Wallravrace CUP OPEN kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C+ (C0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 334 1
1 Krawczyk JanPotwierdzony Zielona Góra 231 2
3 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 359 3
4 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 366 4
5 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 376 5
7 Staniszewski JacekPotwierdzony Zielona Góra 616 6
11 Manow StefanPotwierdzony 972 7
21 Kordek JanuszPotwierdzony Zielona Góra 8
12 Balikowski PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 1014 9
14 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 1503 10
15 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 1516 11
16 Szewczyk TomaszPotwierdzony Zielona Góra 1781 12
10 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 966 13
13 Siatecki SzczepanPotwierdzony 1279 14
9 Czekałowski MaciejPotwierdzony Zielona Góra 950 15
22 Dydak TomaszPotwierdzony 16
6 Łuczak MichałPotwierdzony Zielona Góra 594 17
17 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 1851 18
8 Zeman KingaPotwierdzony 743 19
24 Franczuk EwelinaPotwierdzony 20
25 Szewczyk AleksandraPotwierdzony 21
23 Huber EwaPotwierdzony Poznań 22
27 Michalak PatrycjaPotwierdzony 23
20 Kordek IwonaWalkover Zielona Góra 24
26 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 1928 25
18 Jakuć OliverPotwierdzony Zielona Góra 2009 26
19 Krawczyk TobiaszPotwierdzony Zielona Góra 2074 27
28 Staniszewski MaksymilianWalkover Zielona Góra 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-06-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Krawczyk Jan
Bye
Kucza Przemysław
0
  6:11  5:11
Balikowski Przemysław
2
Siatecki Szczepan
2
  8:11  12:10  11:9
Szewczyk Aleksandra
1
Krawczyk Tobiasz
1
  5:11  12:10  3:11
Staniszewski Jacek
2
Zeman Kinga
1
  11:8  6:11  9:11
Dydak Tomasz
2
Jakuć Oliver
0
  3:11  7:11
Manow Stefan
2
Sawicki Łukasz
2
  11:5  11:1
Michalak Patrycja
0
Bye
Ripa Adam
Szajder Przemysław
Bye
Huber Ewa
0
  0:11  3:11
Szewczyk Tomasz
2
Czekałowski Maciej
2
  11:9  11:5
Rozestwiński Jacek
0
Kordek Janusz
2
  11:7  5:11  11:7
Łuczak Michał
1
Robert Piotr
2
  11:0  11:1
Franczuk Ewelina
0
Staniszewski Maksymilian
W
WALKOVER
Sobków Szymon
2
Bogdanowicz Katarzyna
2
WALKOVER
Kordek Iwona
W
Bye
Adamczak Jakub
Krawczyk Jan
2
  11:8  11:4
Balikowski Przemysław
0
Siatecki Szczepan
0
  0:11  9:11
Staniszewski Jacek
2
Dydak Tomasz
0
  7:11  0:11
Manow Stefan
2
Sawicki Łukasz
1
  12:14  11:8  4:11
Ripa Adam
2
Szajder Przemysław
2
  11:7  11:5
Szewczyk Tomasz
0
Czekałowski Maciej
0
  8:11  4:11
Kordek Janusz
2
Robert Piotr
2
  11:1  11:6
Sobków Szymon
0
Bogdanowicz Katarzyna
0
  6:11  5:11
Adamczak Jakub
2
Krawczyk Jan
3
  11:6  11:5  5:11  13:15  11:7
Staniszewski Jacek
2
Manow Stefan
0
  11:13  11:13  10:12
Ripa Adam
3
Szajder Przemysław
