Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
42"51'Traczyk Mikołaj1
Schneider Rafał2
35"58'Kaleta Bogusław2
Kałucki Bartłomiej3
28"10'Mazur Wojciech2
Szostak Bartosz1
25"24'Ogorodnik Julia1
Kaleta Bogusław2
24"17'Więcław Paweł1
Zakręta Wojciech2
24"07'Wydmański Tomasz3
Kałucki Bartłomiej1
24"05'Dąbek Michał1
Nosal Sylwia2
23"19'Wydmański Tomasz3
Zakręta Wojciech1
22"37'Schneider Rafał1
Kaleta Bogusław2
20"07'Wiewióra Piotr0
Kuśnierz Dariusz2
18"28'Nosal Sylwia3
Słomka Karolina0
16"43'Nowak Izabella1
Ropek Klaudia2
15"18'Nowak Izabella2
Mnichowska Katarzyna0
12"29'Ropek Klaudia0
Mnichowska Katarzyna2
11"00'Nowak Izabella0
Nosal Sylwia2
8"56'Ropek Klaudia0
Nosal Sylwia2
8"22'Nowak Izabella0
Kasper Natalia2
6"38'Ropek Klaudia0
Kasper Natalia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Traczyk Mikołaj82"29'
Schneider Rafał77"43'
Kałucki Bartłomiej69"52'
Kaleta Bogusław69"23'
Wydmański Tomasz65"12'
Płonka Paweł54"35'
Wiewióra Piotr53"06'
Nosal Sylwia52"04'
Ziobroń Paweł50"49'
Michałowski Mateusz49"47'
Nowak Izabella43"59'
Ropek Klaudia39"50'
Nosal Sylwia32"46'
Mnichowska Katarzyna24"34'
Rosół Karolina14"41'
Kasper Natalia14"30'

Czas setów: 9 godz. 59 min 17 s

OPENDAMSKA

514 min 7 s

29"54'
1 set
Traczyk Mikołaj1
Schneider Rafał2
13"53'
1 set
Wiewióra Piotr0
Kuśnierz Dariusz2
12"52'
1 set
Płonka Paweł2
Traczyk Mikołaj0
11"49'
1 set
Mazur Wojciech2
Szostak Bartosz1
11"19'
1 set
Kałucki Bartłomiej2
Kuśnierz Dariusz0
10"33'
1 set
Dąbek Michał1
Nosal Sylwia2
8"16'
2 set
Ogorodnik Julia1
Kaleta Bogusław2
8"02'
5 set
Kaleta Bogusław2
Kałucki Bartłomiej3
8"01'
1 set
Ziobroń Paweł0
Wydmański Tomasz2
7"44'
1 set
Kaleta Bogusław2
Kałucki Bartłomiej3

85 min 10 s

8"01'
1 set
Nowak Izabella2
Mnichowska Katarzyna0
7"19'
1 set
Nosal Sylwia3
Słomka Karolina0
6"59'
1 set
Nowak Izabella0
Nosal Sylwia2
5"48'
2 set
Ropek Klaudia0
Mnichowska Katarzyna2
5"31'
1 set
Nowak Izabella1
Ropek Klaudia2
5"29'
1 set
Ropek Klaudia0
Mnichowska Katarzyna2
5"21'
1 set
Ropek Klaudia0
Nosal Sylwia2
5"16'
2 set
Nowak Izabella2
Mnichowska Katarzyna0
4"25'
2 set
Nowak Izabella0
Kasper Natalia2
4"08'
2 set
Nosal Sylwia3
Słomka Karolina0

Małych punktów: 3102

OPENDAMSKA

1908

Kałucki Bartłomiej145
Wydmański Tomasz139
Zakręta Wojciech121
Kaleta Bogusław120
Płonka Paweł118
Ogorodnik Julia118
Ziobroń Paweł105
Mazur Wojciech101
Schneider Rafał95
Michałowski Mateusz95

1194

Nosal Sylwia143
Mendrek Danuta138
Rosół Karolina134
Kurowska Agnieszka133
Kasper Natalia107
Ropek Klaudia99
Goczał Jagoda96
Baran Anna93
Mnichowska Katarzyna86
Nowak Izabella76

Wszystkich rozegranych setów: 182

OPENDAMSKA

108

74


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENDAMSKA

43

32


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
3 set
Zakręta Wojciech3
Kaleta Bogusław0
0.42'
1 set
Zakręta Wojciech3
Kaleta Bogusław0
0.45'
2 set
Zakręta Wojciech3
Kaleta Bogusław0
0.64'
3 set
Więcław Paweł2
Nosal Daniel1
1.00'
2 set
Więcław Paweł2
Nosal Daniel1
1.09'
1 set
Więcław Paweł2
Nosal Daniel1
16.00'
1 set
Michałowski Mateusz0
Kałucki Bartłomiej2
17.18'
3 set
Płonka Paweł1
Wydmański Tomasz2
17.45'
2 set
Ziobroń Paweł2
Dąbek Michał0
18.82'
1 set
Widerski Piotr2
Kozłowska Łucja0
13.00'
2 set
Nowak Izabella0
Nosal Sylwia2
16.82'
2 set
Ropek Klaudia0
Kasper Natalia2
17.64'
3 set
Nosal Sylwia3
Słomka Karolina0
18.36'
2 set
Ropek Klaudia0
Nosal Sylwia2
18.64'
1 set
Ropek Klaudia0
Kasper Natalia2
19.55'
1 set
Nowak Izabella0
Kasper Natalia2
21.00'
3 set
Nowak Izabella1
Ropek Klaudia2
21.64'
2 set
Nowak Izabella1
Ropek Klaudia2
22.55'
2 set
Nosal Sylwia3
Słomka Karolina0
24.09'
2 set
Nowak Izabella0
Kasper Natalia2

Decyzji sędziowskich: 9 (0,5%)

Stroke 0
0%
Let 9
100%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
5 7,7%
0-5-0
Dąbek Michał1
Nosal Sylwia2
1 2%
0-1-0
Schneider Rafał1
Kaleta Bogusław2
1 2,4%
0-1-0
Traczyk Mikołaj2
Nosal Daniel0
1 2,5%
0-1-0
Michałowski Mateusz0
Wiewióra Piotr2
1 2,3%
0-1-0
Ropek Klaudia0
Mnichowska Katarzyna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0