Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
69"16'Bellinger Mark2
Ratka Łukasz0
37"34'Piasecki Łukasz3
Rygielski Rafał1
36"21'Wojtunik Bartłomiej3
Piasecki Łukasz1
34"20'Szcześniak Jan3
Świerzyński Mateusz0
34"10'Szcześniak Jan3
Piasecki Łukasz1
27"25'Jagiełło Tomasz2
Wójcik Michał1
27"22'Kokoszka Marcin2
Mazur Łukasz1
25"14'Zimecka Weronika1
Zimecki Rafał3
24"35'Hernas Nataniel3
Szcześniak Jan0
24"23'Czakańska Karolina1
Kujawa Piotr3
33"40'Drabczyk Joanna1
Zimecka Weronika3
27"30'Zimecka Weronika3
Czakańska Karolina1
24"23'Burak Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
21"27'Zimecka Weronika0
Pozlewicz Anna3
19"49'Zimecka Weronika2
Jarzembowska Maria1
18"42'Suchy Anna2
Tyrna Iwona1
14"58'Suchy Anna0
Drabczyk Joanna3
14"15'Drabczyk Joanna0
Burak Aleksandra3
13"31'Mazur Agnieszka0
Pozlewicz Anna3
10"56'Kwaśniak Izabela0
Burak Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Ratka Łukasz124"35'
Piasecki Łukasz115"31'
Szcześniak Jan106"55'
Bellinger Mark91"55'
Wojtunik Bartłomiej89"50'
Rygielski Rafał77"43'
Hernas Nataniel74"41'
Kokoszka Marcin70"55'
Zimecki Jakub70"45'
Wójcik Michał70"22'
Zimecka Weronika85"47'
Drabczyk Joanna53"50'
Pozlewicz Anna48"54'
Suchy Anna46"34'
Burak Aleksandra41"24'
Czakańska Karolina33"24'
Kwaśniak Izabela26"41'
Jarzembowska Maria23"35'
Tyrna Iwona22"47'
Mazur Agnieszka21"00'

Czas setów: 21 godz. 29 min 7 s

OPENDAMSKA

1087 min 9 s

61"00'
1 set
Bellinger Mark2
Ratka Łukasz0
32"24'
1 set
Adolf Adrian2
Zimecki Rafał0
17"23'
2 set
Zajączkowski Jakub0
Świerzyński Mateusz2
12"35'
1 set
Szcześniak Jan3
Świerzyński Mateusz0
11"40'
2 set
Zimecki Jakub0
Sienkiewicz Michał2
11"18'
1 set
Hlisnikovsky Petr0
Nowicki Bartosz2
11"00'
2 set
Szcześniak Jan3
Świerzyński Mateusz0
10"21'
1 set
Zimecki Jakub0
Szymczyk Michał2
10"19'
1 set
Wojtunik Bartłomiej2
Dawid Krzysztof0
10"10'
1 set
Wojtunik Bartłomiej3
Piasecki Łukasz1

201 min 58 s

10"15'
1 set
Drabczyk Joanna1
Zimecka Weronika3
7"26'
1 set
Zimecka Weronika0
Pozlewicz Anna3
6"47'
3 set
Drabczyk Joanna1
Zimecka Weronika3
6"38'
3 set
Zimecka Weronika2
Jarzembowska Maria1
6"23'
2 set
Drabczyk Joanna1
Zimecka Weronika3
6"23'
4 set
Burak Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
6"14'
3 set
Zimecka Weronika3
Czakańska Karolina1
6"03'
3 set
Zimecka Weronika0
Pozlewicz Anna3
6"02'
3 set
Suchy Anna2
Tyrna Iwona1
5"41'
4 set
Zimecka Weronika3
Czakańska Karolina1

Małych punktów: 3753

OPENDAMSKA

3012

Piasecki Łukasz154
Hernas Nataniel146
Wojtunik Bartłomiej142
Szcześniak Jan141
Zimecki Jakub113
Rygielski Rafał109
Dawid Krzysztof109
Sienkiewicz Michał103
Kokoszka Marcin103
Wójcik Michał101

741

Zimecka Weronika132
Pozlewicz Anna109
Burak Aleksandra94
Drabczyk Joanna79
Suchy Anna76
Czakańska Karolina74
Mazur Agnieszka52
Jarzembowska Maria46
Kwaśniak Izabela40
Tyrna Iwona39

Wszystkich rozegranych setów: 214

OPENDAMSKA

171

43


Wszystkich rozegranych meczów: 84

OPENDAMSKA

69

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
9.45'
1 set
Zajączkowski Jakub0
Dawid Krzysztof2
14.36'
1 set
Zimecki Rafał0
Wiewióra Piotr2
15.91'
4 set
Bellinger Mark1
Wojtunik Bartłomiej3
16.18'
2 set
Krasucki Wojciech2
Wiewióra Piotr0
16.91'
2 set
Hernas Nataniel2
Hałuza Daniel0
17.45'
2 set
Piernikarz Damian0
Krasucki Wojciech2
17.64'
2 set
Kała Sebastian0
Dawid Krzysztof2
18.09'
2 set
Zimecki Jakub2
Hlisnikovsky Petr0
18.36'
2 set
Czakańska Karolina1
Ciganek Pavel2
18.55'
2 set
Żak Marcin2
Kała Sebastian0
13.27'
1 set
Czakańska Karolina2
Mazur Agnieszka0
15.55'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Burak Aleksandra3
15.91'
2 set
Tyrna Iwona0
Jarzembowska Maria2
16.73'
1 set
Drabczyk Joanna0
Burak Aleksandra3
17.36'
3 set
Kwaśniak Izabela0
Burak Aleksandra3
18.64'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Burak Aleksandra3
18.73'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Mazur Agnieszka2
18.73'
2 set
Suchy Anna0
Drabczyk Joanna3
19.00'
2 set
Mazur Agnieszka0
Pozlewicz Anna3
19.09'
1 set
Mazur Agnieszka0
Pozlewicz Anna3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,6%)

Stroke 7
33,3%
Let 13
61,9%
Nolet 1
4,8%

OPENDAMSKA
4 7%
2-2-0
Hernas Nataniel3
Szcześniak Jan0
2 5,1%
1-1-0
Mazur Łukasz0
Piernikarz Damian2
2 4,9%
0-2-0
Kokoszka Marcin2
Rygielski Rafał0
2 6,7%
2-0-0
Kujawa Piotr0
Świerzyński Mateusz2
1 1,4%
0-0-1
Szcześniak Jan3
Piasecki Łukasz1
1 1,8%
0-1-0
Kokoszka Marcin2
Wójcik Michał1
2 3,6%
1-1-0
Ciganek Pavel0
Zajączkowski Jakub3
5 6,7%
0-5-0
Drabczyk Joanna1
Zimecka Weronika3
1 3,2%
1-0-0
Czakańska Karolina2
Mazur Agnieszka0
1 2,7%
0-1-0
Suchy Anna2
Kwaśniak Izabela0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0