Najdłuższy mecz

OPENOU11OU19DAMSKAOU15
49"18'Rusek Stanisław3
Mazurkiewicz Filip2
47"49'Kubic Michał3
Godula Maciej2
45"32'Bolechała Tomasz3
Stachowiak Jarosław2
35"36'Oszczędłowski Dariusz3
Godula Maciej1
35"29'Braun Jan1
Rewilak Bartosz3
33"29'Duraj Wojciech3
Kozak Daniel2
33"10'Jacobs Retha2
Winiarczyk Paweł3
32"32'Jacobs Retha2
Braun Jan3
31"20'Rewilak Bartosz3
Rygielski Rafał1
31"08'Bochniarz Władysław3
Boroń Adam2
20"20'Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
19"29'Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
14"02'Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
1"22'Mazurkiewicz Jan3
Papkoj Alicja0
'Łysek Jakub3
Papkoj AlicjaW
'Papkoj AlicjaW
Gruca Alicja3
76"25'Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
29"58'Kralka Wiktor0
Rewilak Bartosz3
21"47'Michalik Kacper0
Sztaba Mikołaj3
17"49'Michalik Kacper0
Rewilak Bartosz3
17"11'Pytlowany Jakub0
Rewilak Bartosz3
17"05'Sztaba Mikołaj0
Rewilak Bartosz3
15"59'Kralka Wiktor3
Sztaba Mikołaj0
12"28'Sztaba Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
9"59'Kralka Wiktor3
Michalik Kacper0
8"00'Michalik Kacper0
Pytlowany Jakub3
33"34'Więcek Karolina2
Wszołek Karolina3
31"03'Jacobs Retha4
Więcek Karolina1
28"09'Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja1
27"18'Więcek Karolina3
Zawartka Anna1
21"52'Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
20"35'Jacobs Retha3
Tarkowska Julia1
19"04'Tarkowska Julia3
Zasępa Aleksandra1
18"59'Tarkowska Julia3
Zawartka Anna0
15"03'Zasępa Aleksandra0
Ślipczyńska Alicja3
10"32'Zasępa Aleksandra3
Boroń Emilia0
43"01'Niedbała Jakub3
Chrzanowski Krystian0
25"37'Bryl Michał2
Chrzanowski Krystian3
23"16'Papkoj Maciej3
Chrzanowski Krystian1
15"38'Niedbała Jakub0
Pytlowany Jakub3
14"24'Bryl Michał3
Papkoj Maciej0
12"13'Pytlowany Jakub3
Chrzanowski Krystian0
12"02'Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
11"26'Niedbała Jakub3
Bryl Michał0
10"45'Papkoj Maciej0
Pytlowany Jakub3
10"37'Niedbała Jakub3
Papkoj Maciej0

Najdłużej na korcie

OPENOU11OU19DAMSKAOU15
Godula Maciej120"34'
Rewilak Bartosz114"13'
Braun Jan112"04'
Stachowiak Jarosław109"12'
Mazurkiewicz Filip106"52'
Duraj Wojciech98"51'
Oszczędłowski Dariusz96"55'
Stypa Maciej95"23'
Brożek Grzegorz92"53'
Winiarczyk Paweł92"51'
Łysek Jakub34"22'
Gruca Alicja31"57'
Mazurkiewicz Jan30"11'
Papkoj Alicja1"12'
Kralka Wiktor124"36'
Pytlowany Jakub107"10'
Rewilak Bartosz73"21'
Sztaba Mikołaj58"52'
Michalik Kacper51"43'
Więcek Karolina74"06'
Jacobs Retha61"25'
Wszołek Karolina54"27'
Ślipczyńska Alicja54"01'
Tarkowska Julia47"59'
Zasępa Aleksandra38"37'
Zawartka Anna38"33'
Boroń Emilia16"56'
Chrzanowski Krystian99"30'
Niedbała Jakub76"26'
Bryl Michał59"18'
Papkoj Maciej54"37'
Pytlowany Jakub47"35'

