Najdłuższy mecz

DAMSKA
41"36'Szopa Marta3
Turczyk Anna2
40"07'Gotz Anna3
Lech Olga1
35"49'Czakańska Karolina1
Ogorodnik Julia3
34"08'Kosek Jolanta2
Kozłowska Łucja3
31"49'Drabczyk Joanna1
Ogorodnik Julia3
29"49'Sonik Julia1
Kosek Jolanta3
28"39'Sonik Julia2
Kwaśniak Izabela1
28"19'Brodowska Martyna0
Drabczyk Joanna3
26"17'Jarzembowska Maria0
Czakańska Karolina3
24"31'Suchy Anna1
Ogorodnik Julia3

Najdłużej na korcie

DAMSKA
Drabczyk Joanna103"03'
Ogorodnik Julia100"43'
Sonik Julia90"23'
Czakańska Karolina88"16'
Kosek Jolanta87"51'
Lech Olga85"24'
Kozłowska Łucja80"25'
Jarzembowska Maria74"23'
Brodowska Martyna69"05'
Gotz Anna67"56'

Czas setów: 18 godz. 22 min 20 s

DAMSKA

1102 min 20 s

25"58'
1 set
Gotz Anna3
Lech Olga1
12"55'
1 set
Drabczyk Joanna3
Tyrna Iwona0
12"22'
1 set
Sonik Julia2
Kwaśniak Izabela1
11"42'
2 set
Szopa Marta3
Turczyk Anna2
10"35'
1 set
Sonik Julia3
Szwankowska Katarzyna0
10"34'
1 set
Szopa Marta0
Korzeniowska Paulina3
9"39'
1 set
Brodowska Martyna0
Drabczyk Joanna3
9"26'
2 set
Czakańska Karolina1
Ogorodnik Julia3
8"28'
2 set
Jarzembowska Maria0
Czakańska Karolina3
8"08'
1 set
Osmann Paulina0
Turczyk Anna3

Małych punktów: 3882

DAMSKA

3882

Ogorodnik Julia188
Drabczyk Joanna177
Czakańska Karolina163
Kosek Jolanta161
Kozłowska Łucja152
Sonik Julia147
Jarzembowska Maria146
Jankowska Iwona142
Lech Olga137
Suchy Anna132

Wszystkich rozegranych setów: 231

DAMSKA

231


Wszystkich rozegranych meczów: 83

DAMSKA

83


Szybkość zdobycia punktów

DAMSKA
10.27'
3 set
Mendrek Danuta0
Kozłowska Łucja3
11.91'
2 set
Dzik Agnieszka3
Chyt Joanna0
12.00'
1 set
Włóka Ewelina2
Dzik Agnieszka0
12.09'
2 set
Kaczmarek Marta0
Kuleczka Aleksandra2
12.18'
1 set
Korzeniowska Paulina3
Kaczmarek Marta0
12.64'
3 set
Szopa Marta3
Osmann Paulina0
13.09'
1 set
Płonka Anna3
Orszulak Aneta0
13.27'
1 set
Karpiel Magdalena2
Chyt Joanna0
13.73'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Czakańska Karolina3
13.82'
1 set
Mendrek Danuta2
Gotz Anna0

Decyzji sędziowskich: 8 (0.2%)

Stroke 4
50%
Let 4
50%
Nolet 0
0%

DAMSKA
5 9.8%
4-1-0
Kozłowska Łucja1
Czakańska Karolina2
1 2.3%
0-1-0
Kwaśniak Izabela0
Czakańska Karolina3
1 1.9%
0-1-0
Brodowska Martyna2
Korzeniowska Paulina1
1 2.6%
0-1-0
Karpiel Magdalena0
Kasper Natalia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0