Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17
30"23'Żak Marcin3
Szkuta Łukasz2
23"44'Gotówko Damian2
Mierzejewski Michał1
23"34'Szkuta Łukasz3
Gotówko Damian1
22"40'Paradowski Piotr1
Żak Marcin2
22"17'Paradowski Paweł2
Sztajnic Artur1
21"22'Stolicki Norbert1
Żak Marcin2
19"48'Karliński Grzegorz2
Gaborski Krzysztof1
19"02'Pietrzak Aleksander1
Stolicki Norbert2
18"31'Żak Marcin0
Wilas Dawid3
18"15'Zgodziński Robert1
Paradowski Paweł2
17"23'Banasiewicz Elżbieta1
Filipkowska Alicja2
14"22'Banasiewicz Elżbieta0
Bogdanowicz Katarzyna2
13"49'Bogdanowicz Katarzyna0
Czarzasta Agnieszka2
13"24'Bogdanowicz Katarzyna2
Filipkowska Alicja0
11"26'Jabłońska Sylwia0
Banasiewicz Elżbieta2
10"36'Filipkowska Alicja0
Czarzasta Agnieszka2
10"08'Banasiewicz Elżbieta0
Czarzasta Agnieszka2
9"59'Płocińska Patrycja0
Czarzasta Agnieszka2
9"15'Banasiewicz Elżbieta2
Płocińska Patrycja0
9"07'Jabłońska Sylwia0
Bogdanowicz Katarzyna2
21"47'Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
16"12'Banasiewicz Oskar1
Śliwa Jakub2
11"36'Zawadzki Kacper2
Ramza Seweryn0
11"18'Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
10"55'Banasiewicz Oskar0
Zawadzki Kacper2
8"51'Lewkowicz Igor2
Ramza Seweryn0
8"26'Zawadzki Kacper2
Śliwa Jakub0
6"30'Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
5"39'Banasiewicz Oskar0
Lewkowicz Igor2
5"33'Banasiewicz Oskar0
Ramza Seweryn2
19"12'Charzewski-Woś Fryderyk1
Poniatowski Mateusz2
14"30'Charzewski-Woś Fryderyk2
Gnatowski Pascal1
12"35'Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
10"24'Charzewski-Woś Fryderyk0
Fułek Wojciech2
9"30'Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
8"42'Poniatowski Mateusz2
Gnatowski Pascal0
8"07'Fułek Wojciech2
Gnatowski Pascal0
5"45'Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej2
5"01'Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
21"52'Mika Krzysztof3
Detyna Konrad0
18"45'Pyrz Maksymilian3
Mika Krzysztof1
16"10'Mika Krzysztof0
Sowa Michał3
15"57'Pyrz Maksymilian3
Detyna Konrad1
13"14'Detyna Konrad0
Sowa Michał3
12"33'Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał3
17"05'Śliwa Jakub2
Gnatowski Pascal1
10"44'Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
10"39'Nogawka Maciej0
Ramza Seweryn2
9"35'Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
9"14'Banasiewicz Oskar0
Fułek Wojciech2
8"33'Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej2
8"29'Banasiewicz Oskar2
Gnatowski Pascal0
7"22'Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn2
5"45'Ramza Seweryn2
Gnatowski Pascal0
4"21'Nogawka Maciej2
Gnatowski Pascal0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17
Żak Marcin76"29'
Gotówko Damian65"14'
Gaborski Krzysztof59"00'
Szkuta Łukasz58"42'
Paradowski Paweł57"54'
Wilas Dawid52"15'
Karliński Grzegorz51"02'
Sztajnic Artur47"26'
Paradowski Piotr45"24'
Draus Alan44"38'
Banasiewicz Elżbieta58"41'
Bogdanowicz Katarzyna53"34'
Filipkowska Alicja51"25'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka46"26'
Jabłońska Sylwia41"59'
Płocińska Patrycja39"47'
Zawadzki Kacper46"45'
Lewkowicz Igor37"08'
Śliwa Jakub35"10'
Banasiewicz Oskar33"35'
Ramza Seweryn32"38'
Charzewski-Woś Fryderyk42"28'
Poniatowski Mateusz38"55'
Fułek Wojciech36"31'
Gnatowski Pascal27"30'
Nogawka Maciej18"18'
Mika Krzysztof51"26'
Detyna Konrad45"47'
Pyrz Maksymilian42"14'
Sowa Michał36"43'
Gnatowski Pascal31"41'
Śliwa Jakub31"06'
Nogawka Maciej27"26'
Fułek Wojciech23"11'
Banasiewicz Oskar21"58'
Ramza Seweryn21"20'

