Najdłuższy mecz

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+
43"59'Ratigowski Marcin3
Kasperek Michał2
42"39'Terlecki Jarosław3
Gryz Witold2
40"35'Rewera Karol3
Nieradzik Marcin2
39"18'Chudzicki Bartosz2
Kujawa Rafał3
37"52'Rygielski Rafał3
Glaza Tomasz2
33"40'Szymczak Marcin1
Kasperek Michał3
32"35'Ratigowski Marcin3
Dawid Krzysztof1
32"18'Rygielski Rafał3
Kowalski Piotr1
31"59'Maciantowicz Maciej3
Terlecki Jarosław0
28"15'Wojtunik Bartłomiej2
Smoleń Artur1
47"44'Stopa Jacek3
Adamiszyn Janusz2
43"08'Wajda Wojciech3
Łobos Mirosław1
41"24'Cichocki Jakub3
Więcław Paweł1
32"39'Kozik Marcin3
Pach Piotr1
31"26'Ormianin Marcin2
Karkoszka Krzysztof3
30"34'Górski Norbert3
Burak Michał1
28"48'Wolski Maciej3
Kozłowski Roman1
27"13'Wolski Maciej3
Ripa Adam1
23"55'Olobry Marek1
Kozłowski Roman3
22"50'Stopa Jacek1
Karkoszka Krzysztof3
40"13'Dutka Dariusz2
Smaga Marek3
39"09'Kowalewski Jacek3
Dutka Dariusz2
37"14'Staniszewski Jacek2
Dutka Dariusz3
37"05'Sawczyn Arkadiusz2
Kowalewski Jacek3
35"24'Dutka Dariusz3
Jabłoński Paweł2
33"41'Gliwiak Robert1
Staniszewski Jacek3
32"36'Staniszewski Jacek3
Błażyca Ireneusz2
29"59'Pazdaj Cezary3
Soboczyński Jacek2
29"41'Kowalewski Jacek3
Banasiak Tomasz1
26"11'Boroń Adam3
Paściak Mariusz1
25"37'Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
34"35'Surray Peter1
Ładny Jacek3
31"34'Ładny Jacek2
Karwowski Wojciech3
31"12'Szymkowiak Mariusz3
Bochniarz Władysław1
29"22'Szymkowiak Mariusz3
Peplinski Franciszek1
27"57'Carlsberg Bou3
Sienkiewicz Leszek2
27"31'Bochniarz Władysław3
Stypa Marcin1
27"25'Kowalski Piotr1
Peplinski Franciszek3
27"19'Carlsberg Bou3
Stypa Marcin2
27"07'Pastusiak Jacek3
Carlsberg Bou2
26"27'Szymkowiak Mariusz3
Kaczmarek Jerzy Piotr2
34"52'Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
32"56'Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
30"17'Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
20"31'Ładny Jacek3
Kobus Waldek0
16"03'Kowalski Piotr3
Słomka Arkadiusz0
'Cierpiał TomaszW
Kaczmarek Jerzy Piotr3
'Kobus Waldek3
Cierpiał TomaszW
'Słomka Arkadiusz3
Cierpiał TomaszW
29"13'Kampschoer Agata3
Jarzembowska Maria2
28"31'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Pisznot Agnieszka1
26"08'Kampschoer Agata1
Zgaińska Magdalena3
23"51'Kordek Iwona1
Standziak Justyna3
20"36'Standziak Justyna1
Mendrek Danuta3
20"26'Zgaińska Magdalena3
Kamińska Beata0
19"11'Standziak Justyna3
Kamińska Beata0
19"08'Grzechowiak Dorota0
Witkowska Dominika3
18"19'Mendrek Danuta0
Pisznot Agnieszka3
18"09'Kampschoer Agata1
Szlesinger Jolanta3