Czas setów: 30 godz. 3 min 22 s

OPENOU11OU19DAMSKAOU15

1184 min 55 s

13"34'
5 set
Bolechała Tomasz3
Stachowiak Jarosław2
12"14'
3 set
Mazurkiewicz Filip3
Rewilak Bartosz0
11"16'
5 set
Rusek Stanisław3
Mazurkiewicz Filip2
10"24'
2 set
Kubic Michał3
Godula Maciej2
10"17'
3 set
Braun Jan1
Rewilak Bartosz3
10"06'
2 set
Kaleta Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
9"38'
1 set
Rewilak Bartosz3
Rygielski Rafał1
9"15'
1 set
Kaleta Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
9"02'
3 set
Rusek Stanisław3
Mazurkiewicz Filip2
8"50'
2 set
Rusek Stanisław3
Mazurkiewicz Filip2

48 min 51 s

11"40'
1 set
Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
8"17'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
7"44'
1 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
4"34'
3 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
3"35'
2 set
Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
3"25'
3 set
Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
3"24'
2 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
2"52'
3 set
Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
2"08'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
59'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Papkoj Alicja0

207 min 51 s

55"04'
1 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
10"51'
1 set
Michalik Kacper0
Sztaba Mikołaj3
10"25'
2 set
Kralka Wiktor0
Rewilak Bartosz3
10"05'
1 set
Kralka Wiktor0
Rewilak Bartosz3
7"02'
4 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
6"27'
1 set
Pytlowany Jakub0
Rewilak Bartosz3
6"05'
3 set
Kralka Wiktor0
Rewilak Bartosz3
6"01'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Rewilak Bartosz3
5"57'
3 set
Kralka Wiktor3
Sztaba Mikołaj0
5"50'
2 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3

193 min 2 s

11"52'
2 set
Więcek Karolina2
Wszołek Karolina3
9"56'
4 set
Jacobs Retha4
Więcek Karolina1
7"44'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
7"39'
4 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja1
6"56'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
6"26'
4 set
Więcek Karolina3
Zawartka Anna1
6"17'
1 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja1
5"51'
3 set
Tarkowska Julia3
Zawartka Anna0
5"47'
2 set
Więcek Karolina3
Zawartka Anna1
5"26'
3 set
Więcek Karolina3
Zawartka Anna1

168 min 43 s

33"19'
1 set
Niedbała Jakub3
Chrzanowski Krystian0
6"53'
2 set
Papkoj Maciej3
Chrzanowski Krystian1
6"49'
1 set
Papkoj Maciej3
Chrzanowski Krystian1
6"33'
1 set
Niedbała Jakub0
Pytlowany Jakub3
6"14'
1 set
Bryl Michał2
Chrzanowski Krystian3
6"07'
1 set
Niedbała Jakub3
Bryl Michał0
5"38'
2 set
Niedbała Jakub3
Chrzanowski Krystian0
5"29'
3 set
Bryl Michał2
Chrzanowski Krystian3
5"29'
1 set
Bryl Michał3
Papkoj Maciej0
5"27'
1 set
Pytlowany Jakub3
Chrzanowski Krystian0

Małych punktów: 6034

OPENOU11OU19DAMSKAOU15

4011

Godula Maciej193
Rewilak Bartosz191
Stachowiak Jarosław187
Winiarczyk Paweł177
Duraj Wojciech176
Rygielski Rafał175
Jacobs Retha165
Braun Jan161
Brożek Grzegorz159
Tarach Radosław156

192

Mazurkiewicz Jan99
Łysek Jakub49
Papkoj Alicja23
Gruca Alicja21

521

Rewilak Bartosz136
Kralka Wiktor128
Pytlowany Jakub126
Sztaba Mikołaj84
Michalik Kacper47

783

Jacobs Retha134
Więcek Karolina127
Wszołek Karolina112
Tarkowska Julia103
Ślipczyńska Alicja102
Zawartka Anna92
Zasępa Aleksandra83
Boroń Emilia30

527

Pytlowany Jakub132
Niedbała Jakub119
Chrzanowski Krystian100
Bryl Michał97
Papkoj Maciej79