Czas setów: 15 godz. 38 min 37 s

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17

451 min 46 s

11"08'
2 set
Paradowski Piotr1
Żak Marcin2
8"14'
1 set
Draus Alan0
Wilas Dawid2
7"36'
2 set
Draus Alan0
Wilas Dawid2
7"19'
1 set
Karliński Grzegorz0
Gotówko Damian2
7"11'
4 set
Żak Marcin3
Szkuta Łukasz2
7"08'
3 set
Gotówko Damian2
Mierzejewski Michał1
6"55'
2 set
Gotówko Damian2
Mierzejewski Michał1
6"48'
3 set
Paradowski Paweł2
Sztajnic Artur1
6"47'
2 set
Gaborski Krzysztof0
Mierzejewski Michał2
6"43'
1 set
Sztajnic Artur2
Gaborski Krzysztof0

145 min 56 s

8"56'
1 set
Banasiewicz Elżbieta0
Bogdanowicz Katarzyna2
8"39'
1 set
Banasiewicz Elżbieta1
Filipkowska Alicja2
7"30'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Czarzasta Agnieszka2
7"04'
1 set
Banasiewicz Elżbieta0
Czarzasta Agnieszka2
5"48'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Filipkowska Alicja0
5"44'
1 set
Banasiewicz Elżbieta2
Płocińska Patrycja0
5"30'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Filipkowska Alicja0
5"13'
2 set
Banasiewicz Elżbieta0
Bogdanowicz Katarzyna2
5"07'
1 set
Jabłońska Sylwia0
Banasiewicz Elżbieta2
5"04'
2 set
Jabłońska Sylwia0
Banasiewicz Elżbieta2

92 min 38 s

8"06'
2 set
Zawadzki Kacper2
Ramza Seweryn0
7"17'
1 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
6"57'
3 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
6"36'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Zawadzki Kacper2
5"21'
2 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
5"02'
3 set
Banasiewicz Oskar1
Śliwa Jakub2
4"02'
2 set
Banasiewicz Oskar1
Śliwa Jakub2
4"00'
2 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
3"55'
1 set
Banasiewicz Oskar1
Śliwa Jakub2
3"53'
2 set
Lewkowicz Igor2
Ramza Seweryn0

81 min 51 s

5"58'
2 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
5"49'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Poniatowski Mateusz2
5"45'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Poniatowski Mateusz2
5"45'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Fułek Wojciech2
5"11'
1 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
4"37'
1 set
Fułek Wojciech2
Gnatowski Pascal0
4"30'
1 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
4"23'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Poniatowski Mateusz2
4"21'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Gnatowski Pascal1
4"07'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Gnatowski Pascal1

88 min 5 s

10"25'
1 set
Mika Krzysztof3
Detyna Konrad0
5"32'
2 set
Mika Krzysztof0
Sowa Michał3
5"09'
1 set
Detyna Konrad0
Sowa Michał3
5"07'
2 set
Mika Krzysztof3
Detyna Konrad0
4"51'
3 set
Mika Krzysztof3
Detyna Konrad0
4"49'
3 set
Mika Krzysztof0
Sowa Michał3
4"48'
1 set
Pyrz Maksymilian3
Mika Krzysztof1
4"48'
4 set
Pyrz Maksymilian3
Mika Krzysztof1
4"19'
2 set
Pyrz Maksymilian3
Detyna Konrad1
4"13'
3 set
Pyrz Maksymilian3
Mika Krzysztof1

78 min 21 s

5"52'
1 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
5"49'
1 set
Nogawka Maciej0
Ramza Seweryn2
5"17'
2 set
Śliwa Jakub2
Gnatowski Pascal1
4"33'
1 set
Śliwa Jakub2
Gnatowski Pascal1
4"27'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Gnatowski Pascal0
4"12'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Fułek Wojciech2
4"04'
2 set
Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
3"58'
1 set
Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
3"54'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Gnatowski Pascal0
3"46'
3 set
Śliwa Jakub2
Gnatowski Pascal1

Małych punktów: 4292

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17

2143

Żak Marcin130
Szkuta Łukasz125
Wilas Dawid110
Pietrzak Aleksander110
Paradowski Piotr107
Stolicki Norbert99
Mierzejewski Michał99
Gaborski Krzysztof98
Gotówko Damian97
Sztajnic Artur94

508

Czarzasta-Gotówko Agnieszka110
Bogdanowicz Katarzyna103
Filipkowska Alicja97
Banasiewicz Elżbieta80
Jabłońska Sylwia75
Płocińska Patrycja43

373

Lewkowicz Igor98
Zawadzki Kacper91
Ramza Seweryn71
Śliwa Jakub63
Banasiewicz Oskar50

368

Nogawka Maciej88
Fułek Wojciech79
Charzewski-Woś Fryderyk79
Poniatowski Mateusz73
Gnatowski Pascal49

378

Pyrz Maksymilian104
Sowa Michał101
Mika Krzysztof95
Detyna Konrad78

522

Ramza Seweryn110
Nogawka Maciej102
Śliwa Jakub94
Fułek Wojciech85
Banasiewicz Oskar76
Gnatowski Pascal55

