Turniej eliminacyjny do jesiennego sezonu rozgrywek ligi Squash POP GYM.

Wydarzenie odbędzie się 26 września o godzinie 11:00, turniej jest rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek ligi Squash POP GYM. Turniej jest dla lokalnych zawodników, którzy chcą wystąpić w jesiennym sezonie rozgrywek. Z turnieju zwolnieni są trzej najlepsi zawodnicy z wiosennego sezonu rozgrywek, którzy mają zagwarantowane miejsce w grupie 1 w nowym sezonie. Turniej wyłoni, w ktorej grupie uczestnik rozgrywek rozpocznie jesienny sezon ligi Squash POP GYM. Formuła rozgrywek będzie z podziałem na 6-cio osobowe grupy, w któryvch zawodnicy będą walczyć w bezpośrednich pojedynkach do dwóch wygranych setów. W rozgrywkach będzie możliwość awansu do wyższej grupy lub spadku do niższej, w zależności, które miejsce zajmie uczestnik w kolejce ligowej. Miejsce 1 i 2 jest premiowane awansem, natomiast 5 i 6 spadkiem do niższej grupy. Uczestnicy za udział w kolejce otrzymują punkty, które są liczone do ogólnego rankingu rozgrywek. Więcej informacji na temat rozgrywek pojawi się przez turniejem eliminacyjnym na fanpage Squash POP GYM Radom.

REGULAMIN

 1. Organizatorem turnieju jest klub SQUASH Pop Gym przy ulicy Witolda 7 w Radomiu.
 2. Wszelkie informacje dotyczące turnieju są dostępne w aplikacji mobilnej Best of Five, lub na stronie www.bo5.pl/popgym a także na oficjalnym fanpage-u 
  SQUASH POP GYM  RADOM.
 3. Opłata turniejowa wynosi 30 zł.
 4. Drabinka turniejowa będzie rozstawiona przed losowanie wg. wyników z poprzedniego sezonu rozgrywek, nie ma znaczenia czas zapisów na turniej ani ranking PZSQ.
 5. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne  z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
 6. Turniej rozpocznie się 26 września o godzinie 11:00. na kortach Pop Gym Sport & Health Premium Club w Radomiu przy ulicy Witolda 7 na drugim pietrze.
 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 26.092020 r. do godziny 10:00 przez aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.bo5.pl  lub poprzez https://bo5.pl/popgym, a także drogą mailową squash@popgym.pl lub telefonicznie pod numere 697-785-229.
 8. Opłata wpisowa po jej uiszczeniu nie podlega zwrotowi, jeżeli gracz nie weźmie udziału w turnieju niezależnie od wynikłej sytuacji.
 9. W dniu 26.09.2020 r. zostanie przeprowadzone losowanie.
 10. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
 11. Organizator ma prawo przyznać 1 dziką kartę zawodnikowi, który nie brał udziału w poprzednim sezonie rozgrywek.
 12. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko zgodnie z (zgodnie z § 3 pkt 8)
 13. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów do 11 punktów lub do dwóch punktów przewagi.
  Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez organizatora turnieju.
 14. Mecze rozgrywamy systemem pucharowym(drabinka). Gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach firmy McWill.
  Piłka turnieju: Dunlop. Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.
 15. Nie można odmówić rozegrania meczu (w takim przypadku jest to walkower).
 16. Czas oczekiwania na zawodnika wynosi 5 min. Zawodnik, który nie stawi się na czas przegrywa swój mecz walkowerem.
 17. Mecze rozgrywane będą bez udziału sędziego, prowadzone wg. zasady „fair – play”
 18. Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squasha opublikowane na stronie www.polskisquash.pl
 19. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów, a także wykorzystywania ich w późniejszych celach marketingowych na potrzeby klubu.
 20. Wszelkie sprawy sporne należy zgłaszać do organizatora rozgrywek – Pop Gym Sport & Health Premium Club przy ulicy Witolda 7.