Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
34"08'Kowalski Dominik2
Przybitkowski Kamil3
29"42'Skorek Mateusz1
Przybitkowski Kamil3
27"27'Zielak Jarosław2
Owczarek Małgorzata1
27"10'Makowski Maksymilian2
Wróblewski Michał1
26"07'Tomaszewski Adam1
Kucza Przemysław2
25"11'Kosiak Przemysław1
Furman Wojciech2
24"42'Mituś Krzysztof1
Szydlik Paweł2
24"42'Paczesny Bartosz2
Makowski Maksymilian1
24"24'Kraczkowski Rafał1
Pykało Patryk2
23"27'Kosiak Przemysław2
Małocha Paweł1
29"05'Marcinkowska Karolina2
Brzozowska Ewa3
24"23'Marcinkowska Karolina3
Nowak Natalia2
21"15'Szymańska Martyna2
Pawlik Aleksandra1
18"54'Kraczkowska Aleksandra2
Lis Marta1
15"29'Szymańska Martyna1
Nowak Natalia2
13"51'Brzozowska Ewa0
Owczarek Małgorzata3
13"30'Pawlik Aleksandra0
Marcinkowska Karolina2
13"01'Owczarek Małgorzata3
Nowak Natalia0
12"17'Pawlik Aleksandra0
Owczarek Małgorzata2
12"12'Pawlik Aleksandra2
Człapa Justyna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Tomaszewski Adam93"40'
Wąsowicz Maurycy89"03'
Owczarek Małgorzata87"25'
Szydlik Paweł86"35'
Furman Wojciech84"25'
Przybitkowski Kamil83"59'
Bobkowski Przemysław80"21'
Paczesny Bartosz78"31'
Kosiak Przemysław77"16'
Makowski Maksymilian76"16'
Marcinkowska Karolina74"39'
Nowak Natalia69"16'
Brzozowska Ewa63"35'
Pawlik Aleksandra62"06'
Szymańska Martyna55"52'
Owczarek Małgorzata53"26'
Kraczkowska Aleksandra45"41'
Lis Marta37"32'
Człapa Justyna37"22'
Grużewska Justyna30"03'

Czas setów: 26 godz. 54 min 16 s

OPENDAMSKA

1349 min 30 s

11"37'
3 set
Zielak Jarosław2
Owczarek Małgorzata1
10"53'
1 set
Paczesny Bartosz2
Kapuściński Bartosz0
10"40'
1 set
Tomaszewski Adam2
Bobkowski Przemysław0
10"40'
1 set
Korzeniewski Nikodem2
Kapuściński Bartosz0
10"11'
1 set
Kosiak Przemysław1
Furman Wojciech2
9"53'
1 set
Kowalewski Jacek2
Bobkowski Przemysław0
9"34'
2 set
Kraczkowski Rafał1
Pykało Patryk2
9"23'
1 set
Kurałowicz Igor2
Patyna Andrzej0
9"18'
3 set
Tomaszewski Adam1
Kucza Przemysław2
9"17'
2 set
Makowski Maksymilian2
Wróblewski Michał1

264 min 46 s

8"10'
1 set
Pawlik Aleksandra0
Marcinkowska Karolina2
7"29'
3 set
Szymańska Martyna2
Pawlik Aleksandra1
6"12'
1 set
Kraczkowska Aleksandra2
Lis Marta1
5"59'
1 set
Pawlik Aleksandra2
Człapa Justyna0
5"43'
1 set
Szymańska Martyna2
Pawlik Aleksandra1
5"38'
1 set
Pawlik Aleksandra0
Owczarek Małgorzata2
5"29'
2 set
Kraczkowska Aleksandra2
Lis Marta1
5"24'
2 set
Pawlik Aleksandra0
Owczarek Małgorzata2
5"22'
3 set
Szymańska Martyna1
Nowak Natalia2
5"21'
3 set
Marcinkowska Karolina2
Brzozowska Ewa3

Małych punktów: 5888

OPENDAMSKA

4755

Przybitkowski Kamil151
Kowalski Dominik149
Oślizło Kamil148
Karatysz Marek146
Tomaszewski Adam146
Szydlik Paweł144
Wąsowicz Maurycy143
Owczarek Małgorzata142
Rakocki Marcin142
Kowalewski Jacek136

1133

Nowak Natalia163
Marcinkowska Karolina155
Owczarek Małgorzata154
Brzozowska Ewa151
Szymańska Martyna112
Pawlik Aleksandra95
Grużewska Justyna82
Człapa Justyna81
Lis Marta77
Kraczkowska Aleksandra63

Wszystkich rozegranych setów: 343

OPENDAMSKA

277

66


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKA

107

27


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
14.18'
2 set
Drzewiecki Wojciech0
Korzeniewski Nikodem2
14.45'
1 set
Sokołowski Andrzej2
Kurałowicz Igor1
14.73'
3 set
Korzeniewski Nikodem1
Kowalski Dominik3
15.73'
2 set
Kiełb Paweł0
Paczesny Bartosz2
15.91'
3 set
Skorek Mateusz3
Korzeniewski Nikodem0
16.45'
1 set
Gidziński Andrzej2
Magdański Paweł0
16.91'
2 set
Gidziński Andrzej2
Magdański Paweł0
17.00'
1 set
Patyna Andrzej0
Owczarek Małgorzata2
17.18'
1 set
Kiełb Paweł0
Paczesny Bartosz2
17.27'
2 set
Kapuściński Rafał0
Albigowski Marek2
11.09'
2 set
Lis Marta0
Brzozowska Ewa2
14.36'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Marcinkowska Karolina0
15.27'
1 set
Grużewska Justyna0
Marcinkowska Karolina2
15.45'
1 set
Lis Marta0
Nowak Natalia2
15.64'
1 set
Człapa Justyna0
Marcinkowska Karolina2
15.73'
2 set
Grużewska Justyna0
Człapa Justyna2
16.00'
2 set
Kraczkowska Aleksandra0
Brzozowska Ewa2
16.09'
1 set
Grużewska Justyna0
Owczarek Małgorzata2
16.45'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Marcinkowska Karolina0
16.91'
2 set
Człapa Justyna0
Owczarek Małgorzata2

Decyzji sędziowskich: 7 (0.1%)

Stroke 2
28.6%
Let 3
42.9%
Nolet 2
28.6%

OPENDAMSKA
4 8.9%
1-3-0
Wąsowicz Maurycy0
Kowalewski Jacek2
2 4%
1-0-1
Albigowski Marek1
Gidziński Andrzej2
1 2.2%
0-0-1
Brzozowska Ewa0
Owczarek Małgorzata3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0