Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
56"58'Piskórz Tomasz3
Kołodziński Michał2
40"14'Kołodziński Michał1
Włodarczyk Szymon3
38"19'Derecki Łukasz3
Piskórz Tomasz1
37"41'Korzeniowski Tomasz2
Wryk Maciej1
35"02'Derecki Łukasz1
Włodarczyk Szymon3
26"14'Wryk Maciej2
Zienkiewicz Paweł1
25"50'Dziewa Ernest2
Prokop Karolina1
24"46'Krakowiak Antoni0
Kołodziński Michał2
24"00'Krakowiak Antoni1
Zienkiewicz Paweł2
19"19'Wójcik Michał0
Górniewski Jacek2
39"25'Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
22"04'Prokop Karolina3
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
21"37'Obozna Svietlana1
Kwiatkowska-Dziewa Eliza2
18"41'Kalicka Magdalena1
Obozna Svietlana2
17"08'Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Sikora Magdalena3
12"38'Olbryk-Derecka Elżbieta3
Sikora Magdalena0
12"36'Kwiatkowska-Dziewa Eliza0
Prokop Karolina2
12"21'Kostkowska-Kramek Katarzyna2
Kalicka Magdalena0
6"09'Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kołodziński Michał120"06'
Piskórz Tomasz108"48'
Derecki Łukasz92"41'
Wryk Maciej86"15'
Korzeniowski Tomasz77"53'
Włodarczyk Szymon74"27'
Zienkiewicz Paweł57"34'
Górniewski Jacek56"59'
Wójcik Michał55"57'
Krakowiak Antoni51"04'
Prokop Karolina59"09'
Olbryk-Derecka Elżbieta41"39'
Obozna Svietlana39"08'
Kostkowska-Kramek Katarzyna38"41'
Kwiatkowska-Dziewa Eliza29"17'
Sikora Magdalena27"58'
Kalicka Magdalena25"24'

Czas setów: 10 godz. 43 min 13 s

OPENDAMSKA

512 min 35 s

15"08'
2 set
Krakowiak Antoni0
Kołodziński Michał2
13"03'
1 set
Korzeniowski Tomasz2
Wryk Maciej1
12"50'
3 set
Derecki Łukasz3
Piskórz Tomasz1
12"47'
3 set
Korzeniowski Tomasz2
Wryk Maciej1
12"12'
3 set
Piskórz Tomasz3
Kołodziński Michał2
11"14'
1 set
Dziewa Ernest2
Prokop Karolina1
11"07'
1 set
Korzeniowski Tomasz0
Piskórz Tomasz2
10"59'
4 set
Piskórz Tomasz3
Kołodziński Michał2
10"46'
5 set
Piskórz Tomasz3
Kołodziński Michał2
10"33'
1 set
Wójcik Michał0
Derecki Łukasz2

130 min 38 s

7"15'
5 set
Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
6"56'
3 set
Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
6"54'
2 set
Kwiatkowska-Dziewa Eliza0
Prokop Karolina2
6"34'
2 set
Prokop Karolina3
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
6"23'
4 set
Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
6"14'
1 set
Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
6"12'
3 set
Obozna Svietlana1
Kwiatkowska-Dziewa Eliza2
6"10'
1 set
Obozna Svietlana1
Kwiatkowska-Dziewa Eliza2
5"47'
2 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna2
Kalicka Magdalena0
5"45'
2 set
Obozna Svietlana1
Kwiatkowska-Dziewa Eliza2

Małych punktów: 2138

OPENDAMSKA

1676

Wryk Maciej142
Kołodziński Michał132
Piskórz Tomasz132
Derecki Łukasz120
Włodarczyk Szymon105
Prokop Karolina96
Korzeniowski Tomasz96
Krakowiak Antoni86
Rozwadowski Damian83
Padysz Mateusz79

462

Prokop Karolina104
Olbryk-Derecka Elżbieta86
Obozna Svietlana64
Sikora Magdalena63
Kostkowska-Kramek Katarzyna62
Kwiatkowska-Dziewa Eliza42
Kalicka Magdalena41

Wszystkich rozegranych setów: 118

OPENDAMSKA

92

26


Wszystkich rozegranych meczów: 47

OPENDAMSKA

38

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
1 set
Kotowski Zbigniew2
Drwal Jacek0
1.00'
2 set
Kotowski Zbigniew2
Drwal Jacek0
12.55'
3 set
Rozwadowski Damian2
Drwal Jacek1
15.09'
1 set
Drwal Jacek0
Krakowiak Antoni2
16.27'
1 set
Drwal Jacek2
Obozna Svietlana0
17.45'
2 set
Kotowski Zbigniew0
Piskórz Tomasz2
17.82'
2 set
Drwal Jacek2
Obozna Svietlana0
19.45'
1 set
Dziewa Ernest0
Wójcik Michał2
19.73'
2 set
Drwal Jacek0
Krakowiak Antoni2
19.82'
2 set
Dziewa Ernest0
Padysz Mateusz2
12.55'
1 set
Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2
15.55'
1 set
Olbryk-Derecka Elżbieta3
Sikora Magdalena0
17.00'
1 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Sikora Magdalena3
17.27'
2 set
Olbryk-Derecka Elżbieta3
Sikora Magdalena0
17.36'
2 set
Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2
21.55'
3 set
Olbryk-Derecka Elżbieta3
Sikora Magdalena0
22.27'
1 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna2
Kalicka Magdalena0
22.73'
3 set
Prokop Karolina3
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
23.27'
1 set
Kwiatkowska-Dziewa Eliza0
Prokop Karolina2
23.36'
2 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Sikora Magdalena3

Decyzji sędziowskich: 24 (1,3%)

Stroke 12
50%
Let 10
41,7%
Nolet 2
8,3%

OPENDAMSKA
3 2,9%
2-1-0
Piskórz Tomasz3
Kołodziński Michał2
4 4,9%
2-1-1
Kołodziński Michał1
Włodarczyk Szymon3
3 4,1%
3-0-0
Derecki Łukasz1
Włodarczyk Szymon3
6 12,2%
1-4-1
Krakowiak Antoni0
Kołodziński Michał2
1 2,9%
0-1-0
Prokop Karolina2
Obozna Svietlana0
6 5,9%
4-2-0
Prokop Karolina2
Olbryk-Derecka Elżbieta3
1 1,6%
0-1-0
Prokop Karolina3
Kostkowska-Kramek Katarzyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0