Najdłużej na korcie

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+
Kasperek Michał115"14'
Ratigowski Marcin106"14'
Rygielski Rafał102"32'
Terlecki Jarosław102"16'
Gryz Witold96"16'
Smoleń Artur91"40'
Glaza Tomasz86"33'
Szymczak Marcin86"22'
Dawid Krzysztof84"09'
Maciantowicz Maciej80"21'
Wajda Wojciech93"43'
Cichocki Jakub88"41'
Wolski Maciej87"57'
Kozik Marcin80"36'
Więcław Paweł78"07'
Karkoszka Krzysztof78"02'
Górski Norbert77"27'
Stolecki Paweł74"08'
Stopa Jacek72"56'
Burak Michał69"30'
Dutka Dariusz123"34'
Staniszewski Jacek100"47'
Kowalewski Jacek97"34'
Smaga Marek75"50'
Pazdaj Cezary75"34'
Banasiak Tomasz74"00'
Gliwiak Robert70"03'
Boroń Adam67"21'
Paściak Mariusz63"59'
Błażyca Ireneusz60"17'
Pazdaj Cezary19"51'
Soboczyński Jacek19"51'
Szymkowiak Mariusz90"04'
Ładny Jacek82"57'
Bochniarz Władysław80"48'
Carlsberg Bou76"32'
Peplinski Franciszek74"55'
Kaczmarek Jerzy Piotr64"05'
Kowalski Piotr63"16'
Karwowski Wojciech60"39'
Surray Peter59"21'
Pastusiak Jacek58"11'
Kordek Janusz78"06'
Kobus Waldek40"22'
Słomka Arkadiusz39"09'
Waniak Zenon29"59'
Ładny Jacek17"42'
Kowalski Piotr13"42'
Standziak Justyna63"11'
Zgaińska Magdalena60"17'
Kampschoer Agata57"59'
Ksycińska-Rębiś Ewa57"31'
Jarzembowska Maria51"03'
Pisznot Agnieszka50"03'
Kamińska Beata46"46'
Mendrek Danuta46"35'
Grzechowiak Dorota40"51'
Witkowska Dominika39"00'

Czas setów: 53 godz. 32 min 30 s

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+

997 min 51 s

16"52'
1 set
Glaza Tomasz2
Dzierżęga Tomasz0
11"00'
2 set
Maciantowicz Maciej3
Terlecki Jarosław0
10"55'
3 set
Wojtunik Bartłomiej2
Smoleń Artur1
9"53'
2 set
Rewera Karol3
Nieradzik Marcin2
9"38'
3 set
Szymczak Marcin1
Kasperek Michał3
9"16'
3 set
Wojtunik Bartłomiej1
Gryz Witold2
9"13'
1 set
Szymczak Marcin2
Dawid Krzysztof1
9"10'
1 set
Ratigowski Marcin3
Dawid Krzysztof1
9"09'
3 set
Maciantowicz Maciej3
Terlecki Jarosław0
8"53'
3 set
Szymczak Marcin2
Dawid Krzysztof1

771 min 38 s

11"23'
4 set
Wajda Wojciech3
Łobos Mirosław1
10"41'
1 set
Cichocki Jakub3
Więcław Paweł1
10"33'
3 set
Wajda Wojciech3
Łobos Mirosław1
9"52'
1 set
Kozik Marcin3
Pach Piotr1
9"43'
3 set
Cichocki Jakub3
Więcław Paweł1
9"07'
1 set
Wajda Wojciech3
Łobos Mirosław1
8"52'
1 set
Adamiszyn Janusz0
Ormianin Marcin2
8"50'
2 set
Stopa Jacek3
Adamiszyn Janusz2
8"42'
4 set
Górski Norbert3
Burak Michał1
8"10'
2 set
Karkoszka Krzysztof0
Górski Norbert2

