Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU15
63"52'Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech2
56"55'Atras Przemysław2
Kischel Julian3
49"58'Kwiatkowski Grzegorz3
Ratigowski Marcin2
41"29'Kotra Mateusz1
Karwowski Marcin3
37"07'Popko Łukasz1
Wierzba Andrzej3
26"58'Banasiak Tomasz2
Gorzelak Piotr1
25"43'Michałowski Krzysztof1
Teichert Michał2
25"42'Kuźmiński Piotr2
Nowisz Sławomir1
25"22'Rogalski Artur2
Samociuk Jacek1
25"10'Stanosz Michał1
Atras Przemysław2
33"45'Kaniewska Emilia1
Sypniewska Małgorzata3
26"41'Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
22"07'Sypniewska Małgorzata3
Świerczyńska Monika0
21"20'Honkisz Agnieszka0
Kornowska Małgorzata3
20"03'Budrewicz Monika0
Kaniewska Emilia3
18"21'Sypniewska Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
18"15'Głuskowska Joanna0
Kornowska Małgorzata3
17"16'Jędrzejczak Kamila0
Budrewicz Monika3
17"02'Nowak Joanna1
Głuskowska Joanna2
15"51'Sypniewska Małgorzata3
Kowalik Katarzyna0
12"42'Sienkiewicz Michał0
Kuc Krzysztof2
11"50'Kwiatkowski Karol0
Kuc Krzysztof2
10"49'Nagalski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
10"39'Nagalski Jakub2
Kwiatkowski Karol0
9"25'Sienkiewicz Michał2
Kwiatkowski Karol0
8"51'Kwiatkowski Karol0
Zimecki Jakub2
7"27'Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub2
7"15'Sienkiewicz Michał2
Campbell Bruno0
7"15'Zimecki Jakub2
Campbell Bruno0
7"00'Kuc Krzysztof2
Campbell Bruno0
21"51'Fordoński Aleksander3
Janasiewicz Robert1
12"00'Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert2
10"19'Ostrowski Jakub2
Zimecki Jakub0
9"24'Ostrowski Jakub2
Marciniak Mikołaj0
9"13'Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander2
8"39'Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
8"34'Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
8"06'Zimecki Jakub0
Fordoński Aleksander2
7"04'Marciniak Mikołaj0
Janasiewicz Robert2
6"55'Zimecki Jakub0
Janasiewicz Robert2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU15
Kotra Mateusz130"57'
Ratigowski Marcin107"54'
Rogalski Artur98"55'
Karwowski Marcin97"38'
Nowisz Wojciech96"48'
Kischel Julian91"46'
Atras Przemysław85"35'
Banasiak Tomasz85"26'
Rogalewicz Rafał85"12'
Gorzelak Piotr83"15'
Rzeszutko Małgorzata75"10'
Kaniewska Emilia67"12'
Honkisz Agnieszka51"28'
Kornowska Małgorzata48"10'
Budrewicz Monika47"23'
Nowak Joanna38"02'
Głuskowska Joanna36"44'
Świerczyńska Monika32"44'
Kowalik Katarzyna21"30'
Jędrzejczak Kamila20"01'
Sienkiewicz Michał39"35'
Kuc Krzysztof39"17'
Kwiatkowski Karol37"41'
Nagalski Jakub34"37'
Zimecki Jakub30"48'
Campbell Bruno27"18'
Janasiewicz Robert39"40'
Fordoński Aleksander38"52'
Ostrowski Jakub34"05'
Zimecki Jakub28"44'
Marciniak Mikołaj28"15'

