Najdłuższy mecz

OPEN
35"42'Majczak Michał3
Nogawka Maciej2
34"08'Pałac Maciej2
Wysoczański Marcin3
33"49'Majczak Michał2
Pałac Maciej3
33"48'Wymysłowski Daniel2
Wysoczańska Karolina3
33"18'Zgodziński Robert2
Pogoda Michał3
32"23'Piergies Krzysztof2
Sztajnic Artur3
31"54'Sztajnic Artur1
Wysoczański Marcin3
27"22'Budiakowski Paweł3
Szłapka Przemysław2
27"21'Pyziołek Michał3
Banasiewicz Oskar2
25"30'Pyziołek Michał3
Dynowski Piotr2

Najdłużej na korcie

OPEN
Pałac Maciej84"55'
Majczak Michał78"13'
Sztajnic Artur77"55'
Zgodziński Robert74"24'
Wysoczański Marcin74"14'
Wymysłowski Daniel73"15'
Wysoczańska Karolina71"36'
Pogoda Michał71"07'
Nogawka Maciej67"49'
Piergies Krzysztof67"03'

Czas setów: 10 godz. 45 min 44 s

OPEN

645 min 44 s

7"30'
3 set
Wysoczańska Karolina0
Nogawka Maciej3
7"12'
1 set
Pałac Maciej2
Wysoczański Marcin3
7"10'
3 set
Sztajnic Artur1
Wysoczański Marcin3
6"47'
1 set
Pyziołek Michał1
Szłapka Przemysław3
6"47'
1 set
Piergies Krzysztof2
Sztajnic Artur3
6"32'
4 set
Zgodziński Robert2
Pogoda Michał3
6"27'
4 set
Wymysłowski Daniel2
Wysoczańska Karolina3
6"26'
3 set
Wymysłowski Daniel2
Wysoczańska Karolina3
6"26'
2 set
Sztajnic Artur1
Wysoczański Marcin3
6"19'
3 set
Majczak Michał3
Nogawka Maciej2

Małych punktów: 2545

OPEN

2545

Szłapka Przemysław171
Surowiec Zbigniew162
Wysoczański Marcin160
Majczak Michał157
Pałac Maciej156
Sztajnic Artur152
Piergies Krzysztof144
Zgodziński Robert141
Pogoda Michał128
Łabaniec Marek126

Wszystkich rozegranych setów: 144

OPEN

144


Wszystkich rozegranych meczów: 38

OPEN

38


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
11.73'
2 set
Banasiewicz Elżbieta0
Łabaniec Marek3
14.36'
4 set
Wilas Paweł2
Surowiec Zbigniew3
15.27'
1 set
Surowiec Zbigniew3
Wysoczańska Karolina0
15.36'
2 set
Surowiec Zbigniew1
Zgodziński Robert3
16.00'
3 set
Łabaniec Marek3
Pogoda Michał1
16.55'
1 set
Budiakowski Paweł3
Wilas Paweł0
16.64'
1 set
Wysoczański Marcin3
Nogawka Maciej0
16.64'
3 set
Wysoczański Marcin3
Nogawka Maciej0
16.82'
2 set
Piergies Krzysztof3
Banasiewicz Elżbieta0
16.91'
5 set
Wymysłowski Daniel2
Wysoczańska Karolina3

Decyzji sędziowskich: 13 (0.5%)

Stroke 7
53.8%
Let 6
46.2%
Nolet 0
0%

OPEN
2 2%
0-2-0
Wymysłowski Daniel2
Wysoczańska Karolina3
2 2.2%
0-2-0
Pyziołek Michał3
Banasiewicz Oskar2
4 4.8%
4-0-0
Wilas Paweł2
Surowiec Zbigniew3
1 1.4%
1-0-0
Dynowski Piotr1
Banasiewicz Oskar3
2 3.8%
1-1-0
Dynowski Piotr0
Banasiewicz Elżbieta3
2 3.9%
1-1-0
Zgodziński Robert0
Pałac Maciej3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0