Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
53"45'Majcher Jakub1
Słaboszewski Bartłomiej2
41"35'Gnitecki Przemysław2
Słaboszewski Bartłomiej1
40"05'Olech Mateusz0
Gorzelak Piotr2
37"14'Ryfa Natalia2
Pełczyński Adam3
32"23'Sapierzyński Robert1
Majcher Jakub2
30"49'Krzyżaniak Tomasz1
Pełczyński Adam2
30"34'Multan Grzegorz1
Rudnik Sylwester2
30"13'Gnitecki Przemysław2
Sapierzyński Robert1
28"42'Ratigowski Marcin1
Filipowski Dariusz2
28"20'Szcześniak Marcin1
Gnitecki Przemysław2
31"00'Pleśniarska Jarosława3
Borowska Ludmiła2
29"11'Kałasz Magdalena1
Wilińska Joanna3
26"04'Matowicka Magdalena2
Kałasz Magdalena3
25"32'Żebrowska Karolina3
Pleśniarska Jarosława1
15"38'Woronko Anna0
Wilińska Joanna3
15"05'Woronko Anna3
Żebrowska Karolina0
14"40'Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia0
13"17'Pleśniarska Jarosława0
Kałasz Magdalena3
13"06'Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna0
12"18'Woronko Anna0
Witkowska Dominika3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Gnitecki Przemysław131"11'
Słaboszewski Bartłomiej120"13'
Majcher Jakub115"27'
Pełczyński Adam108"30'
Multan Grzegorz105"00'
Ryfa Natalia103"26'
Olech Mateusz93"35'
Filipowski Dariusz93"19'
Krzyżaniak Tomasz90"53'
Ratigowski Marcin89"50'
Pleśniarska Jarosława64"35'
Kałasz Magdalena55"47'
Żebrowska Karolina52"14'
Wilińska Joanna46"48'
Matowicka Magdalena39"45'
Woronko Anna34"52'
Borowska Ludmiła34"52'
Witkowska Dominika32"17'
Kaniewska Emilia31"18'

Czas setów: 32 godz. 15 min 42 s

OPENDAMSKA

1739 min 28 s

31"17'
2 set
Olech Mateusz0
Gorzelak Piotr2
22"41'
3 set
Majcher Jakub1
Słaboszewski Bartłomiej2
18"51'
3 set
Gnitecki Przemysław2
Słaboszewski Bartłomiej1
17"48'
1 set
Majcher Jakub1
Słaboszewski Bartłomiej2
14"37'
1 set
Multan Grzegorz0
Majcher Jakub2
13"59'
1 set
Krzyżaniak Tomasz1
Pełczyński Adam2
13"15'
3 set
Multan Grzegorz1
Rudnik Sylwester2
12"26'
2 set
Lohmann Marcin2
Kot Gaweł0
11"50'
1 set
Sapierzyński Robert1
Majcher Jakub2
11"17'
2 set
Ratigowski Marcin1
Filipowski Dariusz2

196 min 14 s

8"27'
1 set
Kałasz Magdalena1
Wilińska Joanna3
6"36'
1 set
Żebrowska Karolina3
Pleśniarska Jarosława1
6"32'
2 set
Kałasz Magdalena1
Wilińska Joanna3
6"29'
2 set
Pleśniarska Jarosława3
Borowska Ludmiła2
6"07'
2 set
Żebrowska Karolina3
Pleśniarska Jarosława1
5"01'
5 set
Pleśniarska Jarosława3
Borowska Ludmiła2
5"00'
4 set
Matowicka Magdalena2
Kałasz Magdalena3
4"45'
3 set
Kałasz Magdalena1
Wilińska Joanna3
4"42'
4 set
Kałasz Magdalena1
Wilińska Joanna3
4"39'
3 set
Pleśniarska Jarosława3
Borowska Ludmiła2

Małych punktów: 5986

OPENDAMSKA

5178

Pełczyński Adam172
Ryfa Natalia164
Witkowska Dominika158
Krzyżaniak Tomasz151
Multan Grzegorz145
Ratigowski Marcin142
Zielak Jarosław138
Gnitecki Przemysław134
Jakubiec Antoni129
Filipowski Dariusz126

808

Kałasz Magdalena115
Pleśniarska Jarosława107
Witkowska Dominika99
Żebrowska Karolina99
Wilińska Joanna94
Matowicka Magdalena89
Kaniewska Emilia84
Woronko Anna66
Borowska Ludmiła55

Wszystkich rozegranych setów: 333

OPENDAMSKA

285

48


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENDAMSKA

119

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.45'
2 set
Mierniczek Łukasz0
Kot Gaweł2
13.00'
3 set
Mozer Dominik1
Szcześniak Marcin2
13.73'
1 set
Staszkiewicz Jakub2
Olech Antoni0
15.18'
2 set
Stanosz Michał2
Sikora Sławomir0
16.18'
1 set
Mozer Sebastian0
Pieńkowski Krzysztof2
16.64'
1 set
Supeł Tomasz2
Sapierzyński Robert0
16.82'
1 set
Wala Oskar0
Jakubiec Antoni2
17.09'
1 set
Krzyżaniak Tomasz2
Wala Oskar0
17.18'
1 set
Mierniczek Łukasz0
Kot Gaweł2
17.64'
1 set
Mierniczek Łukasz0
Krzyżaniak Tomasz2
11.09'
2 set
Pleśniarska Jarosława0
Kaniewska Emilia3
13.45'
2 set
Żebrowska Karolina0
Matowicka Magdalena3
14.45'
3 set
Matowicka Magdalena0
Witkowska Dominika3
15.27'
1 set
Pleśniarska Jarosława0
Kałasz Magdalena3
15.45'
2 set
Żebrowska Karolina3
Borowska Ludmiła0
15.91'
1 set
Woronko Anna0
Witkowska Dominika3
16.18'
3 set
Pleśniarska Jarosława0
Kaniewska Emilia3
16.64'
1 set
Żebrowska Karolina0
Matowicka Magdalena3
16.73'
1 set
Matowicka Magdalena0
Witkowska Dominika3
16.82'
2 set
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna0

Decyzji sędziowskich: 33 (0,5%)

Stroke 8
24,2%
Let 23
69,7%
Nolet 2
6,1%

OPENDAMSKA
2 2,1%
0-2-0
Ryfa Natalia2
Pełczyński Adam3
3 4,6%
0-3-0
Gnitecki Przemysław2
Słaboszewski Bartłomiej1
3 4,6%
0-3-0
Ratigowski Marcin1
Filipowski Dariusz2
1 1,9%
0-1-0
Lohmann Marcin1
Multan Grzegorz2
2 4,3%
0-2-0
Mozer Dominik1
Szcześniak Marcin2
2 4,5%
1-1-0
Zielak Jarosław0
Lohmann Szymon2
3 7,3%
0-3-0
Szcześniak Marcin2
Rudnik Sylwester0
2 4,9%
0-2-0
Lohmann Mateusz0
Olech Mateusz2
2 5,6%
0-2-0
Ratigowski Marcin2
Podleś Dawid0
4 11,4%
3-0-1
Waryszak Sławomir0
Lohmann Szymon2
3 3,3%
1-2-0
Matowicka Magdalena2
Kałasz Magdalena3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0