Wszystkich rozegranych setów: 248

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17

121

31

22

22

20

32


Wszystkich rozegranych meczów: 108

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17

52

15

10

10

6

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU19OU13JuniorskaOU17
1.09'
1 set
Śliwa Jakub0
Sztajnic Artur2
11.18'
2 set
Wysoczański Marcin2
Wojciechowski Grzegorz0
14.64'
3 set
Paradowski Piotr1
Żak Marcin2
14.64'
1 set
Wilas Paweł2
Wymysłowski Daniel0
15.27'
2 set
Wilas Paweł0
Pietrzak Aleksander2
15.36'
1 set
Czajkowski Mariusz0
Zgodziński Robert2
16.27'
2 set
Stolicki Norbert0
Wysoczański Marcin2
16.36'
2 set
Karliński Grzegorz2
Czajkowski Mariusz0
16.64'
1 set
Paradowski Piotr2
Wojciechowski Grzegorz0
17.00'
2 set
Czajkowski Mariusz0
Zgodziński Robert2
15.45'
3 set
Banasiewicz Elżbieta1
Filipkowska Alicja2
15.73'
2 set
Jabłońska Sylwia0
Czarzasta Agnieszka2
16.00'
2 set
Banasiewicz Elżbieta0
Czarzasta Agnieszka2
17.00'
1 set
Płocińska Patrycja0
Filipkowska Alicja2
17.09'
2 set
Płocińska Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna2
17.73'
2 set
Jabłońska Sylwia2
Płocińska Patrycja0
18.36'
2 set
Banasiewicz Elżbieta2
Płocińska Patrycja0
20.00'
1 set
Płocińska Patrycja0
Czarzasta Agnieszka2
20.55'
2 set
Banasiewicz Elżbieta1
Filipkowska Alicja2
20.55'
2 set
Jabłońska Sylwia0
Filipkowska Alicja2
13.45'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Lewkowicz Igor2
13.64'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Ramza Seweryn2
15.09'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Ramza Seweryn2
15.18'
1 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
16.82'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Lewkowicz Igor2
17.36'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Zawadzki Kacper2
17.45'
1 set
Lewkowicz Igor2
Ramza Seweryn0
18.45'
1 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
18.82'
1 set
Zawadzki Kacper2
Ramza Seweryn0
19.00'
2 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
9.55'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej2
11.73'
1 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
12.00'
2 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
17.45'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Fułek Wojciech2
18.45'
2 set
Poniatowski Mateusz2
Gnatowski Pascal0
18.91'
2 set
Fułek Wojciech2
Gnatowski Pascal0
19.00'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Gnatowski Pascal1
20.91'
2 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
21.09'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej2
22.27'
1 set
Poniatowski Mateusz2
Gnatowski Pascal0
14.27'
4 set
Pyrz Maksymilian3
Detyna Konrad1
15.91'
3 set
Pyrz Maksymilian3
Detyna Konrad1
16.64'
3 set
Detyna Konrad0
Sowa Michał3
18.55'
1 set
Mika Krzysztof0
Sowa Michał3
19.00'
2 set
Pyrz Maksymilian3
Mika Krzysztof1
19.18'
2 set
Detyna Konrad0
Sowa Michał3
20.36'
1 set
Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał3
20.45'
3 set
Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał3
20.55'
2 set
Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał3
20.91'
1 set
Pyrz Maksymilian3
Detyna Konrad1
0.55'
1 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
0.55'
2 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn2
11.00'
1 set
Nogawka Maciej2
Gnatowski Pascal0
11.64'
2 set
Nogawka Maciej2
Gnatowski Pascal0
14.09'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej2
14.18'
1 set
Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn2
14.36'
1 set
Ramza Seweryn2
Gnatowski Pascal0
16.09'
2 set
Ramza Seweryn2
Gnatowski Pascal0
18.45'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Fułek Wojciech2
18.55'
2 set
Nogawka Maciej0
Ramza Seweryn2

Decyzji sędziowskich: 16 (0.4%)

Stroke 4
25%
Let 12
75%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 6.3%
1-3-0
Karliński Grzegorz2
Gaborski Krzysztof1
1 1.7%
0-1-0
Stolicki Norbert1
Żak Marcin2
1 1.8%
0-1-0
Czajkowski Mariusz2
Wymysłowski Daniel1
1 1.9%
1-0-0
Zgodziński Robert1
Paradowski Paweł2
1 1.9%
0-1-0
Paradowski Paweł2
Sztajnic Artur1
4 10.3%
2-2-0
Gaborski Krzysztof0
Mierzejewski Michał2
1 2.6%
0-1-0
Zgodziński Robert2
Wilas Paweł0
2 5.1%
0-2-0
Bogdanowicz Katarzyna0
Czarzasta Agnieszka2
1 2.7%
0-1-0
Filipkowska Alicja0
Czarzasta Agnieszka2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0