Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
42"56'Choma Damian2
Dudek Piotr3
27"32'Choma Damian3
Słaboszewski Bartłomiej0
26"28'Majsik Robert2
Krysiak Karol1
25"37'Krysiak Karol1
Świeca Bartosz2
24"05'Karp Adam1
Słaboszewski Bartłomiej2
23"29'Makaro Przemysław1
Szczurtek Piotr2
22"52'Otto Malwina2
Szczurtek Piotr1
22"47'Rybarczyk Kamil0
Słaboszewski Bartłomiej2
22"00'Gałwa Aleksandra1
Pozlewicz Anna2
21"44'Woldanowski Michał1
Krysiak Karol2
25"40'Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3
21"56'Gałwa Aleksandra0
Owczarek Małgorzata3
20"24'Czerwińska Iwona0
Gałwa Aleksandra3
15"51'Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona3
15"40'Gałwa Aleksandra3
Żebrowska Karolina0
14"38'Pozlewicz Anna3
Czerwińska Iwona0
14"16'Pozlewicz Anna3
Otto Malwina0
13"59'Ciszewska Alicja0
Owczarek Małgorzata3
11"37'Otto Malwina2
Żebrowska Karolina0
11"06'Otto Malwina2
Filipczak Aneta0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Choma Damian91"20'
Krysiak Karol86"06'
Rybarczyk Kamil84"13'
Wasilewski Jan83"17'
Słaboszewski Bartłomiej82"14'
Dudek Piotr79"38'
Majsik Robert75"19'
Woldanowski Michał74"34'
Zagajewski Adam72"07'
Świeca Bartosz70"43'
Owczarek Małgorzata50"35'
Gałwa Aleksandra47"40'
Pozlewicz Anna44"00'
Czerwińska Iwona40"27'
Otto Malwina30"14'
Żebrowska Karolina27"54'
Filipczak Aneta21"11'
Ciszewska Alicja17"29'

Czas setów: 20 godz. 4 min 17 s

OPENDAMSKA

1064 min 32 s

12"05'
2 set
Rybarczyk Kamil0
Słaboszewski Bartłomiej2
11"11'
3 set
Majsik Robert2
Krysiak Karol1
11"07'
2 set
Wasilewski Jan1
Gorczycki Wojciech2
10"57'
3 set
Choma Damian3
Słaboszewski Bartłomiej0
10"55'
1 set
Zagajewski Adam2
Gwóźdź Marcin0
10"40'
1 set
Wasilewski Jan0
Mikuła Grzegorz2
10"13'
2 set
Krzyżaniak Tomasz2
Żak Marcin0
9"47'
1 set
Wasilewski Jan2
Rybarczyk Kamil0
9"20'
1 set
Woldanowski Michał0
Wasilewski Jan2
9"17'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Zagajewski Adam2

139 min 45 s

8"51'
1 set
Czerwińska Iwona0
Gałwa Aleksandra3
7"16'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Owczarek Małgorzata3
6"20'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Owczarek Małgorzata3
5"38'
4 set
Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3
5"21'
3 set
Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3
5"13'
1 set
Otto Malwina2
Żebrowska Karolina0
5"13'
1 set
Otto Malwina2
Filipczak Aneta0
5"11'
1 set
Pozlewicz Anna3
Otto Malwina0
5"04'
2 set
Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3
4"57'
1 set
Pozlewicz Anna1
Owczarek Małgorzata3

Małych punktów: 3918

OPENDAMSKA

3395

Choma Damian146
Krysiak Leon143
Krysiak Karol130
Gorczycki Wojciech129
Dudek Piotr126
Świeca Bartosz125
Majsik Robert123
Gwóźdź Marcin121
Wasilewski Jan115
Pawlak Dominik115

523

Owczarek Małgorzata109
Pozlewicz Anna100
Gałwa Aleksandra93
Czerwińska Iwona68
Żebrowska Karolina53
Otto Malwina51
Ciszewska Alicja25
Filipczak Aneta24

Wszystkich rozegranych setów: 224

OPENDAMSKA

193

31


Wszystkich rozegranych meczów: 89

OPENDAMSKA

78

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
3 set
Woźniak Paweł0
Makaro Przemysław3
0.36'
4 set
Karp Adam3
Świeca Bartosz1
0.45'
3 set
Pawlak Dominik0
Majsik Robert3
0.55'
1 set
Wasilewski Jan1
Gorczycki Wojciech2
0.64'
4 set
Gorczycki Wojciech1
Hrycaj Marcin3
13.55'
1 set
Gwóźdź Marcin0
Żak Marcin2
15.09'
2 set
Karp Adam2
Ciszewski Marcin1
15.55'
1 set
Dudek Piotr0
Krysiak Leon3
15.73'
2 set
Jończyk Michał0
Krysiak Leon3
16.36'
2 set
Otto Malwina1
Krysiak Grzegorz2
12.00'
1 set
Żebrowska Karolina2
Ciszewska Alicja0
17.00'
2 set
Pozlewicz Anna3
Otto Malwina0
17.27'
1 set
Ciszewska Alicja0
Owczarek Małgorzata3
17.45'
3 set
Pozlewicz Anna3
Otto Malwina0
18.09'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Żebrowska Karolina0
18.18'
2 set
Pozlewicz Anna3
Czerwińska Iwona0
18.55'
1 set
Pozlewicz Anna3
Czerwińska Iwona0
19.55'
2 set
Czerwińska Iwona0
Gałwa Aleksandra3
20.64'
2 set
Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona3
21.36'
3 set
Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona3

Decyzji sędziowskich: 23 (0,6%)

Stroke 21
91,3%
Let 2
8,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 5,5%
3-0-0
Jończyk Michał2
Gajos Jakub1
3 8,1%
3-0-0
Ciszewski Marcin2
Pawlak Dominik0
2 4,3%
2-0-0
Krysiak Leon3
Słaboszewski Bartłomiej0
2 3%
2-0-0
Otto Malwina2
Szczurtek Piotr1
2 7,1%
2-0-0
Kroll Adam0
Dudek Piotr2
2 5,6%
2-0-0
Krysiak Grzegorz2
Pardyka Paweł0
1 2,6%
1-0-0
Krysiak Grzegorz0
Pawlak Dominik2
1 1,8%
0-1-0
Rybarczyk Kamil2
Kroll Adam1
1 1,5%
1-0-0
Majsik Robert2
Krysiak Karol1
1 3%
1-0-0
Dudek Piotr2
Krzyżaniak Tomasz0
2 3,3%
2-0-0
Gałwa Aleksandra0
Owczarek Małgorzata3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0