Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17
45"09'Korostyński Damian2
Godula Maciej3
37"58'Moncznik Mikołaj2
Zimny Marcin3
37"13'Breguła Maciej3
Chojnacki Piotr2
35"45'Rewera Karol3
Wojszel Paweł2
31"56'Bieniasz Marcin2
Kachel Jacek3
30"46'Widomski Sławomir3
Stypa Maciej1
29"06'Jagiełło Tomasz1
Herudziński Jacek3
28"21'Widomski Sławomir3
Moncznik Mikołaj1
28"19'Korostyński Damian3
Moncznik Mikołaj1
26"10'Godula Maciej0
Tarach Radosław3
17"42'Baran Anna1
Drobniak Elżbieta2
17"04'Filipczak Aneta1
Osika Kamila2
16"18'Suchy Anna2
Raczyńska Alicja1
15"43'Sęk Wiktoria2
Drobniak Elżbieta1
15"28'Baran Anna2
Filipczak Aneta1
15"15'Drobniak Elżbieta0
Osika Kamila2
14"59'Suchy Anna2
Woźniak Kinga1
14"51'Sęk Wiktoria0
Filipczak Aneta2
14"11'Osika Kamila0
Ogorodnik Julia2
11"22'Baran Anna2
Osika Kamila0
24"54'Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
24"01'Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
20"08'Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna0
13"49'Drobniak Elżbieta3
Woźniak Kinga0
12"21'Baran Anna0
Suchy Anna3
18"43'Nowak Mateusz2
Tuleja Maria1
12"54'Nowak Mateusz0
Brożek Adam2
10"07'Paluch Aleksander0
Brożek Adam2
9"39'Nowak Mateusz2
Paluch Aleksander0
8"54'Nowak Mateusz2
Gerwatowski Jakub0
8"24'Gerwatowski Jakub0
Brożek Adam2
8"13'Gerwatowski Jakub2
Tuleja Maria0
8"08'Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
8"03'Tuleja Maria0
Brożek Adam2
7"06'Paluch Aleksander0
Gerwatowski Jakub2
16"51'Kawała Dominik1
Sadkiewicz Jakub2
15"06'Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub0
14"09'Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
14"07'Kawała Dominik1
Bodziarczyk Kacper2
9"16'Brzozowski Maciej2
Sadkiewicz Jakub0
9"03'Brzozowski Maciej2
Bodziarczyk Kacper0
8"10'Brzozowski Maciej2
Kawała Dominik0
7"38'Widomski Igor2
Sadkiewicz Jakub0
6"55'Widomski Igor2
Bodziarczyk Kacper0
'Sadkiewicz Jakub2
Walusiak MichałW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17
Korostyński Damian93"59'
Moncznik Mikołaj91"10'
Godula Maciej89"55'
Widomski Sławomir80"39'
Zimny Marcin78"24'
Wojszel Paweł75"29'
Breguła Maciej74"25'
Jagiełło Tomasz74"10'
Rewera Karol71"24'
Chojnacki Piotr67"41'
Drobniak Elżbieta58"58'
Osika Kamila57"37'
Filipczak Aneta56"01'
Baran Anna52"31'
Sęk Wiktoria47"57'
Ogorodnik Julia43"28'
Suchy Anna43"04'
Raczyńska Alicja34"16'
Woźniak Kinga33"26'
Mnichowska Katarzyna31"48'
Osika Kamila20"08'
Raczyńska Alicja20"08'
Mnichowska Katarzyna19"18'
Filipczak Aneta19"18'
Łapa Joanna16"52'
Ogorodnik Julia16"52'
Woźniak Kinga10"49'
Drobniak Elżbieta10"49'
Baran Anna10"02'
Suchy Anna10"02'
Nowak Mateusz44"32'
Tuleja Maria37"08'
Brożek Adam35"23'
Paluch Aleksander33"36'
Gerwatowski Jakub29"41'
Sadkiewicz Jakub43"43'
Bodziarczyk Kacper42"56'
Kawała Dominik35"35'
Brzozowski Maciej35"01'
Widomski Igor24"41'