Czas setów: 29 godz. 57 min 31 s

OPENDAMSKAOU11OU15

1388 min 53 s

17"45'
4 set
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech2
13"39'
4 set
Kotra Mateusz1
Karwowski Marcin3
13"04'
5 set
Atras Przemysław2
Kischel Julian3
12"20'
3 set
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech2
11"37'
1 set
Rogalewicz Rafał0
Gorzelak Piotr2
11"28'
1 set
Atras Przemysław2
Kischel Julian3
11"15'
3 set
Kwiatkowski Grzegorz3
Ratigowski Marcin2
10"43'
5 set
Kotra Mateusz3
Nowisz Wojciech2
10"36'
1 set
Rogalewicz Rafał2
Iwan Andrzej0
9"57'
2 set
Stanosz Michał1
Atras Przemysław2

219 min 12 s

8"53'
3 set
Kaniewska Emilia1
Sypniewska Małgorzata3
7"27'
2 set
Kaniewska Emilia1
Sypniewska Małgorzata3
7"13'
1 set
Budrewicz Monika0
Kaniewska Emilia3
7"05'
4 set
Kaniewska Emilia1
Sypniewska Małgorzata3
6"58'
3 set
Honkisz Agnieszka0
Kornowska Małgorzata3
6"44'
2 set
Sypniewska Małgorzata3
Świerczyńska Monika0
6"42'
2 set
Głuskowska Joanna0
Kornowska Małgorzata3
6"30'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Świerczyńska Monika0
6"28'
4 set
Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
5"59'
1 set
Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3

104 min 38 s

6"56'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Kuc Krzysztof2
5"17'
2 set
Nagalski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
5"04'
2 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof2
5"03'
2 set
Kwiatkowski Karol0
Kuc Krzysztof2
4"59'
1 set
Sienkiewicz Michał2
Kwiatkowski Karol0
4"37'
1 set
Nagalski Jakub2
Kwiatkowski Karol0
4"19'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Kuc Krzysztof2
4"11'
2 set
Zimecki Jakub2
Campbell Bruno0
3"56'
1 set
Nagalski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
3"53'
1 set
Kwiatkowski Karol0
Kuc Krzysztof2

84 min 48 s

5"35'
1 set
Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert2
5"06'
1 set
Ostrowski Jakub2
Zimecki Jakub0
5"00'
2 set
Fordoński Aleksander3
Janasiewicz Robert1
4"54'
2 set
Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert2
4"52'
3 set
Fordoński Aleksander3
Janasiewicz Robert1
4"49'
1 set
Fordoński Aleksander3
Janasiewicz Robert1
4"27'
2 set
Zimecki Jakub0
Fordoński Aleksander2
4"24'
1 set
Ostrowski Jakub2
Marciniak Mikołaj0
4"10'
2 set
Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
4"02'
1 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2

Małych punktów: 5768

OPENDAMSKAOU11OU15

4223

Kotra Mateusz181
Karwowski Marcin166
Ratigowski Marcin152
Rogalski Artur149
Nowisz Wojciech135
Kischel Julian134
Wierzba Aleksander132
Zagajewski Piotr130
Kurek Michał127
Atras Przemysław119

753

Rzeszutko Małgorzata127
Kaniewska Emilia105
Kornowska Małgorzata100
Honkisz Agnieszka95
Budrewicz Monika75
Głuskowska Joanna66
Nowak Joanna63
Świerczyńska Monika58
Kowalik Katarzyna45
Jędrzejczak Kamila19

453

Zimecki Jakub110
Kuc Krzysztof94
Nagalski Jakub83
Sienkiewicz Michał79
Kwiatkowski Karol67
Campbell Bruno20

339

Fordoński Aleksander106
Janasiewicz Robert91
Ostrowski Jakub68
Zimecki Jakub47
Marciniak Mikołaj27

