Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
64"37'Kotra Michał2
Marszał Adrian3
46"45'Kozik Marcin3
Marszał Adrian2
45"12'Juzwa Łukasz2
Rusek Stanisław3
43"40'Sikora Grzegorz1
Wilczyński Tomasz3
41"29'Pietras Krzysztof3
Dziurzyński Paweł2
29"23'Korostyński Damian1
Mazurkiewicz Filip3
28"59'Bolechała Tomasz1
Kozik Marcin3
24"19'Politański Maciej1
Borkowski Rafał2
24"09'Żukrowski Jakub1
Zawadzki Kordian2
23"09'Mazurkiewicz Filip0
Rusek Stanisław3
40"58'Grudzień Sandra2
Juzwa Magdalena3
30"04'Honkisz Agnieszka3
Bellinger Karolina1
24"34'Juzwa Magdalena3
Honkisz Agnieszka1
24"15'Kotra Sylwia3
Bellinger Karolina0
16"52'Sonik Julia0
Grudzień Sandra3
16"30'Juzwa Magdalena0
Kotra Sylwia3
12"37'Sonik Julia0
Kotra Sylwia3
11"47'Honkisz Agnieszka3
Gasentzer Anna0
10"33'Bellinger Karolina3
Adamiszyn Zuzanna0
8"58'Sonik Julia2
Adamiszyn Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Marszał Adrian133"09'
Kozik Marcin106"53'
Wilczyński Tomasz101"11'
Kotra Michał94"13'
Juzwa Łukasz85"15'
Rusek Stanisław82"15'
Żukrowski Jakub79"21'
Krzanik Jakub78"16'
Pietras Krzysztof76"59'
Pilch Michał73"18'
Juzwa Magdalena65"25'
Bellinger Karolina55"45'
Honkisz Agnieszka55"04'
Grudzień Sandra47"03'
Ziomek Sylwia43"44'
Sonik Julia31"46'
Adamiszyn Zuzanna16"53'
Gasentzer Anna9"48'

Czas setów: 19 godz. 59 min 33 s

OPENDAMSKI

1036 min 49 s

18"20'
4 set
Sikora Grzegorz1
Wilczyński Tomasz3
16"20'
5 set
Kotra Michał2
Marszał Adrian3
11"19'
2 set
Curzytek Przemysław2
Filas Karol0
11"16'
3 set
Politański Maciej1
Borkowski Rafał2
11"06'
3 set
Sikora Grzegorz1
Wilczyński Tomasz3
10"59'
4 set
Kotra Michał2
Marszał Adrian3
10"34'
2 set
Krysicki Tomasz2
Kozak Daniel0
10"26'
3 set
Kotra Michał2
Marszał Adrian3
10"11'
4 set
Kozik Marcin3
Marszał Adrian2
10"09'
1 set
Pietras Krzysztof2
Krzanik Jakub0

162 min 44 s

8"10'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Bellinger Karolina1
8"05'
4 set
Grudzień Sandra2
Juzwa Magdalena3
8"04'
3 set
Kotra Sylwia3
Bellinger Karolina0
7"54'
1 set
Grudzień Sandra2
Juzwa Magdalena3
6"31'
2 set
Kotra Sylwia3
Bellinger Karolina0
6"28'
5 set
Grudzień Sandra2
Juzwa Magdalena3
6"25'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Bellinger Karolina1
6"02'
1 set
Kotra Sylwia3
Bellinger Karolina0
5"59'
3 set
Grudzień Sandra2
Juzwa Magdalena3
5"59'
4 set
Honkisz Agnieszka3
Bellinger Karolina1

Małych punktów: 3766

OPENDAMSKI

3197

Kozik Marcin187
Marszał Adrian181
Kotra Michał140
Pietras Krzysztof124
Krzanik Jakub120
Wilczyński Tomasz120
Rusek Stanisław117
Dziurzyński Paweł117
Juzwa Łukasz117
Zawadzki Kordian116

569

Honkisz Agnieszka102
Ziomek Sylwia101
Juzwa Magdalena98
Bellinger Karolina90
Grudzień Sandra81
Sonik Julia61
Adamiszyn Zuzanna29
Gasentzer Anna7

Wszystkich rozegranych setów: 210

OPENDAMSKI

177

33


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENDAMSKI

69

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
15.55'
2 set
Krzanik Jakub3
Braun Jan0
16.18'
1 set
Adamiszyn Janusz0
Żuchowicz Maciej2
17.09'
2 set
Marszał Adrian3
Szałajko Bartosz0
17.36'
1 set
Brzezicki Jakub0
Kotra Michał2
18.09'
2 set
Sas Paweł2
Jelonek Grzegorz1
18.18'
1 set
Borkowski Rafał0
Rusek Stanisław2
18.18'
2 set
Zawadzki Kordian2
Curzytek Przemysław0
18.27'
1 set
Michalczuk Paweł2
Michałek Tomasz0
18.36'
2 set
Wilczyński Tomasz1
Mazurkiewicz Filip2
18.45'
1 set
Kotra Sylwia0
Filas Karol2
11.64'
3 set
Bellinger Karolina3
Adamiszyn Zuzanna0
13.91'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Gasentzer Anna0
15.45'
3 set
Sonik Julia0
Kotra Sylwia3
15.73'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Gasentzer Anna0
17.27'
2 set
Sonik Julia0
Kotra Sylwia3
18.27'
1 set
Bellinger Karolina3
Adamiszyn Zuzanna0
19.00'
2 set
Bellinger Karolina3
Adamiszyn Zuzanna0
19.09'
3 set
Juzwa Magdalena3
Honkisz Agnieszka1
19.45'
2 set
Juzwa Magdalena0
Kotra Sylwia3
19.73'
1 set
Sonik Julia2
Adamiszyn Zuzanna0

Decyzji sędziowskich: 52 (1,4%)

Stroke 5
9,6%
Let 45
86,5%
Nolet 2
3,8%

OPENDAMSKI
6 8,2%
0-6-0
Bolechała Tomasz1
Kozik Marcin3
6 14,3%
2-3-1
Kozak Daniel2
Bochniarz Władysław0
6 6,3%
0-6-0
Kozik Marcin3
Marszał Adrian2
6 6,3%
0-6-0
Juzwa Łukasz2
Rusek Stanisław3
4 7,3%
0-4-0
Krysicki Tomasz2
Kozak Daniel0
3 5,7%
2-1-0
Sas Paweł2
Jelonek Grzegorz1
3 5,7%
0-3-0
Marszał Adrian3
Szałajko Bartosz0
2 3,5%
0-1-1
Żukrowski Jakub1
Pilch Michał2
2 4%
0-2-0
Wilczyński Tomasz2
Bellinger Mark1
2 5,9%
0-2-0
Juzwa Łukasz2
Krysicki Tomasz0
7 9,1%
0-7-0
Honkisz Agnieszka3
Bellinger Karolina1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0