Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAU11U13
30"53'Szymaniak Kinga1
Handschuh Bartosz3
30"12'Gajewski Marek1
Cendal Szymon2
28"27'Szymaniak Kinga2
Śmiałek Maciej1
24"36'Śmiałek Maciej2
Mazur Piotr1
24"20'Gajewski Marek1
Leitgeber Artur2
23"38'Gajewski Marek2
Grzechowiak Dorota0
20"23'Szymaniak Kinga3
Cendal Szymon0
20"17'Dyrtkowski Dariusz0
Handschuh Bartosz2
19"39'Dominiak Zuzanna1
Dyrtkowski Dariusz2
19"25'Czarnota Krzysztof3
Cendal Szymon0
43"46'Kulpowicz Martyna3
Fehlau Karolina2
36"29'Olejnik Dagna3
Korzewska Katarzyna2
26"11'Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
21"20'Dominiak Zuzanna3
Fehlau Karolina0
15"49'Olejnik Dagna1
Kulpowicz Martyna2
12"11'Grzechowiak Dorota3
Krzysztofik Patrycja0
11"58'Korzewska Katarzyna0
Krzysztofik Patrycja2
10"44'Szymaniak Kinga3
Kulpowicz Martyna0
9"49'Szymaniak Kinga2
Grzechowiak Dorota0
9"34'Dominiak Zuzanna2
Korzewska Katarzyna0
17"10'Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
16"59'Zysnarski Erik2
Kujawa Juliusz1
15"33'Kujawa Juliusz2
Kabaciński Marcin1
11"12'Babst Filip1
Kabaciński Marcin2
10"55'Kujawa Juliusz2
Kujawa Aleksander0
10"27'Zysnarski Erik0
Babst Filip2
9"56'Zysnarski Erik2
Kabaciński Marcin0
9"25'Kujawa Aleksander0
Kabaciński Marcin2
9"05'Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
8"53'Zysnarski Erik2
Kujawa Aleksander0
10"25'Kacprzak Jakub0
Zdrojewski Tymon2
10"22'Lorenc Stanisław0
Wichłacz Bartosz2
9"22'Wichłacz Bartosz2
Świrko Antoni0
9"02'Lorenc Stanisław2
Paszkiewicz Bruno0
8"22'Paszkiewicz Bruno0
Kacprzak Jakub2
7"58'Lorenc Stanisław0
Kacprzak Jakub2
6"50'Paszkiewicz Bruno0
Świrko Antoni2
6"49'Wichłacz Bartosz0
Zdrojewski Tymon2
4"47'Świrko Antoni0
Zdrojewski Tymon2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAU11U13
Szymaniak Kinga75"53'
Gajewski Marek75"40'
Handschuh Bartosz70"40'
Cendal Szymon70"11'
Dyrtkowski Dariusz60"51'
Mazur Piotr60"02'
Czarnota Krzysztof56"28'
Śmiałek Maciej56"25'
Leitgeber Artur54"10'
Bednarek Bartosz53"28'
Fehlau Karolina60"16'
Kulpowicz Martyna55"10'
Dominiak Zuzanna46"36'
Korzewska Katarzyna46"36'
Olejnik Dagna46"34'
Szymaniak Kinga37"22'
Krzysztofik Patrycja27"01'
Grzechowiak Dorota22"35'
Kujawa Juliusz54"18'
Babst Filip42"40'
Kabaciński Marcin40"39'
Zysnarski Erik40"12'
Kujawa Aleksander34"43'
Lorenc Stanisław23"16'
Wichłacz Bartosz23"02'
Kacprzak Jakub22"26'
Paszkiewicz Bruno21"22'
Zdrojewski Tymon19"50'
Świrko Antoni19"42'