Wszystkich rozegranych setów: 332

OPENDAMSKAOU11OU15

235

44

31

22


Wszystkich rozegranych meczów: 131

OPENDAMSKAOU11OU15

91

15

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU15
1.18'
2 set
Michalczuk Paweł1
Pieńkowski Krzysztof2
1.50'
1 set
Michalczuk Paweł1
Pieńkowski Krzysztof2
15.64'
1 set
Wierzba Aleksander2
Mentlewicz Mateusz0
15.73'
2 set
Kurek Michał3
Gorzelak Piotr1
15.82'
1 set
Sienkiewicz Leszek1
Bernat Bartłomiej2
16.09'
1 set
Chruściński Bartosz0
Kischel Julian2
17.09'
1 set
Nowisz Sławomir2
Jończyk Michał1
17.36'
3 set
Głuskowska Joanna1
Staszkiewicz Jakub2
17.64'
3 set
Karwowski Marcin3
Michałowski Krzysztof1
17.73'
2 set
Kotra Mateusz3
Kurek Michał0
13.82'
3 set
Jędrzejczak Kamila0
Kowalik Katarzyna3
14.91'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Nowak Joanna0
15.00'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Kowalik Katarzyna3
16.82'
3 set
Sypniewska Małgorzata3
Kowalik Katarzyna0
17.27'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Kowalik Katarzyna3
17.91'
2 set
Świerczyńska Monika0
Głuskowska Joanna2
19.45'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Budrewicz Monika3
19.73'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Budrewicz Monika3
20.36'
2 set
Budrewicz Monika0
Świerczyńska Monika2
21.00'
1 set
Budrewicz Monika0
Świerczyńska Monika2
10.64'
2 set
Nagalski Jakub2
Campbell Bruno0
10.82'
1 set
Nagalski Jakub2
Campbell Bruno0
11.91'
1 set
Sienkiewicz Michał2
Campbell Bruno0
13.64'
1 set
Nagalski Jakub0
Zimecki Jakub2
13.73'
1 set
Kwiatkowski Karol2
Campbell Bruno0
13.82'
2 set
Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub2
13.91'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Zimecki Jakub2
14.00'
1 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof2
14.18'
2 set
Kwiatkowski Karol2
Campbell Bruno0
14.64'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Zimecki Jakub2
12.36'
2 set
Zimecki Jakub0
Janasiewicz Robert2
13.00'
1 set
Zimecki Jakub0
Fordoński Aleksander2
13.82'
4 set
Fordoński Aleksander3
Janasiewicz Robert1
15.18'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Janasiewicz Robert2
15.55'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Zimecki Jakub2
16.09'
2 set
Ostrowski Jakub2
Marciniak Mikołaj0
16.91'
2 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
18.64'
2 set
Marciniak Mikołaj0
Janasiewicz Robert2
19.09'
1 set
Zimecki Jakub0
Janasiewicz Robert2
20.00'
1 set
Marciniak Mikołaj0
Fordoński Aleksander2

Decyzji sędziowskich: 79 (1.4%)

Stroke 22
27.8%
Let 54
68.4%
Nolet 3
3.8%

OPENDAMSKAOU11OU15
10 20%
0-10-0
Rogalewicz Rafał0
Gorzelak Piotr2
8 10.8%
5-3-0
Kotra Mateusz1
Karwowski Marcin3
7 9.6%
4-2-1
Kurek Michał3
Gorzelak Piotr1
4 7.1%
2-2-0
Jurek Sławomir2
Rogalski Artur1
4 5.1%
3-1-0
Popko Łukasz1
Wierzba Andrzej3
3 5.4%
0-3-0
Rogalski Artur1
Michałowski Krzysztof2
3 5.8%
1-2-0
Kischel Julian3
Pieńkowski Krzysztof0
3 7.7%
1-2-0
Gorzelak Piotr2
Popko Łukasz0
2 3.6%
0-2-0
Michałowski Krzysztof1
Teichert Michał2
2 5.9%
0-2-0
Kuźmiński Piotr0
Teichert Michał2
6 7%
0-6-0
Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
1 1.2%
0-1-0
Kaniewska Emilia1
Sypniewska Małgorzata3
1 1.9%
0-1-0
Głuskowska Joanna0
Kornowska Małgorzata3
1 3%
0-1-0
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof2
1 3.4%
0-0-1
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
1 2.4%
0-1-0
Ostrowski Jakub0
Janasiewicz Robert2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0