Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
34"57'Kruzel Michał1
Kaleta Bogusław3
28"02'Widomski Sławomir3
Kaleta Bogusław0
27"48'Wydmański Tomasz1
Widomski Sławomir2
21"54'Gajewski Maciej2
Traczyk Mikołaj0
21"41'Drozdek Łukasz1
Widerski Piotr2
21"37'Ogorodnik Julia2
Kowalski Tomasz1
20"42'Kowalski Tomasz1
Varga Władysław2
20"41'Mazur Wojciech1
Płonka Paweł2
19"35'Mazur Wojciech1
Widerski Piotr2
19"00'Drozdek Łukasz1
Nosal Daniel2
18"51'Kłos Iwona1
Maszek Maria2
17"19'Zając Maureen1
Woch Paulina2
17"17'Woch Paulina0
Nosal Sylwia3
15"53'Maszek Maria1
Kasper Natalia2
15"42'Nosal Sylwia3
Kasper Natalia0
15"38'Godzisz Katarzyna0
Kłos Iwona2
15"15'Tuleja Maria1
Nowak Izabella2
15"14'Goczał Jagoda0
Kasper Natalia3
13"26'Godzisz Katarzyna2
Tuleja Maria1
11"57'Woch Paulina3
Goczał Jagoda0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kruzel Michał81"34'
Kaleta Bogusław78"51'
Widomski Sławomir76"42'
Gajewski Maciej70"12'
Widerski Piotr68"52'
Varga Władysław68"30'
Ogorodnik Julia67"14'
Wydmański Tomasz65"22'
Płonka Paweł56"54'
Mazur Wojciech54"13'
Godzisz Katarzyna53"53'
Nowak Izabella50"03'
Tuleja Maria45"44'
Cierpich Agata40"56'
Ropek Klaudia40"30'
Maszek Maria40"17'
Woch Paulina39"11'
Kłos Iwona38"58'
Kasper Natalia37"58'
Goczał Jagoda37"32'

Czas setów: 14 godz. 30 min 28 s

OPENDAMSKA

609 min 50 s

11"17'
1 set
Kruzel Michał1
Kaleta Bogusław3
10"43'
2 set
Widomski Sławomir3
Kaleta Bogusław0
10"42'
1 set
Gajewski Maciej2
Traczyk Mikołaj0
10"05'
2 set
Wydmański Tomasz1
Widomski Sławomir2
9"48'
1 set
Nosal Daniel0
Kruzel Michał2
9"37'
1 set
Widerski Piotr0
Varga Władysław2
9"37'
2 set
Gajewski Maciej2
Traczyk Mikołaj0
8"51'
3 set
Traczyk Mikołaj2
Płonka Paweł1
8"45'
2 set
Ogorodnik Julia2
Kowalski Tomasz1
8"33'
2 set
Ogorodnik Julia0
Kruzel Michał2

260 min 38 s

8"15'
1 set
Godzisz Katarzyna0
Kłos Iwona2
6"56'
1 set
Zając Maureen1
Woch Paulina2
6"42'
2 set
Godzisz Katarzyna0
Nowak Izabella2
5"58'
3 set
Woch Paulina0
Nosal Sylwia3
5"55'
1 set
Kurowska Agnieszka2
Nowak Izabella0
5"53'
1 set
Kłos Iwona1
Maszek Maria2
5"51'
1 set
Maszek Maria1
Kasper Natalia2
5"46'
2 set
Godzisz Katarzyna0
Kłos Iwona2
5"41'
1 set
Goczał Jagoda0
Kasper Natalia3
5"30'
1 set
Goczał Jagoda2
Cierpich Agata0

Małych punktów: 3102

OPENDAMSKA

2021

Kruzel Michał132
Widomski Sławomir123
Ogorodnik Julia115
Varga Władysław115
Kaleta Bogusław114
Wydmański Tomasz114
Gajewski Maciej111
Widerski Piotr108
Płonka Paweł99
Mazur Wojciech88

1081

Tuleja Maria103
Ropek Klaudia94
Zając Maureen92
Godzisz Katarzyna90
Nowak Izabella90
Nosal Sylwia88
Cierpich Agata87
Maszek Maria84
Woch Paulina80
Goczał Jagoda75

Wszystkich rozegranych setów: 177

OPENDAMSKA

113

64


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENDAMSKA

48

27


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Traczyk Mikołaj2
Czyż Dawid0
0.36'
1 set
Traczyk Mikołaj2
Czyż Dawid0
12.50'
1 set
Traczyk Mikołaj2
Płonka Paweł1
14.82'
1 set
Woch Paulina2
Michałowski Mateusz0
15.36'
2 set
Wagner Tomasz0
Ogorodnik Julia2
15.91'
1 set
Wagner Tomasz0
Ogorodnik Julia2
17.27'
2 set
Szostak Bartosz2
Woch Paulina0
17.36'
2 set
Woch Paulina2
Michałowski Mateusz0
17.55'
2 set
Dąbek Michał0
Poznański Sebastian2
17.82'
2 set
Czyż Dawid0
Nieznański Mateusz2
11.45'
2 set
Cierpich Agata0
Tuleja Maria2
12.55'
2 set
Kłos Iwona0
Nosal Sylwia2
12.82'
1 set
Goczał Jagoda2
Kurowska Agnieszka0
14.00'
1 set
Kłos Iwona0
Nosal Sylwia2
14.45'
1 set
Tuleja Maria0
Maszek Maria2
14.82'
1 set
Godzisz Katarzyna0
Cierpich Agata2
14.91'
2 set
Ropek Klaudia0
Zając Maureen2
15.18'
1 set
Maszek Maria0
Zając Maureen2
15.27'
1 set
Woch Paulina3
Goczał Jagoda0
15.91'
2 set
Godzisz Katarzyna1
Ropek Klaudia2

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 0
0%
Nolet 1
100%

OPEN
1 2%
0-0-1
Szostak Bartosz1
Drozdek Łukasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0