Najdłuższy mecz

OPENJUNIOR ou13
'Jagiełowicz Sylwester3
Smulski Hubert0
'Zjawin Jakub2
Rembowiecki Arkadiusz0
'Milczarek Bartosz2
Nowak Ireneusz0
'Sobków Szymon0
Przygocki Przemysław2
'Nowak Ireneusz2
Smulski Hubert0
'Milczarek Bartosz2
Rozestwiński Jacek0
'Przygocki Przemysław2
Jagiełowicz Sylwester0
'Sobków Szymon0
Narkun Robert2
'Smulski Hubert2
Stanglewicz Zuzanna0
'Nowak Ireneusz2
Skibiński Jakub0
15"48'Zabagło Wojciech1
Janczyszyn Kevin 2
10"45'Sikora Fabian2
Babijczuk Krzysztof0
10"16'Babijczuk Krzysztof2
Janczyszyn Kevin 0
9"27'Jednoróg Michał2
Zabagło Wojciech0
8"25'Gnatowski Pascal2
Jednoróg Michał0
8"06'Zapiór Natalia2
Orawiec Hubert0
7"56'Gnatowski Pascal0
Sikora Fabian2
7"33'Gnatowski Pascal2
Zapiór Natalia0
7"30'Sikora Fabian2
Orawiec Hubert0
7"24'Jednoróg Michał0
Babijczuk Krzysztof2

Najdłużej na korcie

JUNIOR ou13
Zabagło Wojciech30"50'
Janczyszyn Kevin 30"35'
Babijczuk Krzysztof26"28'
Sikora Fabian25"22'
Jednoróg Michał24"45'
Gnatowski Pascal23"24'
Orawiec Hubert22"12'
Zapiór Natalia22"12'

Czas setów: 1 godz. 42 min 54 s

JUNIOR ou13

102 min 54 s

6"10'
1 set
Zabagło Wojciech1
Janczyszyn Kevin 2
6"01'
1 set
Sikora Fabian2
Babijczuk Krzysztof0
5"56'
2 set
Zabagło Wojciech1
Janczyszyn Kevin 2
5"34'
2 set
Babijczuk Krzysztof2
Janczyszyn Kevin 0
5"09'
2 set
Jednoróg Michał2
Zabagło Wojciech0
4"53'
1 set
Zapiór Natalia2
Orawiec Hubert0
4"40'
1 set
Gnatowski Pascal2
Jednoróg Michał0
4"20'
1 set
Sikora Fabian2
Orawiec Hubert0
4"19'
2 set
Gnatowski Pascal0
Sikora Fabian2
4"12'
1 set
Jednoróg Michał2
Zabagło Wojciech0

Małych punktów: 1789

OPENJUNIOR ou13

1379

Jagiełowicz Sylwester104
Rembowiecki Arkadiusz102
Przygocki Przemysław99
Zjawin Jakub95
Krysiak Jerzy93
Narkun Robert93
Sobków Szymon91
Milczarek Bartosz89
Rozestwiński Jacek89
Dąbrowski Grzegorz88

410

Sikora Fabian66
Janczyszyn Kevin 55
Babijczuk Krzysztof54
Zapiór Natalia52
Gnatowski Pascal51
Zabagło Wojciech48
Orawiec Hubert43
Jednoróg Michał41

Wszystkich rozegranych setów: 98

OPENJUNIOR ou13

73

25


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENJUNIOR ou13

32

12


Szybkość zdobycia punktów

JUNIOR ou13
14.27'
3 set
Zabagło Wojciech1
Janczyszyn Kevin 2
16.00'
2 set
Sikora Fabian2
Orawiec Hubert0
16.09'
1 set
Janczyszyn Kevin 0
Orawiec Hubert2
17.09'
2 set
Zapiór Natalia2
Orawiec Hubert0
18.09'
2 set
Jednoróg Michał0
Babijczuk Krzysztof2
18.18'
2 set
Zabagło Wojciech0
Zapiór Natalia2
18.45'
1 set
Babijczuk Krzysztof2
Janczyszyn Kevin 0
18.55'
2 set
Gnatowski Pascal2
Jednoróg Michał0
18.73'
1 set
Zabagło Wojciech0
Zapiór Natalia2
19.64'
1 set
Gnatowski Pascal0
Sikora Fabian2

Decyzji sędziowskich: 3 (0,7%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

JUNIOR ou13
3 8,8%
0-3-0
Gnatowski Pascal2
Jednoróg Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0