Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
52"31'Owczarczyk Łukasz3
Szymczyk Michał1
45"30'Wycisło Wojciech3
Dobry Marek1
45"01'Dobry Marek3
Rózicki Łukasz2
43"57'Dobry Marek3
Horzela Szymon2
41"02'Kossowski Krzysztof1
Owczarczyk Łukasz3
39"16'Dobry Marek3
Godula Maciej1
33"39'Owczarczyk Łukasz1
Godula Maciej3
33"16'Wycisło Wojciech3
Wicher Mateusz1
33"01'Godula Maciej3
Piasecki Łukasz1
31"11'Wicher Mateusz0
Godula Maciej3
35"18'Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia2
33"12'Kozłowska Łucja2
Czakańska Karolina3
28"18'Kozłowska Łucja3
Jarzembowska Maria1
26"22'Czakańska Karolina1
Jarzembowska Maria3
26"20'Kwaśniak Izabela1
Mazur Agnieszka3
22"49'Kwaśniak Izabela0
Drabczyk Joanna3
20"13'Ogorodnik Julia3
Jarzembowska Maria0
18"03'Kwaśniak Izabela3
Kasper Natalia1
17"50'Kwaśniak Izabela0
Kosek Jolanta3
16"30'Kasper Natalia1
Patałąg Julia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dobry Marek174"34'
Godula Maciej133"02'
Wycisło Wojciech122"23'
Owczarczyk Łukasz120"12'
Wicher Mateusz108"43'
Piasecki Łukasz108"40'
Gulowaty Krzysztof101"15'
Rudnik Sylwester98"07'
Horzela Szymon91"34'
Świeca Bartosz88"26'
Kozłowska Łucja83"57'
Patałąg Julia80"09'
Karczewska Karolina77"46'
Ogorodnik Julia77"33'
Kwaśniak Izabela77"16'
Drabczyk Joanna75"39'
Jarzembowska Maria70"22'
Mazur Agnieszka65"13'
Kosek Jolanta62"26'
Kasper Natalia54"26'

Czas setów: 26 godz. 42 min 47 s

OPENDAMSKA

1206 min 26 s

15"13'
1 set
Wycisło Wojciech3
Dobry Marek1
14"23'
4 set
Owczarczyk Łukasz3
Szymczyk Michał1
13"38'
2 set
Owczarczyk Łukasz3
Szymczyk Michał1
11"58'
3 set
Gulowaty Krzysztof2
Jarnot Łukasz1
11"57'
3 set
Owczarczyk Łukasz3
Szymczyk Michał1
10"48'
4 set
Kossowski Krzysztof1
Owczarczyk Łukasz3
10"42'
3 set
Szymczyk Michał1
Piasecki Łukasz2
10"30'
1 set
Dobry Marek3
Horzela Szymon2
10"21'
2 set
Rudnik Sylwester2
Piasecki Łukasz0
10"14'
3 set
Wicher Mateusz0
Godula Maciej3

396 min 21 s

10"29'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Drabczyk Joanna3
7"10'
3 set
Kozłowska Łucja3
Jarzembowska Maria1
6"35'
4 set
Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia2
6"30'
3 set
Czakańska Karolina1
Jarzembowska Maria3
6"22'
2 set
Czakańska Karolina1
Jarzembowska Maria3
6"22'
2 set
Ogorodnik Julia3
Jarzembowska Maria0
6"19'
5 set
Kozłowska Łucja2
Czakańska Karolina3
6"16'
3 set
Kwaśniak Izabela0
Patałąg Julia3
6"13'
1 set
Kwaśniak Izabela1
Mazur Agnieszka3
6"08'
1 set
Kozłowska Łucja3
Jarzembowska Maria1

Małych punktów: 5096

OPENDAMSKA

3483

Dobry Marek210
Wycisło Wojciech191
Godula Maciej184
Wicher Mateusz158
Gulowaty Krzysztof155
Horzela Szymon152
Piasecki Łukasz146
Rudnik Sylwester136
Świeca Bartosz135
Waniek Tomasz133

1613

Patałąg Julia211
Ogorodnik Julia176
Drabczyk Joanna174
Mazur Agnieszka167
Kwaśniak Izabela155
Jarzembowska Maria155
Karczewska Karolina153
Kozłowska Łucja149
Kosek Jolanta127
Kasper Natalia85

Wszystkich rozegranych setów: 292

OPENDAMSKA

195

97


Wszystkich rozegranych meczów: 95

OPENDAMSKA

65

30


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.18'
2 set
Sołtys Jarosław2
Kossowski Krzysztof2
13.27'
2 set
Szymczyk Michał3
Wiewióra Piotr0
14.64'
1 set
Jarnot Łukasz3
Nucos Nikos0
15.45'
1 set
Nucos Dymos1
Krasucki Wojciech3
16.27'
3 set
Szymczyk Michał3
Wiewióra Piotr0
16.73'
2 set
Kacperski Adrian2
Sołtys Jarosław1
16.82'
2 set
Jarnot Łukasz2
Nucos Dymos0
17.36'
1 set
Janik Adrian0
Świerzyński Mateusz2
17.36'
3 set
Jarnot Łukasz3
Nucos Nikos0
18.91'
1 set
Hałuza Daniel0
Horzela Szymon3
0.55'
4 set
Kwaśniak Izabela0
Patałąg Julia3
10.64'
1 set
Drabczyk Joanna3
Kasper Natalia0
12.55'
3 set
Osika Kamila0
Jarzembowska Maria3
12.73'
3 set
Kasper Natalia0
Kosek Jolanta3
13.45'
1 set
Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina0
13.73'
1 set
Mazur Agnieszka3
Kosek Jolanta0
14.27'
2 set
Kwaśniak Izabela3
Kasper Natalia1
14.36'
1 set
Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia3
14.45'
3 set
Osika Kamila0
Kozłowska Łucja3
14.73'
2 set
Osika Kamila0
Jarzembowska Maria3

Decyzji sędziowskich: 13 (0,3%)

Stroke 5
38,5%
Let 8
61,5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
1 1,1%
0-1-0
Dobry Marek3
Rózicki Łukasz2
3 4,6%
0-3-0
Wycisło Wojciech3
Jarnot Łukasz1
2 3,1%
2-0-0
Wicher Mateusz0
Godula Maciej3
1 1,7%
0-1-0
Koch Mateusz2
Zięba Dawid1
1 1,9%
0-1-0
Rudnik Sylwester0
Horzela Szymon3
1 1,9%
0-1-0
Koźlik Michał1
Sołtys Jarosław2
1 3,2%
1-0-0
Janik Adrian0
Świerzyński Mateusz2
3 3,3%
2-1-0
Patałąg Julia3
Ogorodnik Julia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0