13 nagród na piątek trzynastego! - Turniej PFS kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Podvornyi DenisBrak informacji Kijów / Ukraina 1
4 Kotra MateuszBrak informacji Rzeszów 6 2
3 Atras PrzemysławBrak informacji Kraków/Krasnystaw 1 3
22 Tutaj MaciejBrak informacji Rzeszów 237 4
7 Juzwa ŁukaszBrak informacji Gliwice 55 5
11 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 82 6
17 Kosiński ZdzisławBrak informacji Kraków 183 7
6 Mazurkiewicz FilipBrak informacji Kraków 26 8
9 Wilczyński TomaszBrak informacji Kraków 76 9
8 Korostyński DamianBrak informacji Kraków 64 10
14 Śmietański SebastianBrak informacji Kraków 107 11
12 Dziurzyński PawełBrak informacji Szczawnica 83 12
23 Miliński KrystianBrak informacji Sosnowiec 244 13
20 Widomski SławomirBrak informacji Kraków 215 14
19 Zawadzki KordianBrak informacji Widna Góra 194 15
5 Marszał AdrianWalkover Kraków 24 16
16 Cieślik RafałBrak informacji Lublin 125 17
29 Smaga MarekBrak informacji Nowy Sącz 351 18
25 Nowosiad PiotrBrak informacji Tywonia 295 19
32 Pędzik GrzegorzBrak informacji Kielce 400 20
1 Rycerz BartoszBrak informacji Kraków 567 21
28 Dutka DariuszBrak informacji Nowy Sącz 347 22
21 Obara AdamBrak informacji Łączna 235 23
18 Nowak JakubBrak informacji Rzeszów 427 24
24 Szychowski MichałBrak informacji Kraków 275 25
27 Konieczny KamilBrak informacji Czeladź 336 26
30 Szałajko BartoszBrak informacji Tarnów 355 27
31 Jelonek GrzegorzBrak informacji Kielce 360 28
26 Juzwa MagdalenaBrak informacji Kraków 605 29
10 Leżuch GrzegorzWalkover Kielce 80 30
15 Wojciechowski MarcinWalkover Jaworzno 119 31
13 Stachowiak JarosławWalkover Sosnowiec 95 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 02-03-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rycerz Bartosz
0
  13:15  7:11
Miliński Krystian
2
Tutaj Maciej
2
  11:6  11:8
Wojciechowski Marcin
0
Krzanik Jakub
2
  11:2  11:3
Konieczny Kamil
0
Nowosiad Piotr
0
  5:11  7:11
Korostyński Damian
2
Marszał Adrian
2
  12:10  11:5
Smaga Marek
0
Kosiński Zdzisław
2
  11:13  12:10  11:7
Leżuch Grzegorz
1
Dziurzyński Paweł
2
  8:11  11:4  11:3
Nowak Jakub
1
Szałajko Bartosz
0
  1:11  3:11
Kotra Mateusz
2
Atras Przemysław
2
  11:7  11:9
Obara Adam
0
Widomski Sławomir
2
  11:7  11:5
Stachowiak Jarosław
0
Śmietański Sebastian
2
  11:5  11:4
Pędzik Grzegorz
0
Jelonek Grzegorz
0
  3:11  1:11
Juzwa Łukasz
2
Mazurkiewicz Filip
2
  11:6  11:8
Szychowski Michał
0
Zawadzki Kordian
2
  11:9  11:7
Cieślik Rafał
0
Wilczyński Tomasz
2
  11:8  11:8
Dutka Dariusz
0
Juzwa Magdalena
0
  2:11  1:11
Podvornyi Denis
2
Miliński Krystian
0
  5:11  9:11
Tutaj Maciej
2
Krzanik Jakub
2
  11:9  7:11  11:5
Korostyński Damian
1
Marszał Adrian
0
  9:11  5:11
Kosiński Zdzisław
2
Dziurzyński Paweł
0
  5:11  6:11
Kotra Mateusz
2
Atras Przemysław
2
  11:9  14:12
Widomski Sławomir
0
Śmietański Sebastian
0
  7:11  9:11
Juzwa Łukasz
2
Mazurkiewicz Filip
2
  11:4  15:13
Zawadzki Kordian
0
Wilczyński Tomasz
0
  5:11  7:11
Podvornyi Denis
2
Tutaj Maciej
2
  13:11  10:12  11:6
Krzanik Jakub
1
Kosiński Zdzisław
0
  1:11  8:11
Kotra Mateusz
2
Atras Przemysław
2
  16:14  11:8
Juzwa Łukasz
0
Mazurkiewicz Filip
0
  6:11  3:11
Podvornyi Denis
2
Tutaj Maciej
1
  2:11  11:8  3:11  7:11
Kotra Mateusz
3