Czas setów: 18 godz 13 min 15 s

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17

591 min 14 s

10"12'
4 set
Widomski Sławomir3
Stypa Maciej1
9"10'
5 set
Korostyński Damian2
Godula Maciej3
8"57'
3 set
Jagiełło Tomasz3
Breguła Maciej0
8"52'
3 set
Godula Maciej0
Tarach Radosław3
8"37'
4 set
Jagiełło Tomasz1
Herudziński Jacek3
8"35'
2 set
Korostyński Damian3
Moncznik Mikołaj1
8"34'
1 set
Korostyński Damian2
Godula Maciej3
8"24'
5 set
Breguła Maciej3
Chojnacki Piotr2
8"10'
3 set
Breguła Maciej0
Kałucki Bartłomiej3
8"08'
2 set
Breguła Maciej0
Kałucki Bartłomiej3

243 min 44 s

9"13'
1 set
Sęk Wiktoria0
Filipczak Aneta2
8"42'
2 set
Drobniak Elżbieta0
Osika Kamila2
6"46'
2 set
Filipczak Aneta1
Osika Kamila2
6"19'
2 set
Osika Kamila0
Ogorodnik Julia2
6"19'
1 set
Baran Anna1
Drobniak Elżbieta2
6"12'
1 set
Osika Kamila0
Ogorodnik Julia2
5"53'
1 set
Woźniak Kinga2
Mnichowska Katarzyna0
5"20'
1 set
Baran Anna2
Osika Kamila0
5"20'
2 set
Suchy Anna2
Raczyńska Alicja1
5"19'
3 set
Sęk Wiktoria2
Drobniak Elżbieta1

77 min 9 s

8"21'
3 set
Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna0
7"39'
1 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
6"13'
2 set
Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
5"01'
1 set
Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna0
4"52'
5 set
Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
4"25'
4 set
Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
4"24'
3 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
4"06'
1 set
Drobniak Elżbieta3
Woźniak Kinga0
4"03'
4 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
4"02'
2 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3

90 min 10 s

6"15'
1 set
Nowak Mateusz0
Brożek Adam2
6"12'
1 set
Paluch Aleksander0
Brożek Adam2
5"54'
2 set
Nowak Mateusz2
Tuleja Maria1
5"24'
3 set
Nowak Mateusz2
Tuleja Maria1
5"18'
2 set
Nowak Mateusz0
Brożek Adam2
5"07'
2 set
Nowak Mateusz2
Gerwatowski Jakub0
4"53'
1 set
Nowak Mateusz2
Paluch Aleksander0
4"12'
2 set
Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
4"10'
2 set
Nowak Mateusz2
Paluch Aleksander0
3"54'
2 set
Paluch Aleksander0
Gerwatowski Jakub2

90 min 58 s

7"29'
1 set
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub0
7"11'
1 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
6"30'
2 set
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub0
6"06'
1 set
Kawała Dominik1
Sadkiewicz Jakub2
5"40'
1 set
Kawała Dominik1
Bodziarczyk Kacper2
5"18'
2 set
Kawała Dominik1
Bodziarczyk Kacper2
4"52'
1 set
Widomski Igor2
Sadkiewicz Jakub0
4"48'
1 set
Brzozowski Maciej2
Bodziarczyk Kacper0
4"31'
1 set
Brzozowski Maciej2
Sadkiewicz Jakub0
4"26'
2 set
Kawała Dominik1
Sadkiewicz Jakub2

Małych punktów: 3873

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17

1893

Korostyński Damian145
Godula Maciej145
Moncznik Mikołaj144
Widomski Sławomir142
Jachimowicz Michał133
Rewera Karol132
Wojszel Paweł128
Kałucki Bartłomiej121
Zimny Marcin114
Tarach Radosław112

954

Drobniak Elżbieta116
Osika Kamila114
Ogorodnik Julia110
Baran Anna105
Suchy Anna93
Łapa Joanna88
Filipczak Aneta76
Sęk Wiktoria72
Raczyńska Alicja70
Woźniak Kinga67

314

Mnichowska Katarzyna43
Raczyńska Alicja41
Ogorodnik Julia39
Filipczak Aneta39
Drobniak Elżbieta33
Suchy Anna33
Osika Kamila33
Łapa Joanna23
Woźniak Kinga19
Baran Anna11

360

Nowak Mateusz98
Brożek Adam91
Gerwatowski Jakub70
Tuleja Maria67
Paluch Aleksander34

352

Brzozowski Maciej88
Bodziarczyk Kacper79
Sadkiewicz Jakub74
Widomski Igor56
Kawała Dominik55

