łukasz1
27"40'Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata1
26"53'Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
24"56'Michnowska Katarzyna3
Matowicka Magdalena1
18"25'Sopińska Patrycja3
Michnowska Katarzyna1
18"06'Sopińska Patrycja0
Rzeszutko Małgorzata3
16"39'Kala Magdalena3
Michnowska Katarzyna0
16"11'Margalska Anna0
Wilińska Joanna3
15"45'Margalska Anna0
Kala Magdalena3
15"01'Wilińska Joanna0
Witkowska Dominika3
13"53'Margalska Anna0
Matowicka Magdalena3
16"57'Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
16"19'Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0
13"42'Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Pieńkowski Krzysztof128"05'
Gnitecki Przemysław117"57'
Parciak Krzysztof87"41'
Karolak Łukasz84"40'
Słaboszewski Bartłomiej84"03'
Grzelakowski Marek82"04'
Schweertman Piëdro78"28'
Plencler Janusz74"22'
Unland Jannik68"13'
Ratka Łukasz67"43'
Sopińska Patrycja51"25'
Wilińska Joanna50"12'
Michnowska Katarzyna47"40'
Witkowska Dominika47"38'
Rzeszutko Małgorzata47"10'
Matowicka Magdalena40"39'
Margalska Anna37"41'
Kala Magdalena35"57'
Krzemińska-Zasadzka Olga29"14'
Filipczak Aneta27"00'
Margalska Anna13"50'
Kala Magdalena11"36'

Czas setów: 19 godz 30 min 30 s

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

950 min 29 s

11"20'
1 set
Parciak Krzysztof0
Supeł Tomasz2
11"06'
2 set
Gnitecki Przemysław1
Pieńkowski Krzysztof3
9"57'
2 set
Nowak Piotr2
Pieńkowski Krzysztof3
9"51'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Słaboszewski Bartłomiej1
9"28'
2 set
Plencler Janusz0
Kobus Waldek2
9"19'
2 set
Pieńkowski Krzysztof3
Szymczak Marcin1
9"06'
5 set
Nowak Piotr2
Pieńkowski Krzysztof3
8"56'
4 set
Pieńkowski Krzysztof3
Szymczak Marcin1
8"55'
4 set
Nowak Piotr2
Pieńkowski Krzysztof3
8"54'
1 set
Schweertman Piëdro3
Nowisz Wojciech0

179 min 11 s

8"37'
1 set
Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
8"08'
3 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata1
6"35'
2 set
Michnowska Katarzyna3
Matowicka Magdalena1
6"33'
2 set
Wilińska Joanna0
Witkowska Dominika3
5"54'
3 set
Margalska Anna0
Wilińska Joanna3
5"36'
1 set
Sopińska Patrycja0
Rzeszutko Małgorzata3
5"07'
2 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata1
5"06'
1 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata1
5"06'
2 set
Sopińska Patrycja0
Rzeszutko Małgorzata3
5"02'
2 set
Kala Magdalena3
Michnowska Katarzyna0

40 min 50 s

8"29'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0
4"41'
1 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
4"39'
3 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
4"30'
2 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
4"18'
2 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
4"10'
3 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
3"51'
3 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0
3"08'
1 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
3"04'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0

Małych punktów: 3619

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

2760

Pieńkowski Krzysztof173
Schweertman Piëdro154
Gnitecki Przemysław138
Słaboszewski Bartłomiej130
Witkowska Dominika115
Karolak Łukasz110
Nowisz Wojciech105
Janiszewski Paweł101
Parciak Krzysztof101
Plencler Janusz100

704

Witkowska Dominika108
Sopińska Patrycja108
Michnowska Katarzyna97
Rzeszutko Małgorzata96
Wilińska Joanna95
Kala Magdalena81
Matowicka Magdalena72
Margalska Anna47

155

Krzemińska-Zasadzka Olga57
Kala Magdalena33
Margalska Anna33
Filipczak Aneta32

Wszystkich rozegranych setów: 212

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

163

40

9


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

65

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
17.73'
2 set
Wnuk Michał2
Sasinowski Artur1
17.82'
2 set
Janiak Tomasz2
Waryszak Sławomir0
18.27'
1 set
Cyran Dariusz2
Barański Rafał0
18.27'
4 set
Supeł Tomasz1
Szymczak Marcin3
18.36'
1 set
Sasinowski Artur0
Gnitecki Przemysław2
18.45'
2 set
Ratka Łukasz2
Sasinowski Artur0
18.82'
2 set
Witkowska Dominika2
Plencler Janusz0
18.91'
2 set
Sasinowski Artur0
Barański Rafał2
19.82'
2 set
Pieńkowski Krzysztof2
Janiak Tomasz0
19.91'
2 set
Skonieczny Mateusz0
Kowalik Maciej2
12.55'
1 set
Matowicka Magdalena0
Rzeszutko Małgorzata3
13.91'
2 set
Witkowska Dominika3
Kala Magdalena0
16.18'
2 set
Matowicka Magdalena0
Rzeszutko Małgorzata3
16.18'
3 set
Witkowska Dominika3
Kala Magdalena0
16.27'
4 set
Sopińska Patrycja3
Michnowska Katarzyna1
17.36'
2 set
Margalska Anna0
Matowicka Magdalena3
17.73'
1 set
Margalska Anna0
Wilińska Joanna3
19.27'
1 set
Sopińska Patrycja3
Michnowska Katarzyna1
20.00'
2 set
Sopińska Patrycja3
Michnowska Katarzyna1
20.18'
3 set
Matowicka Magdalena0
Rzeszutko Małgorzata3
16.73'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0
17.09'
1 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
21.00'
3 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0
22.73'
3 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
23.45'
2 set
Filipczak Aneta0
Kala Magdalena3
24.55'
2 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
25.36'
3 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
25.55'
1 set
Margalska Anna3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
46.27'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0

Decyzji sędziowskich: 8 (0.2%)

Stroke 1
12.5%
Let 7
87.5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
2 4.7%
0-2-0
Parciak Krzysztof0
Supeł Tomasz2
1 3.2%
0-1-0
Kowalik Maciej2
Janiszewski Paweł0
1 2.9%
0-1-0
Kowalik Maciej2
Cyran Dariusz0
1 3.1%
0-1-0
Skonieczny Mateusz2
Wnuk Michał0
1 2.8%
0-1-0
Plencler Janusz0
Kobus Waldek2
1 1.4%
0-1-0
Michnowska Katarzyna3
Matowicka Magdalena1
1 2.1%
1-0-0
Krzemińska-Zasadzka Olga3
Filipczak Aneta0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0