Czas setów: 12 godz. 54 min 46 s

OPENDAMSKAU11U13

432 min 36 s

14"07'
1 set
Gajewski Marek2
Grzechowiak Dorota0
10"38'
3 set
Śmiałek Maciej2
Mazur Piotr1
9"15'
1 set
Dyrtkowski Dariusz0
Handschuh Bartosz2
9"05'
1 set
Gajewski Marek1
Cendal Szymon2
9"05'
2 set
Dyrtkowski Dariusz0
Handschuh Bartosz2
8"58'
2 set
Mazur Piotr0
Bednarek Bartosz2
8"57'
2 set
Czarnota Krzysztof2
Leitgeber Artur0
8"41'
1 set
Leitgeber Artur0
Dyrtkowski Dariusz2
8"22'
2 set
Handschuh Bartosz2
Mazur Piotr0
8"21'
2 set
Szymaniak Kinga2
Śmiałek Maciej1

171 min 5 s

12"51'
1 set
Kulpowicz Martyna3
Fehlau Karolina2
9"34'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Fehlau Karolina0
7"04'
1 set
Olejnik Dagna3
Korzewska Katarzyna2
6"55'
3 set
Kulpowicz Martyna3
Fehlau Karolina2
6"47'
4 set
Olejnik Dagna3
Korzewska Katarzyna2
6"03'
4 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
5"53'
4 set
Kulpowicz Martyna3
Fehlau Karolina2
5"46'
2 set
Olejnik Dagna3
Korzewska Katarzyna2
5"42'
2 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
5"33'
2 set
Korzewska Katarzyna0
Krzysztofik Patrycja2

106 min 16 s

6"24'
2 set
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
6"06'
1 set
Kujawa Juliusz2
Kujawa Aleksander0
6"04'
1 set
Zysnarski Erik2
Kujawa Juliusz1
5"52'
1 set
Kujawa Aleksander0
Kabaciński Marcin2
5"41'
2 set
Zysnarski Erik2
Kabaciński Marcin0
5"12'
1 set
Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
4"57'
1 set
Kujawa Juliusz2
Kabaciński Marcin1
4"52'
3 set
Kujawa Juliusz2
Kabaciński Marcin1
4"44'
3 set
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
4"43'
3 set
Zysnarski Erik2
Kujawa Juliusz1

64 min 49 s

5"26'
2 set
Wichłacz Bartosz2
Świrko Antoni0
5"23'
1 set
Kacprzak Jakub0
Zdrojewski Tymon2
5"01'
1 set
Lorenc Stanisław0
Wichłacz Bartosz2
4"30'
1 set
Lorenc Stanisław2
Paszkiewicz Bruno0
4"03'
1 set
Paszkiewicz Bruno0
Kacprzak Jakub2
3"56'
2 set
Kacprzak Jakub0
Zdrojewski Tymon2
3"40'
2 set
Lorenc Stanisław2
Paszkiewicz Bruno0
3"37'
2 set
Lorenc Stanisław0
Wichłacz Bartosz2
3"26'
2 set
Paszkiewicz Bruno0
Świrko Antoni2
3"25'
1 set
Lorenc Stanisław0
Kacprzak Jakub2

Małych punktów: 2781

OPENDAMSKAU11U13

1460

Czarnota Krzysztof123
Szymaniak Kinga121
Gajewski Marek108
Śmiałek Maciej107
Dyrtkowski Dariusz107
Handschuh Bartosz101
Celm Maksymilian97
Baryła Kajetan96
Cendal Szymon94
Leitgeber Artur89

614

Szymaniak Kinga95
Kulpowicz Martyna91
Fehlau Karolina90
Dominiak Zuzanna82
Olejnik Dagna80
Korzewska Katarzyna71
Grzechowiak Dorota60
Krzysztofik Patrycja45

419

Kujawa Juliusz100
Babst Filip99
Kabaciński Marcin91
Zysnarski Erik88
Kujawa Aleksander41