3
  12:10  11:3  11:5
Kordek Janusz
0
Robert Piotr
0
  7:11  8:11  5:11
Adamczak Jakub
3
Krawczyk Jan
3
  11:3  12:14  9:11  11:3  11:5
Ripa Adam
2
Szajder Przemysław
0
  2:11  6:11  2:11
Adamczak Jakub
3
Krawczyk Jan
1
  4:11  12:10  4:11  5:11
Adamczak Jakub
3
Adamczak Jakub
Miejsca 3 - 4
Ripa Adam
3
  11:9  11:4  11:7
Szajder Przemysław
0
Ripa Adam
Miejsca 5 - 8
Staniszewski Jacek
2
  11:8  11:8
Manow Stefan
0
Kordek Janusz
0
  6:11  3:11
Robert Piotr
2
Staniszewski Jacek
0
  8:11  5:11
Robert Piotr
2
Robert Piotr
Miejsca 7 - 8
Manow Stefan
2
  11:7  11:3
Kordek Janusz
0
Manow Stefan
Miejsca 9 - 16
Balikowski Przemysław
2
  13:11  11:4
Siatecki Szczepan
0
Dydak Tomasz
0
  6:11  5:11
Sawicki Łukasz
2
Szewczyk Tomasz
2
  11:6  11:4
Czekałowski Maciej
0
Sobków Szymon
2
  15:13  11:7
Bogdanowicz Katarzyna
0
Balikowski Przemysław
2
  11:2  11:9
Sawicki Łukasz
0
Szewczyk Tomasz
1
  14:12  10:12  10:12
Sobków Szymon
2
Balikowski Przemysław
2
  11:5  13:11
Sobków Szymon
0
Balikowski Przemysław
Miejsca 11 - 12
Sawicki Łukasz
2
  11:5  11:6
Szewczyk Tomasz
0
Sawicki Łukasz
Miejsca 13 - 16
Siatecki Szczepan
2
  11:8  11:8
Dydak Tomasz
0
Czekałowski Maciej
0
  9:11  7:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Siatecki Szczepan
1
  5:11  11:8  6:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 15 - 16
Dydak Tomasz
0
  6:11  8:11
Czekałowski Maciej
2
Czekałowski Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Kucza Przemysław
Szewczyk Aleksandra
2
  11:6  11:8
Krawczyk Tobiasz
0
Zeman Kinga
2
  11:8  12:10
Jakuć Oliver
0
Michalak Patrycja
Bye
Bye
Huber Ewa
Rozestwiński Jacek
0
  2:11  3:11
Łuczak Michał
2
Franczuk Ewelina
2
WALKOVER
Staniszewski Maksymilian
W
Kordek Iwona
Bye
Kucza Przemysław
2
  11:8  11:5
Szewczyk Aleksandra
0
Zeman Kinga
2
  11:5  11:4
Michalak Patrycja
0
Huber Ewa
0
  7:11  3:11
Łuczak Michał
2
Franczuk Ewelina
2
WALKOVER
Kordek Iwona
W
Kucza Przemysław
2
  11:8  11:8
Zeman Kinga
0
Łuczak Michał
2
  11:2  11:1
Franczuk Ewelina
0
Kucza Przemysław
1
  4:11  11:5  8:11
Łuczak Michał
2
Łuczak Michał
Miejsca 19 - 20
Zeman Kinga
2
  11:1  11:4
Franczuk Ewelina
0
Zeman Kinga
Miejsca 21 - 24
Szewczyk Aleksandra
2
  11:1  11:7
Michalak Patrycja
0
Huber Ewa
2
WALKOVER
Kordek Iwona
W
Szewczyk Aleksandra
2
  11:2  11:8
Huber Ewa
0
Szewczyk Aleksandra
Miejsca 23 - 24
Michalak Patrycja
2
WALKOVER
Kordek Iwona
W
Michalak Patrycja
Miejsca 25 - 32
Bye
Krawczyk Tobiasz
Jakuć Oliver
Bye
Bye
Rozestwiński Jacek
Staniszewski Maksymilian
Bye
Krawczyk Tobiasz
0
  6:11  6:11
Jakuć Oliver
2
Rozestwiński Jacek
2
WALKOVER
Staniszewski Maksymilian
W
Jakuć Oliver
0
  8:11  7:11
Rozestwiński Jacek
2
Rozestwiński Jacek
Miejsca 27 - 28
Krawczyk Tobiasz
2
WALKOVER
Staniszewski Maksymilian
W
Krawczyk Tobiasz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:07:25 25-02-2018