Atras Przemysław
2
  8:11  8:11  11:7  11:6  6:11
Podvornyi Denis
3
Kotra Mateusz
1
  11:7  12:14  5:11  10:12
Podvornyi Denis
3
Podvornyi Denis
Miejsca 3 - 4
Tutaj Maciej
1
  7:11  12:10  4:11  4:11
Atras Przemysław
3
Atras Przemysław
Miejsca 5 - 8
Krzanik Jakub
2
  11:5  11:6
Kosiński Zdzisław
0
Juzwa Łukasz
2
  11:9  11:8
Mazurkiewicz Filip
0
Krzanik Jakub
0
  7:11  9:11
Juzwa Łukasz
2
Juzwa Łukasz
Miejsca 7 - 8
Kosiński Zdzisław
2
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
W
Kosiński Zdzisław
Miejsca 9 - 16
Miliński Krystian
1
  11:5  8:11  6:11
Korostyński Damian
2
Marszał Adrian
W
WALKOVER
Dziurzyński Paweł
2
Widomski Sławomir
1
  11:5  2:11  7:11
Śmietański Sebastian
2
Zawadzki Kordian
0
  5:11  7:11
Wilczyński Tomasz
2
Korostyński Damian
2
  10:12  12:10  11:9
Dziurzyński Paweł
1
Śmietański Sebastian
0
  8:11  1:11
Wilczyński Tomasz
2
Korostyński Damian
0
  7:11  3:11
Wilczyński Tomasz
2
Wilczyński Tomasz
Miejsca 11 - 12
Dziurzyński Paweł
1
  11:7  7:11  9:11
Śmietański Sebastian
2
Śmietański Sebastian
Miejsca 13 - 16
Miliński Krystian
2
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Widomski Sławomir
2
  11:8  11:7
Zawadzki Kordian
0
Miliński Krystian
2
  6:11  11:4  11:7
Widomski Sławomir
1
Miliński Krystian
Miejsca 15 - 16
Marszał Adrian
W
WALKOVER
Zawadzki Kordian
2
Zawadzki Kordian
Miejsca 17 - 32
Rycerz Bartosz
2
WALKOVER
Wojciechowski Marcin
W
Konieczny Kamil
1
  10:12  11:7  4:11
Nowosiad Piotr
2
Smaga Marek
2
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
W
Nowak Jakub
2
  12:10  11:9
Szałajko Bartosz
0
Obara Adam
2
WALKOVER
Stachowiak Jarosław
W
Pędzik Grzegorz
2
  13:11  11:5
Jelonek Grzegorz
0
Szychowski Michał
1
  11:4  7:11  5:11
Cieślik Rafał
2
Dutka Dariusz
2
  11:9  11:3
Juzwa Magdalena
0
Rycerz Bartosz
1
  5:11  11:6  11:13
Nowosiad Piotr
2
Smaga Marek
2
  11:7  8:11  12:10
Nowak Jakub
1
Obara Adam
0
  7:11  10:12
Pędzik Grzegorz
2
Cieślik Rafał
2
  12:14  11:7  11:7
Dutka Dariusz
1
Nowosiad Piotr
1
  8:11  11:5  7:11
Smaga Marek
2
Pędzik Grzegorz
0
  5:11  5:11
Cieślik Rafał
2
Smaga Marek
0
  9:11  9:11
Cieślik Rafał
2
Cieślik Rafał
Miejsca 19 - 20
Nowosiad Piotr
2
  11:6  11:6
Pędzik Grzegorz
0
Nowosiad Piotr
Miejsca 21 - 24
Rycerz Bartosz
2
  11:5  11:8
Nowak Jakub
0
Obara Adam
0
  5:11  15:17
Dutka Dariusz
2
Rycerz Bartosz
2
  8:11  11:7  11:7
Dutka Dariusz
1
Rycerz Bartosz
Miejsca 23 - 24
Nowak Jakub
1
  11:13  11:8  11:13
Obara Adam
2
Obara Adam
Miejsca 25 - 32
Wojciechowski Marcin
W
WALKOVER
Konieczny Kamil
2
Leżuch Grzegorz
W
WALKOVER
Szałajko Bartosz
2
Stachowiak Jarosław
W
WALKOVER
Jelonek Grzegorz
2
Szychowski Michał
2
  8:11  11:3  11:6
Juzwa Magdalena
1
Konieczny Kamil
2
  11:6  12:10
Szałajko Bartosz
0
Jelonek Grzegorz
0
  7:11  8:11
Szychowski Michał
2
Konieczny Kamil
0
  6:11  10:12
Szychowski Michał
2
Szychowski Michał
Miejsca 27 - 28
Szałajko Bartosz
2
  11:7  11:1
Jelonek Grzegorz
0
Szałajko Bartosz
Miejsca 29 - 32
Wojciechowski Marcin
W
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
2
Stachowiak Jarosław
W
WALKOVER
Juzwa Magdalena
2
Leżuch Grzegorz
W
WALKOVER
Juzwa Magdalena
2
Juzwa Magdalena
Miejsca 31 - 32
Wojciechowski Marcin
2
WALKOVER
Stachowiak Jarosław
W
Wojciechowski Marcin
Stan na: 06:54:26 25-02-2018