Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
27"01'Matejski Tomasz3
Stachurski Jakub0
26"16'Ochociński Krzysztof3
Matus Michał1
25"33'Sikorski Rafał2
Kościelnik Krystian1
25"16'Kwiatkowski Mariusz1
Matus Michał2
22"29'Wróblewski Łukasz2
Kościelnik Krystian1
22"20'Mazur Piotr2
Kwiatkowski Mariusz1
20"45'Matejski Tomasz3
Ochociński Krzysztof0
20"04'Czernik Dacjan2
Jurczyński Arkadiusz1
20"02'Matus Michał0
Stachurski Jakub3
18"14'Jurczyński Arkadiusz1
Laszuk Paweł2
31"53'Magdziarz-Rozmarynowska Ania2
Żubryj Aleksandra3
21"54'Czernik Aleksandra2
Kwiatkowska Joanna1
19"45'Prucnal Kamila1
Rak Sonia3
17"08'Kasprzak Katarzyna2
Kubiak Agnieszka1
16"35'Żukowska-Matus Ewa2
Kubiak Agnieszka1
16"26'Magdziarz-Rozmarynowska Ania2
Sikorska Karolina0
15"35'Czernik Aleksandra1
Żubryj Aleksandra2
15"33'Glegoła Agnieszka1
Godawa Aleksandra2
15"08'Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2
14"27'Glegoła Agnieszka2
Sikorska Karolina1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Matus Michał70"50'
Kościelnik Krystian65"08'
Kwiatkowski Mariusz62"29'
Ochociński Krzysztof60"59'
Matejski Tomasz58"53'
Stachurski Jakub58"18'
Mazur Piotr54"54'
Jurczyński Arkadiusz52"07'
Wróblewski Łukasz49"47'
Sikorski Rafał49"25'
Magdziarz-Rozmarynowska Ania61"40'
Żubryj Aleksandra58"55'
Czernik Aleksandra50"10'
Sikorska Karolina46"38'
Godawa Aleksandra43"32'
Prucnal Kamila42"34'
Gawrońska Karolina41"47'
Glegoła Agnieszka39"25'
Kasprzak Katarzyna37"53'
Kubiak Agnieszka36"33'

Czas setów: 12 godz. 7 min 27 s

OPENDAMSKA

418 min 41 s

11"21'
3 set
Matejski Tomasz3
Stachurski Jakub0
10"52'
2 set
Sikorski Rafał2
Kościelnik Krystian1
8"26'
3 set
Kwiatkowski Mariusz1
Matus Michał2
8"05'
1 set
Mazur Piotr2
Kwiatkowski Mariusz1
7"45'
1 set
Wróblewski Łukasz2
Kościelnik Krystian1
7"37'
3 set
Czernik Dacjan2
Jurczyński Arkadiusz1
7"23'
4 set
Ochociński Krzysztof3
Matus Michał1
7"23'
2 set
Kwiatkowski Mariusz1
Matus Michał2
7"12'
2 set
Laszuk Paweł0
Wróblewski Łukasz2
7"11'
3 set
Matejski Tomasz3
Ochociński Krzysztof0

308 min 46 s

10"31'
1 set
Magdziarz-Rozmarynowska Ania2
Sikorska Karolina0
8"43'
1 set
Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2
7"07'
1 set
Czernik Aleksandra2
Kwiatkowska Joanna1
6"47'
3 set
Czernik Aleksandra2
Kwiatkowska Joanna1
6"16'
2 set
Sikorska Karolina2
Gawrońska Karolina0
6"00'
2 set
Magdziarz-Rozmarynowska Ania2
Żubryj Aleksandra3
5"50'
3 set
Glegoła Agnieszka1
Godawa Aleksandra2
5"49'
3 set
Kasprzak Katarzyna2
Kubiak Agnieszka1
5"48'
1 set
Czernik Aleksandra1
Żubryj Aleksandra2
5"48'
1 set
Żukowska-Matus Ewa2
Kubiak Agnieszka1

Małych punktów: 2481

OPENDAMSKA

1303

Matejski Tomasz115
Stachurski Jakub105
Ochociński Krzysztof101
Matus Michał98
Kościelnik Krystian95
Mazur Piotr87
Kwiatkowski Mariusz87
Sikorski Rafał83
Wróblewski Łukasz81
Jurczyński Arkadiusz76

1178

Żubryj Aleksandra109
Prucnal Kamila102
Magdziarz-Rozmarynowska Ania99
Czernik Aleksandra98
Rak Sonia96
Sikorska Karolina87
Glegoła Agnieszka83
Semenowicz Karolina80
Żukowska-Matus Ewa78
Godawa Aleksandra75

Wszystkich rozegranych setów: 146

OPENDAMSKA

76

70


Wszystkich rozegranych meczów: 60

OPENDAMSKA

32

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.36'
1 set
Mrozik Tomasz0
Matejski Tomasz2
15.82'
2 set
Wróblewski Łukasz2
Żubryj Dariusz0
17.45'
1 set
Wróblewski Łukasz0
Stachurski Jakub2
17.73'
1 set
Żubryj Dariusz0
Maślanyk Maciej2
18.00'
2 set
Stachurski Jakub2
Sikorski Grzegorz0
18.09'
2 set
Sikorski Rafał0
Laszuk Paweł2
18.18'
3 set
Ochociński Krzysztof3
Matus Michał1
18.82'
1 set
Sikorski Rafał0
Laszuk Paweł2
20.73'
2 set
Jurczyński Arkadiusz1
Laszuk Paweł2
20.82'
1 set
Matejski Tomasz3
Ochociński Krzysztof0
11.18'
2 set
Godawa Aleksandra0
Rak Sonia2
13.82'
2 set
Glegoła Agnieszka2
Żukowska-Matus Ewa0
14.00'
1 set
Semenowicz Karolina2
Żukowska-Matus Ewa0
15.55'
2 set
Żubryj Aleksandra0
Rak Sonia3
16.09'
4 set
Prucnal Kamila1
Rak Sonia3
16.18'
2 set
Semenowicz Karolina2
Żukowska-Matus Ewa0
17.00'
1 set
Czernik Aleksandra2
Dyś Anna0
17.09'
1 set
Prucnal Kamila3
Magdziarz-Rozmarynowska Ania0
17.27'
2 set
Kasprzak Katarzyna0
Kwiatkowska Joanna2
17.36'
2 set
Semenowicz Karolina2
Kasprzak Katarzyna0

Decyzji sędziowskich: 17 (0,7%)

Stroke 10
58,8%
Let 5
29,4%
Nolet 2
11,8%

OPENDAMSKA
4 10,3%
2-2-0
Kościelnik Krystian0
Kwiatkowski Mariusz2
5 7,5%
3-1-1
Prucnal Kamila1
Rak Sonia3
3 5,4%
2-1-0
Glegoła Agnieszka1
Godawa Aleksandra2
2 5%
2-0-0
Sikorska Karolina2
Gawrońska Karolina0
2 3,7%
1-0-1
Glegoła Agnieszka2
Sikorska Karolina1
1 2,9%
0-1-0
Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0