Wszystkich rozegranych setów: 224

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17

109

56

18

21

20


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17

31

25

5

10

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU13JUNIOR OU17
12.45'
3 set
Stypa Maciej0
Rewera Karol3
13.91'
3 set
Jagiełło Tomasz0
Wojszel Paweł3
14.64'
2 set
Widomski Sławomir0
Kałucki Bartłomiej3
15.73'
1 set
Widomski Sławomir0
Kałucki Bartłomiej3
16.55'
3 set
Widomski Sławomir0
Jachimowicz Michał3
17.00'
1 set
Chojnacki Piotr1
Wojszel Paweł3
17.36'
2 set
Rycerz Bartosz0
Zimny Marcin3
17.73'
1 set
Rewera Karol0
Jachimowicz Michał3
18.00'
1 set
Jachimowicz Michał3
Tarach Radosław0
19.00'
1 set
Godula Maciej3
Kałucki Bartłomiej1
13.91'
2 set
Łapa Joanna2
Raczyńska Alicja0
14.45'
2 set
Łapa Joanna2
Woźniak Kinga0
15.00'
1 set
Łapa Joanna2
Mnichowska Katarzyna0
16.18'
2 set
Raczyńska Alicja2
Woźniak Kinga0
16.27'
2 set
Woźniak Kinga2
Mnichowska Katarzyna0
16.36'
1 set
Sęk Wiktoria2
Drobniak Elżbieta1
17.18'
2 set
Baran Anna0
Ogorodnik Julia2
17.36'
1 set
Raczyńska Alicja2
Woźniak Kinga0
17.45'
1 set
Łapa Joanna2
Raczyńska Alicja0
17.91'
1 set
Baran Anna2
Filipczak Aneta1
0.45'
1 set
Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
15.45'
1 set
Baran Anna0
Suchy Anna3
16.00'
2 set
Drobniak Elżbieta3
Woźniak Kinga0
19.00'
3 set
Baran Anna0
Suchy Anna3
19.09'
2 set
Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna0
20.27'
3 set
Filipczak Aneta3
Mnichowska Katarzyna2
20.27'
2 set
Baran Anna0
Suchy Anna3
20.64'
3 set
Drobniak Elżbieta3
Woźniak Kinga0
22.00'
2 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
22.09'
4 set
Osika Kamila1
Raczyńska Alicja3
16.64'
1 set
Paluch Aleksander0
Gerwatowski Jakub2
16.91'
2 set
Gerwatowski Jakub2
Tuleja Maria0
18.55'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Brożek Adam2
19.00'
1 set
Tuleja Maria0
Brożek Adam2
19.09'
2 set
Paluch Aleksander0
Brożek Adam2
19.73'
2 set
Tuleja Maria0
Brożek Adam2
19.82'
1 set
Nowak Mateusz2
Gerwatowski Jakub0
19.82'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Brożek Adam2
20.18'
1 set
Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
21.00'
1 set
Gerwatowski Jakub2
Tuleja Maria0
10.82'
2 set
Widomski Igor2
Sadkiewicz Jakub0
15.91'
1 set
Brzozowski Maciej2
Kawała Dominik0
16.45'
3 set
Kawała Dominik1
Bodziarczyk Kacper2
17.27'
2 set
Widomski Igor2
Bodziarczyk Kacper0
18.27'
2 set
Brzozowski Maciej2
Bodziarczyk Kacper0
19.91'
1 set
Widomski Igor2
Bodziarczyk Kacper0
20.64'
3 set
Kawała Dominik1
Sadkiewicz Jakub2
20.86'
1 set
Widomski Igor2
Sadkiewicz Jakub0
20.91'
2 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
22.09'
2 set
Brzozowski Maciej2
Sadkiewicz Jakub0

Decyzji sędziowskich: 12 (0.3%)

Stroke 7
58.3%
Let 5
41.7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 6.5%
3-1-0
Godula Maciej3
Kałucki Bartłomiej1
3 5.8%
2-1-0
Moncznik Mikołaj3
Wojszel Paweł0
2 4.2%
2-0-0
Jagiełło Tomasz0
Godula Maciej3
2 5.7%
0-2-0
Drobniak Elżbieta2
Filipczak Aneta0
1 3.2%
0-1-0
Łapa Joanna2
Mnichowska Katarzyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0