Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
79"10'Rybarczyk Kamil2
Mróz Jacek1
73"22'Sikorski Marcin2
Teuchner Dan3
55"20'Dudek Piotr2
Teuchner Dan2
36"54'Mikuła Grzegorz1
Krzyżaniak Tomasz2
29"23'Woldanowski Michał1
Wyskiel Maciej2
27"51'Choma Damian2
Paczesny Bartosz1
27"23'Woldanowski Michał2
Cierzuch Bartosz1
25"58'Kijewicz Piotr2
Janiszewski Paweł1
24"21'Pawlak Dominik1
Przybyłek Paweł2
24"19'Mikuła Grzegorz1
Dudek Piotr2
35"43'Pozlewicz Anna2
Burak Aleksandra3
22"28'Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3
20"23'Szymaniak Kinga3
Owczarek Małgorzata0
19"22'Cielecka Justyna2
Burak Julia0
17"52'Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona1
17"35'Burak Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
16"09'Klemba Katarzyna2
Grzelak Karolina0
15"54'Burak Julia0
Szymaniak Kinga2
14"24'Burak Julia2
Kałasz Magdalena1
13"14'Czerwińska Iwona0
Kałasz Magdalena2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Teuchner Dan152"52'
Rybarczyk Kamil130"23'
Mróz Jacek110"45'
Dudek Piotr109"44'
Mikuła Grzegorz97"17'
Krzyżaniak Tomasz93"12'
Woldanowski Michał92"50'
Sikorski Marcin92"17'
Wyskiel Maciej83"13'
Janiszewski Paweł77"52'
Pozlewicz Anna63"50'
Burak Aleksandra58"13'
Owczarek Małgorzata51"56'
Cielecka Justyna47"31'
Szymaniak Kinga46"54'
Burak Julia41"22'
Kałasz Magdalena40"36'
Gałwa Aleksandra35"09'
Czerwińska Iwona34"16'
Klemba Katarzyna29"56'

Czas setów: 21 godz. 26 min 16 s

OPENDAMSKA

1026 min 40 s

61"10'
1 set
Rybarczyk Kamil2
Mróz Jacek1
19"55'
1 set
Sikorski Marcin2
Teuchner Dan3
18"13'
2 set
Mikuła Grzegorz1
Krzyżaniak Tomasz2
17"52'
2 set
Dudek Piotr2
Teuchner Dan2
16"33'
4 set
Sikorski Marcin2
Teuchner Dan3
13"45'
5 set
Sikorski Marcin2
Teuchner Dan3
11"38'
2 set
Choma Damian2
Paczesny Bartosz1
11"28'
2 set
Woldanowski Michał1
Wyskiel Maciej2
11"01'
1 set
Mikuła Grzegorz1
Krzyżaniak Tomasz2
10"49'
2 set
Gwóźdź Marcin0
Woldanowski Michał2

259 min 36 s

11"51'
1 set
Klemba Katarzyna2
Grzelak Karolina0
8"50'
1 set
Burak Julia0
Szymaniak Kinga2
8"35'
1 set
Burak Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
7"43'
5 set
Pozlewicz Anna2
Burak Aleksandra3
7"26'
1 set
Czerwińska Iwona0
Kałasz Magdalena2
6"50'
1 set
Szymaniak Kinga3
Owczarek Małgorzata0
6"30'
2 set
Pozlewicz Anna2
Burak Aleksandra3
6"28'
2 set
Otto Malwina0
Gałwa Aleksandra2
5"54'
2 set
Burak Julia0
Szymaniak Kinga2
5"51'
3 set
Cielecka Justyna2
Burak Julia0

Małych punktów: 3758

OPENDAMSKA

2844

Teuchner Dan173
Dudek Piotr151
Krzyżaniak Tomasz132
Janiszewski Paweł124
Wyskiel Maciej121
Owczarek Małgorzata121
Mikuła Grzegorz118
Majsik Robert117
Sikorski Marcin113
Paczesny Bartosz113

914

Pozlewicz Anna121
Burak Aleksandra114
Owczarek Małgorzata106
Szymaniak Kinga92
Cielecka Justyna86
Gałwa Aleksandra84
Kałasz Magdalena75
Burak Julia64
Otto Malwina54
Czerwińska Iwona41

Wszystkich rozegranych setów: 215

OPENDAMSKA

161

54


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENDAMSKA

68

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Janiszewski Michał2
Filipczak Aneta0
1.00'
1 set
Janiszewski Michał2
Filipczak Aneta0
1.00'
1 set
Przybyłek Paweł2
Gwóźdź Marcin0
1.64'
1 set
Janiszewski Michał0
Majsik Robert2
3.27'
1 set
Mróz Jacek2
Cierzuch Bartosz0
7.36'
1 set
Paczesny Bartosz2
Makaro Przemysław0
11.73'
1 set
Mróz Jacek1
Janiszewski Paweł2
13.18'
2 set
Filipczak Aneta0
Florczyk Paweł2
15.09'
3 set
Przybyłek Paweł2
Otto Malwina1
15.55'
2 set
Paczesny Bartosz2
Makaro Przemysław0
11.09'
1 set
Burak Aleksandra2
Filipczak Aneta0
13.45'
3 set
Burak Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
15.91'
2 set
Grzelak Karolina0
Owczarek Małgorzata2
16.00'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Klemba Katarzyna0
16.09'
1 set
Gałwa Aleksandra2
Filipczak Aneta0
16.36'
1 set
Czerwińska Iwona0
Burak Aleksandra2
17.09'
2 set
Kałasz Magdalena2
Klemba Katarzyna0
17.73'
1 set
Grzelak Karolina0
Owczarek Małgorzata2
17.91'
1 set
Burak Julia2
Kałasz Magdalena1
18.64'
1 set
Cielecka Justyna2
Burak Julia0

Decyzji sędziowskich: 12 (0.3%)

Stroke 10
83.3%
Let 2
16.7%
Nolet 0
0%

OPEN
5 8.3%
5-0-0
Choma Damian2
Paczesny Bartosz1
2 4.7%
1-1-0
Krzyżaniak Tomasz2
Florczyk Paweł0
2 3%
2-0-0
Majsik Robert2
Owczarek Małgorzata1
1 1.8%
1-0-0
Majsik Robert2
Parciak Krzysztof1
1 2.1%
0-1-0
Mikuła Grzegorz1
Dudek Piotr2
1 2.7%
1-0-0
Dahmen Dietmar0
Piątkowski Marcin2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0