V MISTRZOSTAWA POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU !

 

                Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które grają w squash-a oraz są zawodowo związane z branżą  energetyczno-elektryczną (konieczne podanie organizatorowi nazwy, firmy którą uczestnik reprezentuje, służbowy nr telefonu i służbowy adres mailowy)  do wzięcia udziału w piątych w historii  Indywidualnych Mistrzostwach Polski Energetyków w squash-u, które odbędą się dnia 28 maja 2022r. w Szczecinie. Mistrzostwa, tradycyjnie rozegrane zostaną w klubie Squash Zone Club, przy ul. Bohaterów Warszawy 40.  

 

PARTNERAMI Mistrzostw są:  KGHM S.A, UESAWIPENERAL s.r.o, SEC, ABB, BBC CELLPACK ELECTRICAL PRODUCTS, ZPUES.A., HABeR, SIEMENS

PARTNER hotelowy: Focus Szczecin, ul. Małopolska 23  z widokiem na morze :-). Ok. Z widokiem na wodę.

 

W ramach Mistrzostw rozegrany zostanie turniej Open .

 

Szczegóły:

Data: Sobota, 28 maja 2022

Start: godz. 12:00. Dla zawodników dostępne będą minimum dwa korty już od godz. 11.00.

Miejsce: Squash Zone Club Centrum , Al. Boh. Warszawy 40, 70-342 Szczecin

Zgłoszenia: 

Zapisu na Mistrzostwa można dokonać (podając rozmiar koszulki i inne dane logistyczne):

Dodatkowe informacje udzielają:

  • telefonicznie: 608 524 389 Marcin Wójtowicz - organizator i dyrektor turnieju
  • telefonicznie: 691 856 713 Piotr Skibniewski - współorganizator

Wpisowe za udział w Mistrzostwach - 140  zł ( z tej kwoty  10 zł, przekanzane zostanie  na rzecz PZSQ) płatne na konto organizatora do dnia 20.05.2022:

Alior Bank 83 2490 0005 0000 4530 7435 2580  (w tytule przelewu prosimy o podanie imienia oraz nazwiska uczestnika)


W ramach opłaty wpisowej organizator zapewnia:

- udział w turnieju

- pakiet startowy 

- klub na wyłączność wraz z możliwością  korzystania z sauny 

- ciepły catering podczas trwania turnieju

- napój izotoniczny dla każdego uczestnika

- pamiątkową techniczną koszulkę z wydarzenia

- pamiątkowy medal uczestnika

- doskonałą klubową atmosferę i nagrody niespodzianki

- nocleg w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem w hotelu "Focus", ul.Małopolska 23 ,Szczecin z dnia 28 na 29 maja - w przypadku chęci zakwaterowania w pokoju 1 os.- dopłata 110 zł płatna gotówką na recepcji klubu, w dniu turnieju. Konieczne jest mailowe (biuro@squashzoneclub.pl) poinformowanie o tym fakcie do dnia 15.05.2022, w celu dokonania rezerwacji.

- uroczystą kolację wraz z atrakcjami morskimi - szczegóły podamy niebawem.

Nagrody: trofea oraz nagrody rzeczowe dla zawodników zajmujących trzy pierwsze miejsca oraz  nagrody niespodzianki dla wszystkich uczestników.

Już dziś zapraszamy uczestników na godz. 19.30, po mistrzowskich zmaganiach, na  uroczystą kolację w iście szczecińskim klimacie (szczegóły niebawem).

 

Losowanie drabinki turniejowej odbędzie się w Squash Zone Club (ul. Bohaterów Warszawy 40 w Szczecinie) bezpośrednio przed rozpoczęciem Mistrzostw.

Rozstawienie uczestników w drabince odbędzie się w oparciu o wiedzę organizatora o sile danego gracza i według rankingu Polskiego Związku Squasha.

 

System rozgrywek:
Mistrzostwa rozegrane zostaną systemem dostosowanym do ilości zgłoszeń gwarantującym rozegranie minimum 4 meczy. Wszystkie mecze będą rozgrywane wg. Regulaminu Rozgrywek Indywidualnych Polskiego Związaku Squasha.

Organizator zastrzega sobie prawo rozdysponowania 2 dzikich kart.

Sędziowanie:
Pierwsze mecze będą sędziowane przez zawodników wskazanych przez sędziego głównego, Osoby wygrywające mecz sędziują kolejne spotkanie na korcie, na którym rozegrały swój ostatni mecz.

Na pamiatkę Mistrzostw zostanie przygotowany film i relacja zdjęciowa w związku z tym, każdy z uczestników biorąc udział w wydarzeniu, wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i podstawowych danych osobowych celem przedstawienia wyników i relacji z turnieju na stronach www i fb klubu.

W związku z tym, że ideą turnieju jest budowanie relacji i wymiana kontaktów, konieczne jest przekazanie podstawowych danych  Partnerom wydarzenia - imię nazwisko, nazwa firmy, którą uczestnik reprezentuje, służbowy nr telefonu i służbowy adres mailowy.