548 min 3 s

9"08'
2 set
Banasiak Tomasz3
Smaga Marek0
9"08'
5 set
Kowalewski Jacek3
Dutka Dariusz2
9"07'
1 set
Gliwiak Robert1
Staniszewski Jacek3
8"53'
3 set
Gliwiak Robert1
Staniszewski Jacek3
8"32'
1 set
Dutka Dariusz2
Smaga Marek3
7"50'
3 set
Sawczyn Arkadiusz2
Kowalewski Jacek3
7"28'
2 set
Staniszewski Jacek2
Dutka Dariusz3
7"15'
5 set
Dutka Dariusz2
Smaga Marek3
7"10'
4 set
Kowalewski Jacek3
Dutka Dariusz2
7"08'
3 set
Banasiak Tomasz3
Pazdaj Cezary0

19 min 51 s

5"20'
4 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
4"56'
2 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
4"51'
3 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
4"44'
1 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3

465 min 4 s

8"35'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Peplinski Franciszek1
7"53'
1 set
Surray Peter1
Ładny Jacek3
7"45'
4 set
Bochniarz Władysław3
Stypa Marcin1
7"40'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Bochniarz Władysław1
7"38'
2 set
Surray Peter1
Ładny Jacek3
7"27'
4 set
Surray Peter1
Kaczmarek Jerzy Piotr3
7"21'
3 set
Surray Peter1
Ładny Jacek3
7"12'
2 set
Peplinski Franciszek3
Karwowski Wojciech0
7"05'
1 set
Waniak Zenon0
Karwowski Wojciech3
6"52'
1 set
Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3

109 min 30 s

7"53'
4 set
Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
6"34'
5 set
Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
6"26'
1 set
Ładny Jacek3
Kobus Waldek0
6"07'
4 set
Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
6"02'
2 set
Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
5"49'
2 set
Ładny Jacek3
Kobus Waldek0
5"41'
1 set
Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
5"37'
3 set
Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
5"28'
3 set
Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
5"27'
3 set
Ładny Jacek3
Kobus Waldek0

300 min 33 s

8"31'
1 set
Mendrek Danuta0
Pisznot Agnieszka3
8"03'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Pisznot Agnieszka1
7"46'
1 set
Standziak Justyna3
Kamińska Beata0
6"51'
3 set
Zgaińska Magdalena3
Kamińska Beata0
6"15'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Pisznot Agnieszka1
6"13'
4 set
Kampschoer Agata3
Jarzembowska Maria2
5"36'
2 set
Grzechowiak Dorota0
Witkowska Dominika3
5"32'
1 set
Kampschoer Agata1
Zgaińska Magdalena3
5"24'
4 set
Kordek Iwona1
Standziak Justyna3
5"16'
3 set
Standziak Justyna3
Kamińska Beata0

Małych punktów: 11106

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+

3164

Ratigowski Marcin182
Kasperek Michał168
Gryz Witold164
Terlecki Jarosław151
Rygielski Rafał149
Glaza Tomasz143
Szymczak Marcin139
Smoleń Artur138
Dawid Krzysztof134
Maciantowicz Maciej133

2592

Kozik Marcin170
Wajda Wojciech156
Wolski Maciej147
Karkoszka Krzysztof146
Górski Norbert138
Cichocki Jakub135
Stolecki Paweł133
Pach Piotr131
Burak Michał126
Stopa Jacek122

1906

Dutka Dariusz192
Kowalewski Jacek173
Staniszewski Jacek165
Błażyca Ireneusz152
Smaga Marek138
Pazdaj Cezary133
Łuniewski Robert131
Banasiak Tomasz131
Paściak Mariusz116
Gliwiak Robert105

75

Soboczyński Jacek39
Pazdaj Cezary36

1785

Szymkowiak Mariusz176
Carlsberg Bou161
Ładny Jacek146
Peplinski Franciszek140
Kowalski Piotr137
Bochniarz Władysław133
Kaczmarek Jerzy Piotr132
Kędzierski Maciej124
Pastusiak Jacek110
Waniak Zenon104

369

Kordek Janusz135
Kobus Waldek67
Słomka Arkadiusz52
Waniak Zenon48
Kowalski Piotr34
Ładny Jacek33

1215

Standziak Justyna125
Ksycińska-Rębiś Ewa123
Grzechowiak Dorota121
Jarzembowska Maria113
Zgaińska Magdalena110
Kampschoer Agata106
Witkowska Dominika99
Buczkowska Ewa87
Pisznot Agnieszka83
Mendrek Danuta80