Wszystkich rozegranych setów: 349

OPENOU11OU19DAMSKAOU15

229

12

31

44

33


Wszystkich rozegranych meczów: 100

OPENOU11OU19DAMSKAOU15

64

4

10

12

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU11OU19DAMSKAOU15
0.64'
4 set
Winiarczyk Paweł3
Rusek Piotr2
1.09'
2 set
Żuchowicz Maciej3
Rusek Piotr0
1.27'
1 set
Żuchowicz Maciej3
Rusek Piotr0
1.27'
1 set
Winiarczyk Paweł3
Rusek Piotr2
1.36'
3 set
Żuchowicz Maciej3
Rusek Piotr0
1.45'
1 set
Kotra Mateusz3
Winiarczyk Paweł0
14.00'
1 set
Jacobs Retha3
Kozak Adrian0
14.18'
2 set
Kubic Michał0
Bolechała Tomasz3
14.45'
1 set
Kubic Michał1
Stypa Maciej3
14.45'
2 set
Smaga Marek0
Kaleta Grzegorz3
0.45'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Papkoj Alicja0
0.73'
3 set
Mazurkiewicz Jan3
Papkoj Alicja0
5.36'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Papkoj Alicja0
11.64'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
15.64'
3 set
Mazurkiewicz Jan3
Gruca Alicja0
18.55'
2 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
18.64'
3 set
Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
19.55'
2 set
Łysek Jakub3
Gruca Alicja0
24.91'
3 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
42.18'
1 set
Łysek Jakub0
Mazurkiewicz Jan3
12.09'
3 set
Michalik Kacper0
Pytlowany Jakub3
13.09'
1 set
Michalik Kacper0
Pytlowany Jakub3
14.09'
2 set
Kralka Wiktor3
Michalik Kacper0
14.27'
3 set
Kralka Wiktor3
Michalik Kacper0
15.55'
3 set
Sztaba Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
17.55'
2 set
Michalik Kacper0
Pytlowany Jakub3
17.64'
2 set
Sztaba Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
18.18'
2 set
Michalik Kacper0
Sztaba Mikołaj3
20.00'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
22.73'
2 set
Kralka Wiktor3
Sztaba Mikołaj0
1.36'
5 set
Jacobs Retha4
Więcek Karolina1
13.09'
3 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
13.45'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Boroń Emilia0
14.18'
1 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
15.09'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Boroń Emilia0
15.73'
2 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
16.27'
4 set
Jacobs Retha3
Tarkowska Julia1
17.64'
2 set
Tarkowska Julia3
Zasępa Aleksandra1
18.64'
4 set
Więcek Karolina2
Wszołek Karolina3
18.73'
1 set
Więcek Karolina2
Wszołek Karolina3
12.55'
2 set
Papkoj Maciej0
Pytlowany Jakub3
13.55'
1 set
Niedbała Jakub3
Papkoj Maciej0
14.00'
3 set
Niedbała Jakub3
Bryl Michał0
14.45'
2 set
Niedbała Jakub3
Bryl Michał0
14.64'
2 set
Niedbała Jakub3
Papkoj Maciej0
16.00'
2 set
Pytlowany Jakub3
Chrzanowski Krystian0
16.09'
2 set
Niedbała Jakub0
Pytlowany Jakub3
16.64'
1 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
17.27'
2 set
Bryl Michał2
Chrzanowski Krystian3
17.73'
3 set
Papkoj Maciej0
Pytlowany Jakub3

Decyzji sędziowskich: 67 (1,1%)

Stroke 12
17,9%
Let 45
67,2%
Nolet 10
14,9%

OPENOU19DAMSKA
12 16,2%
1-11-0
Kaleta Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
7 9,2%
0-7-0
Kralka Wiktor1
Oszczędłowski Dariusz3
6 6,1%
2-4-0
Rusek Stanisław3
Mazurkiewicz Filip2
6 6,6%
0-6-0
Oszczędłowski Dariusz3
Godula Maciej1
4 4,9%
0-3-1
Braun Jan3
Dutka Dariusz1
4 6,8%
0-0-4
Mazurkiewicz Filip3
Rewilak Bartosz0
3 3,6%
0-3-0
Żuchowicz Maciej1
Stachowiak Jarosław3
3 5,6%
2-1-0
Kotra Mateusz3
Bolechała Tomasz0
2 3,2%
0-2-0
Kralka Wiktor3
Duraj Wojciech0
2 1,9%
2-0-0
Kubic Michał3
Godula Maciej2
3 6,7%
1-1-1
Sztaba Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
2 4,1%
0-0-2
Pytlowany Jakub0
Rewilak Bartosz3
1 1,6%
1-0-0
Kralka Wiktor0
Rewilak Bartosz3
1 1,9%
0-1-0
Michalik Kacper0
Rewilak Bartosz3
1 1,2%
0-1-0
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
1 2,1%
0-1-0
Michalik Kacper0
Sztaba Mikołaj3
2 3,1%
2-0-0
Ślipczyńska Alicja3
Wszołek Karolina0
1 1,4%
0-1-0
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0