Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
27"43'Moravec Roman2
Kania Łukasz1
27"40'Hernas Nataniel2
Pelech Patrik0
27"33'Ciganek Pavel2
Kučeja Václav1
27"09'Skrzypiec Sylwester1
Ciganek Pavel2
25"40'Kania Łukasz1
Adolf Adrian2
25"02'Moravec Roman1
Danowski Zdziebło Michał2
24"13'Danowski Zdziebło Michał1
Szuła Damian2
24"04'Nieznański Mateusz1
Krasucki Wojciech2
23"47'Solnicky Jakub3
Pelech Patrik0
23"22'Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj1
41"30'Zimecka Weronika1
Drabczyk Joanna3
27"20'Burak Julia3
Zimecka Weronika1
24"30'Burak Aleksandra3
Smoleń Magdalena0
24"10'Kasper Natalia0
Mazur Agnieszka3
23"29'Burak Aleksandra1
Burak Julia3
23"26'Burak Julia3
Drabczyk Joanna1
19"31'Mazur Agnieszka1
Drabczyk Joanna3
18"36'Drabczyk Joanna3
Kłosowska Joanna0
18"28'Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
16"28'Kasper Natalia3
Kłosowska Joanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Ciganek Pavel87"48'
Moravec Roman87"44'
Skrzypiec Sylwester86"52'
Ratka Łukasz80"30'
Lipski Kajetan78"43'
Wycisło Wojciech78"32'
Kania Łukasz78"26'
Adolf Adrian74"44'
Szuła Damian73"40'
Hernas Nataniel73"27'
Drabczyk Joanna85"43'
Zimecka Weronika82"57'
Burak Julia77"32'
Burak Aleksandra61"31'
Smoleń Magdalena59"26'
Mazur Agnieszka59"13'
Kasper Natalia56"41'
Kłosowska Joanna55"45'

Czas setów: 19 godz. 52 min 3 s

OPENDAMSKA

922 min 39 s

16"35'
2 set
Hernas Nataniel2
Pelech Patrik0
15"18'
2 set
Moravec Roman0
Piasecki Łukasz2
12"54'
3 set
Ciganek Pavel2
Kučeja Václav1
10"27'
2 set
Szuła Damian2
Ratka Łukasz0
10"12'
2 set
Skrzypiec Sylwester1
Ciganek Pavel2
9"57'
1 set
Szuła Damian2
Ratka Łukasz0
9"49'
2 set
Adolf Adrian0
Nowicki Bartosz2
9"24'
1 set
Hernas Nataniel2
Pelech Patrik0
8"50'
1 set
Danowski Zdziebło Michał1
Szuła Damian2
8"49'
2 set
Solnicky Jakub3
Wycisło Wojciech0

269 min 24 s

20"10'
2 set
Burak Aleksandra3
Smoleń Magdalena0
14"45'
2 set
Zimecka Weronika1
Drabczyk Joanna3
14"05'
2 set
Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
13"56'
1 set
Kasper Natalia0
Mazur Agnieszka3
9"03'
4 set
Zimecka Weronika1
Drabczyk Joanna3
7"02'
4 set
Burak Julia3
Zimecka Weronika1
6"36'
1 set
Burak Julia3
Zimecka Weronika1
6"29'
3 set
Zimecka Weronika1
Drabczyk Joanna3
6"29'
4 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
6"25'
3 set
Burak Julia3
Drabczyk Joanna1

Małych punktów: 3702

OPENDAMSKA

2785

Lipski Kajetan136
Skrzypiec Sylwester133
Wycisło Wojciech133
Ciganek Pavel125
Solnicky Jakub121
Moncznik Mikołaj121
Moravec Roman119
Hernas Nataniel112
Danowski Zdziebło Michał112
Kania Łukasz111

917

Burak Julia153
Drabczyk Joanna133
Zimecka Weronika133
Burak Aleksandra126
Mazur Agnieszka117
Smoleń Magdalena99
Kasper Natalia87
Kłosowska Joanna69

Wszystkich rozegranych setów: 215

OPENDAMSKA

162

53


Wszystkich rozegranych meczów: 83

OPENDAMSKA

67

16


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
10.45'
2 set
Sitarz Marek0
Pelech Patrik2
12.45'
1 set
Sitarz Marek0
Pelech Patrik2
14.45'
1 set
Rucky Daniel2
Długosz Piotr0
14.91'
2 set
Rucky Daniel2
Długosz Piotr0
15.36'
3 set
Piasecki Łukasz0
Wycisło Wojciech3
15.36'
2 set
Rucky Daniel2
Lewandowski Aleksander0
16.45'
1 set
Piasecki Łukasz0
Wycisło Wojciech3
17.45'
2 set
Kania Łukasz2
Długosz Piotr0
17.73'
2 set
Hałuza Daniel2
Zięba Dawid1
17.73'
2 set
Hałuza Daniel0
Solnicky Jakub2
0.82'
3 set
Burak Aleksandra3
Smoleń Magdalena0
1.45'
3 set
Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
12.09'
3 set
Burak Aleksandra1
Burak Julia3
14.00'
2 set
Burak Aleksandra3
Kasper Natalia0
14.55'
1 set
Burak Julia3
Kłosowska Joanna0
14.73'
2 set
Smoleń Magdalena0
Mazur Agnieszka3
14.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Kłosowska Joanna0
15.45'
1 set
Smoleń Magdalena3
Kasper Natalia0
16.36'
1 set
Burak Aleksandra3
Mazur Agnieszka0
16.55'
3 set
Zimecka Weronika3
Kłosowska Joanna0

Decyzji sędziowskich: 9 (0,2%)

Stroke 7
77,8%
Let 2
22,2%
Nolet 0
0%

OPEN
4 6,9%
4-0-0
Skrzypiec Sylwester1
Ciganek Pavel2
3 6,3%
1-2-0
Hernas Nataniel2
Pelech Patrik0
1 3%
1-0-0
Drabczyk Joanna0
Lipski Kajetan2
1 2%
1-0-0
Ratka Łukasz2
Nowicki Bartosz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0