Najdłuższy mecz

OPENBU15OU15
43"22'Zielak Jarosław3
Zarwański Piotr2
36"58'Kroll Adam1
Handschuh Bartosz3
34"57'Zarwański Piotr2
Kroll Adam3
18"23'Stodulski Daniel1
Kierzek Bernard2
17"58'Zielak Jarosław0
Handschuh Bartosz3
15"55'Handschuh Bartosz2
Milczarski Łukasz0
15"55'Śmiałowska Anna1
Łomiński Szymon2
15"44'Łomiński Szymon2
Adamczewski Kamil1
12"47'Milczarski Łukasz0
Osiałkowski Piotr2
12"43'Zarwański Piotr2
Osiałkowski Piotr0
15"25'Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
10"31'Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
10"02'Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
16"09'Rodewald Bartosz1
Lisek Tomasz2
15"17'Baranowski Jan1
Lisek Tomasz2
14"34'Rodewald Bartosz2
Firlej Antoni1
13"58'Terebecki Eryk2
Lisek Tomasz1
11"30'Baranowski Jan0
Rodewald Bartosz2
11"28'Rydlewska Maria2
Zielnica Antoni0
10"19'Rydlewska Maria0
Lisek Tomasz2
9"31'Terebecki Eryk2
Rodewald Bartosz0
9"10'Zielnica Antoni2
Firlej Antoni0
8"45'Lisek Tomasz2
Terebecki Eryk0

Najdłużej na korcie

OPENBU15OU15
Zarwański Piotr86"39'
Kroll Adam83"04'
Zielak Jarosław69"23'
Handschuh Bartosz67"44'
Śmiałowska Anna47"15'
Łomiński Szymon44"35'
Milczarski Łukasz41"38'
Grzelak Marek38"50'
Osiałkowski Piotr36"44'
Illewicz Kamil36"00'
Ksiuk Kajetan25"10'
Kocerka Aleksander25"07'
Kuczyński Tobiasz19"43'
Lisek Tomasz58"32'
Rodewald Bartosz47"55'
Terebecki Eryk42"04'
Rydlewska Maria33"25'
Baranowski Jan32"20'
Zielnica Antoni31"17'
Firlej Antoni29"49'

Czas setów: 9 godz. 6 min 31 s

OPENBU15OU15

373 min 50 s

10"45'
2 set
Kroll Adam1
Handschuh Bartosz3
10"18'
5 set
Zielak Jarosław3
Zarwański Piotr2
9"20'
4 set
Kroll Adam1
Handschuh Bartosz3
8"40'
3 set
Zielak Jarosław3
Zarwański Piotr2
8"09'
2 set
Handschuh Bartosz2
Milczarski Łukasz0
8"05'
4 set
Zarwański Piotr2
Kroll Adam3
6"49'
2 set
Kroll Adam2
Grzelak Marek0
6"40'
1 set
Zielak Jarosław3
Zarwański Piotr2
6"34'
1 set
Kroll Adam2
Śmiałowska Anna0
6"31'
1 set
Kreczetowski Robert0
Grzelak Marek2

35 min

4"33'
3 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
4"32'
2 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
3"35'
2 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
3"31'
3 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
3"29'
1 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
3"26'
1 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
3"21'
3 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
3"03'
2 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
2"46'
4 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
2"44'
1 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0

137 min 41 s

6"23'
1 set
Rodewald Bartosz1
Lisek Tomasz2
5"49'
1 set
Baranowski Jan0
Rodewald Bartosz2
5"21'
3 set
Baranowski Jan1
Lisek Tomasz2
5"16'
1 set
Baranowski Jan1
Lisek Tomasz2
5"03'
1 set
Terebecki Eryk2
Rodewald Bartosz0
5"03'
2 set
Rydlewska Maria2
Zielnica Antoni0
4"59'
1 set
Rydlewska Maria2
Zielnica Antoni0
4"56'
2 set
Rodewald Bartosz2
Firlej Antoni1
4"55'
2 set
Baranowski Jan0
Rodewald Bartosz2
4"50'
2 set
Rydlewska Maria0
Lisek Tomasz2

Małych punktów: 2284

OPENBU15OU15

1258

Zarwański Piotr136
Kroll Adam131
Handschuh Bartosz114
Zielak Jarosław104
Osiałkowski Piotr78
Kierzek Bernard78
Stodulski Daniel76
Milczarski Łukasz73
Adamczewski Kamil70
Łomiński Szymon67

333

Kocerka Aleksander110
Ksiuk Kajetan87
Kuczyński Tobiasz85
Czyż Jan51

693

Lisek Tomasz129
Rydlewska Maria105
Terebecki Eryk105
Rodewald Bartosz93
Baranowski Jan81
Zielnica Antoni77
Firlej Antoni77
Lisek Patryk26

Wszystkich rozegranych setów: 135

OPENBU15OU15

76

19

40


Wszystkich rozegranych meczów: 55

OPENBU15OU15

32

6

17


Szybkość zdobycia punktów

OPENBU15OU15
13.64'
1 set
Łomiński Szymon0
Kulpowicz Martyna2
14.18'
2 set
Szymański Dawid0
Adamczewski Kamil2
14.27'
1 set
Kierzek Bernard2
Szymański Dawid0
14.55'
1 set
Kierzek Bernard0
Handschuh Bartosz2
15.45'
1 set
Osiałkowski Piotr2
Stodulski Daniel0
15.64'
1 set
Zielak Jarosław2
Kulpowicz Martyna0
15.82'
1 set
Kreczetowski Robert0
Kierzek Bernard2
16.45'
2 set
Kreczetowski Robert0
Kierzek Bernard2
16.73'
1 set
Szymański Dawid0
Milczarski Łukasz2
17.18'
2 set
Kreczetowski Robert0
Grzelak Marek2
14.91'
1 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
15.09'
4 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
16.64'
2 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
18.27'
3 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
18.73'
1 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
19.00'
1 set
Ksiuk Kajetan0
Kuczyński Tobiasz3
19.18'
3 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
19.55'
2 set
Kocerka Aleksander3
Kuczyński Tobiasz0
20.92'
2 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
24.73'
2 set
Kocerka Aleksander3
Ksiuk Kajetan1
14.09'
2 set
Zielnica Antoni0
Terebecki Eryk2
14.36'
1 set
Rydlewska Maria2
Zielnica Antoni0
15.00'
1 set
Zielnica Antoni0
Terebecki Eryk2
18.36'
2 set
Baranowski Jan1
Lisek Tomasz2
18.73'
2 set
Rydlewska Maria2
Firlej Antoni0
19.55'
2 set
Terebecki Eryk2
Rodewald Bartosz0
19.55'
1 set
Terebecki Eryk2
Lisek Tomasz1
19.73'
2 set
Terebecki Eryk2
Baranowski Jan0
19.82'
2 set
Lisek Tomasz2
Terebecki Eryk0
20.73'
1 set
Rydlewska Maria2
Firlej Antoni0

Decyzji sędziowskich: 6 (0,3%)

Stroke 0
0%
Let 6
100%
Nolet 0
0%

OPEN
5 6,4%
0-5-0
Kroll Adam1
Handschuh Bartosz3
1 2,6%
0-1-0
Zielak Jarosław2
Kulpowicz Martyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0