Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
34"39'Shumarov Tashe1
Burak Michał2
25"10'Wawrzyniak Mariusz1
Bober Bartosz2
23"43'Wawrzyniak Mariusz1
Kowalski Piotr2
23"42'Wójcik Ryszard2
Janik Konrad1
23"29'Koprowski Paweł2
Wójcik Ryszard1
22"18'Skubis Radosław1
Kozłowski Roman2
21"49'Kozłowski Roman2
Kowalski Piotr1
21"33'Macierzyński Rafał1
Majchrzak Kamil2
19"45'Burak Michał2
Wróbel Wojciech1
19"44'Zieliński Jakub2
Olkuski Sławomir1
21"17'Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
19"39'Świątek Paula1
Armatys Agnieszka2
17"40'Sarul Karolina1
Rutkiewicz Sylwia2
17"27'Armatys Agnieszka0
Wilanowska Barbara2
16"06'Śliwowska Zuzanna2
Sarul Karolina1
15"48'Wasilewska Kinga2
Wilanowska Barbara1
14"25'Armatys Agnieszka1
Śliwowska Zuzanna2
11"24'Jajtner Urszula2
Dwornik Magdalena0
10"43'Jajtner Urszula2
Śliwowska Zuzanna0
9"37'Kępczyńska Olga0
Sarul Karolina2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Burak Michał72"08'
Wójcik Ryszard72"06'
Kozłowski Roman71"58'
Koprowski Paweł69"23'
Rodzin Andrzej63"10'
Kowalski Piotr61"09'
Olkuski Sławomir60"31'
Zieliński Jakub60"07'
Wawrzyniak Mariusz58"39'
Majchrzak Kamil57"38'
Armatys Agnieszka64"23'
Kępczyńska Olga35"24'
Sarul Karolina35"00'
Wilanowska Barbara34"36'
Śliwowska Zuzanna34"21'
Jajtner Urszula33"03'
Świątek Paula23"16'
Rutkiewicz Sylwia21"26'
Wasilewska Kinga19"40'
Dwornik Magdalena15"59'

Czas setów: 15 godz. 1 min 22 s

OPENDAMSKA

742 min 48 s

11"36'
1 set
Samuszczew Aleksander0
Skubis Radosław2
10"47'
1 set
Saładucha Konrad0
Ossowski Arkadiusz2
10"39'
2 set
Shumarov Tashe1
Burak Michał2
10"26'
3 set
Shumarov Tashe1
Burak Michał2
9"21'
2 set
Wawrzyniak Mariusz1
Bober Bartosz2
9"14'
1 set
Wójcik Ryszard2
Majchrzak Kamil0
9"08'
2 set
Zieliński Jakub0
Rodzin Andrzej2
9"07'
2 set
Majchrzak Kamil0
Olkuski Sławomir2
9"06'
1 set
Skubis Radosław1
Kozłowski Roman2
8"51'
1 set
Shumarov Tashe1
Burak Michał2

158 min 34 s

11"16'
1 set
Armatys Agnieszka0
Wilanowska Barbara2
8"30'
1 set
Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
7"24'
1 set
Świątek Paula1
Armatys Agnieszka2
6"11'
1 set
Jajtner Urszula2
Dwornik Magdalena0
5"47'
3 set
Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
5"29'
2 set
Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
5"26'
3 set
Śliwowska Zuzanna2
Sarul Karolina1
5"15'
2 set
Wasilewska Kinga2
Wilanowska Barbara1
4"57'
2 set
Kępczyńska Olga0
Sarul Karolina2
4"51'
2 set
Jajtner Urszula0
Rutkiewicz Sylwia2

Małych punktów: 3338

OPENDAMSKA

2712

Koprowski Paweł131
Kałędkiewicz Tomasz128
Shumarov Tashe128
Kozłowski Roman125
Wójcik Ryszard124
Rodzin Andrzej117
Wróbel Wojciech112
Saładucha Konrad111
Zieliński Jakub110
Olkuski Sławomir109

626

Armatys Agnieszka105
Sarul Karolina76
Wasilewska Kinga74
Śliwowska Zuzanna73
Rutkiewicz Sylwia66
Wilanowska Barbara64
Jajtner Urszula61
Świątek Paula49
Kępczyńska Olga46
Dwornik Magdalena12

Wszystkich rozegranych setów: 189

OPENDAMSKA

153

36


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENDAMSKA

65

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
6.55'
2 set
Koprowski Paweł2
Olkuski Sławomir1
13.55'
2 set
Macierzyński Rafał2
Kruk Bartłomiej0
13.73'
2 set
Skuza Rafał0
Kałędkiewicz Tomasz2
16.64'
2 set
Samuszczew Aleksander0
Zierkiewicz Piotr2
16.91'
2 set
Macierzyński Łukasz2
Kowal Mateusz0
16.91'
1 set
Macierzyński Rafał2
Kruk Bartłomiej0
17.09'
2 set
Samuszczew Aleksander0
Skubis Radosław2
17.64'
2 set
Kozłowski Roman2
Macierzyński Rafał0
17.91'
1 set
Koprowski Paweł2
Olkuski Sławomir1
17.91'
1 set
Macierzyński Łukasz2
Zierkiewicz Piotr0
15.64'
1 set
Wilanowska Barbara2
Jajtner Urszula0
17.09'
2 set
Świątek Paula2
Dwornik Magdalena0
17.18'
1 set
Armatys Agnieszka1
Śliwowska Zuzanna2
17.82'
2 set
Wilanowska Barbara2
Jajtner Urszula0
17.91'
1 set
Jajtner Urszula0
Rutkiewicz Sylwia2
18.18'
2 set
Jajtner Urszula2
Dwornik Magdalena0
18.18'
1 set
Świątek Paula2
Dwornik Magdalena0
18.45'
1 set
Kępczyńska Olga0
Wasilewska Kinga2
19.00'
1 set
Wasilewska Kinga2
Wilanowska Barbara1
19.36'
1 set
Śliwowska Zuzanna2
Sarul Karolina1

Decyzji sędziowskich: 22 (0.7%)

Stroke 7
31.8%
Let 10
45.5%
Nolet 5
22.7%

OPEN
15 27.3%
6-4-5
Koprowski Paweł2
Olkuski Sławomir1
4 7%
0-4-0
Wójcik Ryszard2
Janik Konrad1
2 3%
1-1-0
Saładucha Konrad2
Samuszczew Aleksander1
1 2.7%
0-1-0
Kozłowski Roman0
Burak Michał2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0