Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Qualifying
51"12'Menzel Jannis2
Walter Lubos jr.3
41"37'Weber Christopher1
Webering Matthias3
40"50'Shamin Olexandr3
Schubert Wilhelm2
39"10'Schöne Kay3
Shamin Olexandr2
38"59'Leibig Fabio3
Webering Matthias1
38"45'Walter Lubos jr.3
Steenblock Lars1
38"34'Llusiá de Castro Fernando1
Walter Lubos jr.3
38"17'Matthaeus Michael2
Trost Roger3
38"08'Tkalec Michael3
Weber Christopher2
36"46'McIntyre Lucian1
Llusiá de Castro Fernando3
23"47'Keßler Jens1
Ohnemüller Sebastian2
18"50'Usman Mohammad2
Schwarz Steffen1
18"40'Keßler Jens1
Usman Mohammad2
16"19'Schwarz Steffen2
Rößner Johannes0
13"56'Usman Mohammad2
Leichauer Christopher0
13"30'Usman Mohammad2
Rößner Johannes1
12"20'Usman Mohammad0
Matthaeus Michael2
11"49'Schwarz Steffen2
Leichauer Christopher0
11"39'Keßler Jens0
Schwarz Steffen2
11"28'Schwarz Steffen0
Wagner Andreas2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Qualifying
Walter Lubos jr.150"11'
Webering Matthias138"35'
Weber Christopher123"17'
Llusiá de Castro Fernando113"53'
Menzel Jannis112"32'
Wagner Andreas110"13'
Leibig Fabio109"10'
Friedel Mike107"32'
Steenblock Lars107"19'
Schöne Kay106"14'
Usman Mohammad79"23'
Keßler Jens78"08'
Schwarz Steffen73"50'
Rößner Johannes62"10'
Leichauer Christopher60"00'
Delgado Samuel55"13'
Ohnemüller Sebastian20"41'
Matthaeus Michael11"08'
Wagner Andreas10"04'
Lange Erik8"44'

Czas setów: 29 godz. 18 min 40 s

OPENOPEN - Qualifying

1521 min 14 s

13"22'
2 set
Mosch Henrik0
Webering Matthias3
13"01'
3 set
Hofmann Robert0
Webering Matthias3
12"59'
5 set
Shamin Olexandr3
Schubert Wilhelm2
12"58'
1 set
Ohnemüller Sebastian0
Kahraß Alexander3
12"36'
3 set
Weber Christopher1
Webering Matthias3
12"22'
4 set
Walter Lubos jr.3
Steenblock Lars1
11"47'
1 set
Weber Christopher0
Priebe Jonas3
11"41'
1 set
Leibig Fabio3
Webering Matthias1
11"30'
3 set
Menzel Jannis2
Walter Lubos jr.3
11"14'
3 set
Walter Lubos jr.3
Leibig Fabio1

237 min 26 s

10"45'
1 set
Schwarz Steffen2
Rößner Johannes0
9"01'
1 set
Usman Mohammad2
Leichauer Christopher0
8"12'
1 set
Keßler Jens1
Ohnemüller Sebastian2
6"51'
2 set
Schwarz Steffen0
Wagner Andreas2
6"42'
1 set
Delgado Samuel0
Usman Mohammad2
6"34'
1 set
Keßler Jens1
Usman Mohammad2
6"29'
2 set
Keßler Jens1
Ohnemüller Sebastian2
6"27'
2 set
Usman Mohammad0
Matthaeus Michael2
6"27'
2 set
Keßler Jens2
Rößner Johannes0
6"26'
2 set
Keßler Jens0
Schwarz Steffen2

Małych punktów: 5470

OPENOPEN - Qualifying

4641

Walter Lubos jr.197
Menzel Jannis184
Trost Roger178
Schöne Kay177
Moreno Kopp Anna Karina175
Wagner Andreas172
Friedel Mike172
Kriz Martin171
Sauer Steffen170
Webering Matthias169

829

Usman Mohammad150
Keßler Jens139
Schwarz Steffen123
Leichauer Christopher107
Rößner Johannes84
Delgado Samuel79
Ohnemüller Sebastian35
Matthaeus Michael23
Wagner Andreas23
Patz Ellis22

Wszystkich rozegranych setów: 306

OPENOPEN - Qualifying

260

46


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENOPEN - Qualifying

75

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Qualifying
0.18'
3 set
Mosch Henrik0
Webering Matthias3
4.82'
3 set
Rudolf Heiko0
Schöne Kay3
5.27'
3 set
Weinhold Tim0
Tkalec Michael3
13.73'
3 set
Pal Ayan3
Trost Roger2
15.27'
1 set
Menzel Jannis3
Tkalec Michael0
15.36'
5 set
Pal Ayan3
Trost Roger2
15.45'
2 set
Trost Roger3
Friedel Mike2
16.82'
2 set
Ohnemüller Sebastian0
Kahraß Alexander3
17.00'
3 set
Ohnemüller Sebastian0
Kahraß Alexander3
17.18'
2 set
Kriz Martin1
Leibig Fabio3
17.36'
2 set
Rößner Johannes0
Patz Ellis2
17.55'
1 set
Schwarz Steffen0
Wagner Andreas2
18.45'
3 set
Usman Mohammad2
Rößner Johannes1
19.36'
1 set
Delgado Samuel0
Hartig Alexander2
19.91'
2 set
Lange Erik2
Leichauer Christopher0
20.09'
2 set
Delgado Samuel0
Keßler Jens2
20.45'
1 set
Rößner Johannes0
Patz Ellis2
20.55'
1 set
Leichauer Christopher2
Rößner Johannes0
20.55'
1 set
Delgado Samuel0
Leichauer Christopher2
20.82'
2 set
Leichauer Christopher2
Rößner Johannes0

Decyzji sędziowskich: 73 (1.3%)

Stroke 19
26%
Let 48
65.8%
Nolet 6
8.2%

OPENOPEN - Qualifying
12 14.6%
3-8-1
Walter Lubos jr.3
Leibig Fabio1
8 10.4%
3-5-0
Hartig Alexander1
Hofmann Robert3
5 5.6%
3-2-0
Hartig Alexander2
Schubert Wilhelm3
4 5.9%
1-3-0
McIntyre Lucian1
Steenblock Lars3
4 4.2%
2-1-1
Hofmann Robert2
Kriz Martin3
3 8.3%
0-3-0
Steenblock Lars2
Wagner Andreas0
3 5.6%
0-3-0
Menzel Jannis3
Priebe Jonas0
2 2.9%
0-2-0
Moreno Kopp Anna Karina3
Sauer Steffen0
2 2.7%
0-2-0
Matthaeus Michael1
Moreno Kopp Anna Karina3
2 3.7%
0-0-2
Rudolf Heiko3
Weinhold Tim0
5 12.8%
1-4-0
Schwarz Steffen0
Wagner Andreas2
5 13.2%
2-3-0
Keßler Jens0
Schwarz Steffen2
1 3.2%
0-1-0
Leichauer Christopher2
Rößner Johannes0
1 2.6%
0-1-0
Delgado Samuel0
Schwarz Steffen2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0