Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"42'Matejski Tomasz1
Przybitkowski Kamil3
35"36'Michalak Paweł1
Zielak Jarosław2
30"57'Kowalski Dominik2
Hełminiak Piotr1
30"46'Ladziński Michał1
Gajos Jakub2
29"26'Przybitkowski Kamil0
Hemmerling Piotr3
27"42'Banasiak Tomasz1
Rakocki Marcin2
27"36'Kamińska Magda1
Dobry Marek2
27"29'Paczesny Bartosz1
Khan Kaleemullah2
27"16'Lipecki Łukasz 1
Niklas Jakub2
26"24'Smalera Norbert1
Zielak Jarosław2
201"37'Owczarek Małgorzata2
Michnowska Katarzyna0
33"52'Czerwińska Iwona1
Cielecka Justyna3
28"06'Cielecka Justyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
16"52'Szumska Aleksandra1
Michnowska Katarzyna2
16"14'Filipczak Aneta1
Łukasik Małgorzata2
15"49'Owczarek Małgorzata0
Kamińska Magda3
13"07'Owczarek Małgorzata3
Czerwińska Iwona0
12"59'Cielecka Justyna0
Kamińska Magda3
12"54'Kamińska Magda2
Łukasik Małgorzata0
12"46'Kucharska Sara0
Kozikowska Paulina2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Michalak Paweł108"43'
Przybitkowski Kamil104"30'
Zielak Jarosław100"19'
Smalera Norbert98"16'
Dobry Marek88"41'
Sikorski Marcin88"10'
Kowalski Dominik86"50'
Kapuściński Bartosz86"12'
Ladziński Michał85"43'
Hełminiak Piotr83"51'
Owczarek Małgorzata233"30'
Michnowska Katarzyna231"28'
Cielecka Justyna81"19'
Czerwińska Iwona56"42'
Bogdanowicz Katarzyna51"18'
Płodowska Katarzyna44"12'
Kamińska Magda41"45'
Kucharska Sara38"57'
Łukasik Małgorzata32"57'
Filipczak Aneta32"45'

Czas setów: 38 godz. 16 min 33 s

OPENDAMSKA

1784 min 22 s

17"43'
1 set
Michalak Paweł1
Zielak Jarosław2
14"19'
2 set
Stasiak Wojciech0
Słaboszewski Bartłomiej2
13"22'
1 set
Sikorski Marcin0
Przybitkowski Kamil2
13"20'
1 set
Stasiak Wojciech2
Hełminiak Piotr0
12"42'
1 set
Przybitkowski Kamil0
Hemmerling Piotr3
12"33'
3 set
Matejski Tomasz1
Przybitkowski Kamil3
12"18'
2 set
Somoza-Suarez Ruben0
Kamińska Magda2
11"21'
3 set
Banasiak Tomasz1
Rakocki Marcin2
11"07'
1 set
Kapuściński Bartosz0
Słaboszewski Bartłomiej2
9"59'
1 set
Ladziński Michał1
Gajos Jakub2

512 min 11 s

197"17'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Michnowska Katarzyna0
8"55'
3 set
Cielecka Justyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
8"12'
2 set
Cielecka Justyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
8"11'
1 set
Czerwińska Iwona1
Cielecka Justyna3
7"29'
3 set
Czerwińska Iwona1
Cielecka Justyna3
7"23'
1 set
Płodowska Katarzyna2
Klemba Katarzyna0
7"22'
1 set
Cielecka Justyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
7"21'
1 set
Kamińska Magda2
Łukasik Małgorzata0
6"38'
2 set
Czerwińska Iwona1
Cielecka Justyna3
6"22'
4 set
Czerwińska Iwona1
Cielecka Justyna3

Małych punktów: 6709

OPENDAMSKA

5591

Hemmerling Piotr146
Smalera Norbert145
Przybitkowski Kamil143
Michalak Paweł140
Karp Adam138
Kamińska Magda136
Bakulski Michał133
Dudek Piotr133
Bobkowski Przemysław133
Dobry Marek133

1118

Cielecka Justyna122
Kamińska Magda110
Płodowska Katarzyna101
Owczarek Małgorzata94
Bogdanowicz Katarzyna92
Czerwińska Iwona85
Kucharska Sara72
Michnowska Katarzyna69
Szumska Aleksandra57
Sopińska Patrycja50

Wszystkich rozegranych setów: 391

OPENDAMSKA

323

68


Wszystkich rozegranych meczów: 169

OPENDAMSKA

139

30


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
4.64'
1 set
Smalera Norbert1
Grams Maciej2
14.00'
2 set
Wiśniewski Sławomir0
Lipecki Łukasz 2
14.09'
1 set
Niklas Jakub0
Bakulski Michał2
14.45'
3 set
Makowski Maksymilian2
Smalera Norbert1
14.91'
2 set
Wójcik Artur2
Szczepanek Piotr0
15.00'
2 set
Sikorski Marcin1
Kowalski Dominik2
15.27'
1 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Florczyk Paweł2
15.36'
2 set
Lipecki Łukasz 0
Kamińska Magda2
15.64'
1 set
Wiśniewski Jan0
Furman Wojciech2
15.64'
2 set
Makowski Paweł0
Nieznański Mateusz2
11.27'
1 set
Płodowska Katarzyna2
Kiełbasiewicz Magdalena0
14.18'
2 set
Płodowska Katarzyna2
Kiełbasiewicz Magdalena0
14.55'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Michnowska Katarzyna0
15.18'
1 set
Płodowska Katarzyna2
Szumska Aleksandra0
15.73'
3 set
Cielecka Justyna0
Kamińska Magda3
15.91'
2 set
Owczarek Małgorzata3
Czerwińska Iwona0
16.00'
1 set
Filipczak Aneta1
Łukasik Małgorzata2
17.64'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Łukasik Małgorzata0
17.73'
2 set
Szulc Dominika2
Kiełbasiewicz Magdalena0
17.82'
2 set
Kamińska Magda2
Kozikowska Paulina0

Decyzji sędziowskich: 20 (0,3%)

Stroke 11
55%
Let 7
35%
Nolet 2
10%

OPEN
1 1,5%
0-1-0
Stolarczyk Kamil1
Wójcik Artur2
2 4,3%
2-0-0
Sikorski Marcin1
Kowalski Dominik2
2 4,3%
0-2-0
Gajos Jakub1
Kapuściński Bartosz2
11 26,2%
5-4-2
Stasiak Wojciech0
Słaboszewski Bartłomiej2
1 2,4%
1-0-0
Karp Adam0
Khan Kaleemullah2
2 5,3%
2-0-0
Sikorski Marcin0
Przybitkowski Kamil2
1 2,7%
1-0-0
Parciak Krzysztof0
Słaboszewski Bartłomiej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0