Najdłuższy mecz

OPENJuniorJunior - Finały
42"22'Podgórski Bartłomiej2
Rogalski Mikołaj3
31"49'Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
27"30'Szkuta Łukasz2
Wąsowski Paweł1
27"19'Podgórski Bartłomiej3
Kowalewski Jacek1
24"36'Kowalewski Konrad2
Szymański Mikołaj1
23"28'Kowalski Piotr1
Wąsowski Paweł2
23"25'Chlebowicz Piotr2
Polakowski Jan1
22"51'Kowalewski Jacek2
Kowalski Piotr1
22"33'Kowalewski Jacek0
Wilas Dawid3
21"22'Wilas Dawid2
Kowalewski Konrad0
16"43'Śliwa Jakub1
Iwan Wojciech2
15"03'Fułek Wojciech2
Babijczuk Krzysztof0
12"46'Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
8"04'Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
6"56'Ramza Seweryn2
Iwan Wojciech0
6"43'Fułek Wojciech0
Szymański Mikołaj2
6"17'Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof2
5"22'Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj2
'Kurenda Miłosz0
Szymański Mikołaj2
'Rudzik Wiktoria0
Iwan Wojciech3
22"52'Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
13"53'Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
13"33'Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
'Kurenda Miłosz3
Rudzik WiktoriaW

Najdłużej na korcie

OPENJuniorJunior - Finały
Podgórski Bartłomiej98"28'
Wąsowski Paweł87"24'
Wilas Dawid81"45'
Rogalski Mikołaj79"40'
Kowalewski Konrad79"39'
Kowalski Piotr78"21'
Szkuta Łukasz74"31'
Kowalewski Jacek70"45'
Pilarczyk Marcin70"29'
Żak Marcin69"29'
Fułek Wojciech27"52'
Śliwa Jakub24"08'
Babijczuk Krzysztof21"04'
Iwan Wojciech19"34'
Ramza Seweryn16"54'
Szymański Mikołaj11"52'
Kurenda Miłosz10"32'
Babijczuk Krzysztof17"25'
Śliwa Jakub17"25'
Iwan Wojciech11"53'
Fułek Wojciech11"53'
Szymański Mikołaj11"25'
Ramza Seweryn11"25'

Czas setów: 14 godz. 6 min 5 s

OPENJuniorJunior - Finały

739 min 24 s

12"45'
1 set
Podgórski Bartłomiej2
Rogalski Mikołaj3
11"40'
1 set
Pilarczyk Marcin0
Podgórski Bartłomiej2
11"00'
2 set
Wilas Dawid2
Kowalewski Konrad0
9"54'
3 set
Szkuta Łukasz2
Wąsowski Paweł1
9"53'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Kowalewski Jacek1
9"23'
1 set
Szkuta Łukasz0
Podgórski Bartłomiej2
8"32'
1 set
Kowalewski Konrad2
Polakowski Jan0
8"21'
2 set
Kowalewski Konrad2
Szymański Mikołaj1
8"19'
2 set
Kowalski Piotr1
Wąsowski Paweł2
8"17'
1 set
Wilas Dawid2
Kowalewski Konrad0

65 min 58 s

7"52'
1 set
Fułek Wojciech2
Babijczuk Krzysztof0
6"38'
1 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
5"24'
2 set
Fułek Wojciech2
Babijczuk Krzysztof0
4"59'
3 set
Śliwa Jakub1
Iwan Wojciech2
4"34'
1 set
Śliwa Jakub1
Iwan Wojciech2
4"31'
1 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
4"06'
2 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
3"51'
2 set
Śliwa Jakub1
Iwan Wojciech2
3"27'
2 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
3"23'
1 set
Fułek Wojciech0
Szymański Mikołaj2

40 min 43 s

8"01'
2 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
4"51'
1 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
4"46'
3 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
4"33'
3 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
4"12'
1 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
4"00'
2 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
3"43'
1 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
3"24'
2 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
3"13'
3 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0

Małych punktów: 3091

OPENJuniorJunior - Finały

2522

Podgórski Bartłomiej155
Wąsowski Paweł138
Rogalski Mikołaj136
Wilas Dawid130
Kowalski Piotr128
Kowalewski Konrad119
Szkuta Łukasz113
Żak Marcin113
Pilarczyk Marcin113
Forreiter Maciej108

418

Ramza Seweryn77
Iwan Wojciech68
Szymański Mikołaj66
Śliwa Jakub63
Fułek Wojciech54
Babijczuk Krzysztof42
Rudzik Wiktoria30
Kurenda Miłosz18

151

Babijczuk Krzysztof34
Szymański Mikołaj33
Iwan Wojciech33
Śliwa Jakub20
Ramza Seweryn16
Fułek Wojciech15

Wszystkich rozegranych setów: 180

OPENJuniorJunior - Finały

143

28

9


Wszystkich rozegranych meczów: 73

OPENJuniorJunior - Finały

58

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENJuniorJunior - Finały
12.18'
1 set
Rozestwiński Jacek0
Podgórski Bartłomiej2
12.91'
1 set
Wysoczański Marcin2
Wilas Kamila0
12.91'
2 set
Wysoczański Marcin2
Wilas Kamila0
13.18'
1 set
Szkuta Łukasz2
Wysoczański Marcin0
13.45'
2 set
Rozestwiński Jacek0
Wysoczański Marcin2
14.09'
1 set
Forreiter Maciej2
Kokoszka Marcin0
14.91'
1 set
Kruk Mateusz0
Chlebowicz Piotr2
15.36'
2 set
Piergies Krzysztof1
Forreiter Maciej2
15.91'
1 set
Drzazga Robert0
Polakowski Jan2
15.91'
2 set
Rozestwiński Jacek0
Podgórski Bartłomiej2
0.45'
2 set
Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof2
13.36'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj2
13.55'
1 set
Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof2
15.18'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj2
16.36'
1 set
Ramza Seweryn2
Iwan Wojciech0
17.27'
2 set
Ramza Seweryn2
Iwan Wojciech0
17.73'
2 set
Fułek Wojciech0
Szymański Mikołaj2
18.45'
1 set
Fułek Wojciech0
Szymański Mikołaj2
18.82'
2 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
21.00'
2 set
Śliwa Jakub1
Iwan Wojciech2
17.55'
3 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
18.55'
2 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
20.27'
1 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
21.82'
2 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
22.91'
1 set
Szymański Mikołaj3
Ramza Seweryn0
24.82'
3 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
26.00'
3 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
26.45'
1 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0
40.08'
2 set
Babijczuk Krzysztof3
Śliwa Jakub0

Decyzji sędziowskich: 11 (0,4%)

Stroke 2
18,2%
Let 9
81,8%
Nolet 0
0%

OPEN
4 10,8%
0-4-0
Szkuta Łukasz2
Żak Marcin0
2 3,4%
0-2-0
Lisiewicz Łukasz2
Pilarczyk Marcin1
2 3,8%
2-0-0
Rembowiecki Arkadiusz2
Pilarczyk Marcin1
1 1,9%
0-1-0
Sawicki Łukasz1
Pilarczyk Marcin2
1 1,6%
0-1-0
Żak Marcin2
Kowalski Piotr1
1 3,6%
0-1-0
Forreiter Maciej2
Kokoszka Marcin0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0