288

Zdrojewski Tymon66
Kacprzak Jakub55
Wichłacz Bartosz52
Lorenc Stanisław42
Świrko Antoni41
Paszkiewicz Bruno32

Wszystkich rozegranych setów: 156

OPENDAMSKAU11U13

78

36

24

18


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENDAMSKAU11U13

30

12

10

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAU11U13
0.55'
5 set
Jabłoński Paweł3
Baryła Kajetan2
0.55'
4 set
Jabłoński Paweł3
Baryła Kajetan2
0.64'
1 set
Śmiałek Maciej1
Celm Maksymilian2
0.91'
2 set
Śmiałek Maciej1
Celm Maksymilian2
1.07'
3 set
Śmiałek Maciej1
Celm Maksymilian2
1.25'
3 set
Śmiałek Maciej1
Celm Maksymilian2
14.91'
2 set
Czarnota Krzysztof2
Bednarek Bartosz1
15.64'
3 set
Czarnota Krzysztof2
Bednarek Bartosz1
17.45'
1 set
Czarnota Krzysztof2
Leitgeber Artur0
19.09'
2 set
Dyrtkowski Dariusz2
Kramer Piotr1
13.45'
2 set
Szymaniak Kinga3
Kulpowicz Martyna0
14.18'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Krzysztofik Patrycja0
14.36'
1 set
Grzechowiak Dorota2
Olejnik Dagna0
14.64'
3 set
Szymaniak Kinga3
Kulpowicz Martyna0
14.91'
1 set
Szymaniak Kinga3
Kulpowicz Martyna0
15.55'
2 set
Grzechowiak Dorota2
Olejnik Dagna0
15.64'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Fehlau Karolina0
17.55'
1 set
Olejnik Dagna1
Kulpowicz Martyna2
17.73'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Krzysztofik Patrycja0
17.91'
1 set
Szymaniak Kinga2
Grzechowiak Dorota0
13.64'
1 set
Babst Filip1
Kabaciński Marcin2
16.00'
2 set
Kujawa Aleksander0
Kabaciński Marcin2
16.64'
2 set
Zysnarski Erik2
Kujawa Aleksander0
17.55'
2 set
Babst Filip1
Kabaciński Marcin2
17.82'
3 set
Babst Filip1
Kabaciński Marcin2
18.00'
2 set
Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
19.82'
1 set
Zysnarski Erik2
Kabaciński Marcin0
20.36'
2 set
Kujawa Juliusz2
Kabaciński Marcin1
20.36'
2 set
Zysnarski Erik2
Kujawa Juliusz1
21.73'
1 set
Zysnarski Erik2
Kujawa Aleksander0
11.27'
1 set
Świrko Antoni0
Zdrojewski Tymon2
13.45'
1 set
Wichłacz Bartosz0
Zdrojewski Tymon2
14.00'
2 set
Świrko Antoni0
Zdrojewski Tymon2
14.18'
2 set
Paszkiewicz Bruno0
Kacprzak Jakub2
16.64'
2 set
Lorenc Stanisław0
Kacprzak Jakub2
16.82'
1 set
Wichłacz Bartosz2
Świrko Antoni0
17.00'
1 set
Paszkiewicz Bruno0
Świrko Antoni2
18.64'
2 set
Wichłacz Bartosz0
Zdrojewski Tymon2
18.64'
1 set
Lorenc Stanisław0
Kacprzak Jakub2
18.73'
2 set
Paszkiewicz Bruno0
Świrko Antoni2

Decyzji sędziowskich: 12 (0,4%)

Stroke 3
25%
Let 8
66,7%
Nolet 1
8,3%

OPENU11U13
4 6,2%
1-3-0
Śmiałek Maciej2
Mazur Piotr1
6 12,2%
2-4-0
Handschuh Bartosz0
Czarnota Krzysztof3
1 1,7%
0-1-0
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
1 3,8%
0-0-1
Świrko Antoni0
Zdrojewski Tymon2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0