Wszystkich rozegranych setów: 642

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+

186

148

110

4

103

21

70


Wszystkich rozegranych meczów: 199

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+

63

52

29

1

28

5

21


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M45+M45+ - EliminacjeM50+M50+ - EliminacjeW35+
1.18'
1 set
Bolechała Tomasz3
Gurdak Łukasz0
8.45'
1 set
Wojtunik Bartłomiej1
Ratigowski Marcin3
11.73'
1 set
Stepecki Rafał1
Misztal Jakub2
11.82'
2 set
Glaza Tomasz2
Stepecki Rafał0
12.00'
2 set
Kowalski Piotr3
Stepecki Rafał0
12.09'
1 set
Harpula Tomasz2
Kampa Wojciech0
14.45'
1 set
Nowak Jakub2
Pałka Jakub0
15.27'
3 set
Dawid Krzysztof3
Kampa Wojciech0
15.82'
3 set
Kowalski Piotr3
Stepecki Rafał0
16.00'
2 set
Szymczak Marcin3
Dzierżęga Tomasz0
11.27'
2 set
Szota Michał0
Burak Michał3
11.55'
1 set
Szota Michał0
Burak Michał3
13.36'
3 set
Szota Michał0
Burak Michał3
14.64'
1 set
Szota Michał0
Zgaiński Grzegorz2
15.36'
2 set
Szota Michał0
Zgaiński Grzegorz2
15.55'
2 set
Michałek Tomasz1
Szota Michał2
15.82'
1 set
Znojkiewicz Rafał2
Musialik Mariusz0
17.09'
2 set
Górski Norbert3
Michałek Tomasz0
17.09'
1 set
Stopa Jacek1
Karkoszka Krzysztof3
17.27'
1 set
Pach Piotr3
Górski Norbert0
13.00'
4 set
Staniszewski Jacek3
Błażyca Ireneusz2
14.18'
4 set
Boroń Adam1
Łuniewski Robert3
14.27'
4 set
Błażyca Ireneusz3
Jabłoński Paweł1
14.64'
1 set
Paściak Mariusz0
Jabłoński Paweł3
14.82'
2 set
Łuniewski Robert3
Serafin Tomasz0
16.45'
1 set
Łuniewski Robert3
Serafin Tomasz0
17.36'
2 set
Serafin Tomasz0
Błażyca Ireneusz3
17.55'
1 set
Serafin Tomasz0
Błażyca Ireneusz3
17.55'
2 set
Kowalski Dariusz0
Smaga Marek3
18.09'
3 set
Serafin Tomasz0
Błażyca Ireneusz3
25.82'
1 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
26.45'
3 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
26.91'
2 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
29.09'
4 set
Pazdaj Cezary1
Soboczyński Jacek3
10.36'
2 set
Drużyński Mirosław0
Waniak Zenon3
12.18'
3 set
Kędzierski Maciej3
Drużyński Mirosław0
12.36'
1 set
Drużyński Mirosław0
Waniak Zenon3
13.55'
2 set
Kędzierski Maciej3
Drużyński Mirosław0
13.91'
2 set
Pastusiak Jacek0
Waniak Zenon3
14.00'
2 set
Pastusiak Jacek3
Carlsberg Bou2
14.27'
3 set
Drużyński Mirosław0
Waniak Zenon3
14.73'
1 set
Kędzierski Maciej3
Sienkiewicz Leszek1
15.82'
5 set
Carlsberg Bou3
Stypa Marcin2
16.27'
1 set
Ładny Jacek3
Pastusiak Jacek0
17.91'
1 set
Kowalski Piotr3
Słomka Arkadiusz0
18.64'
1 set
Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
19.00'
4 set
Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
21.82'
3 set
Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
24.36'
2 set
Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
25.27'
5 set
Kordek Janusz3
Słomka Arkadiusz2
25.45'
5 set
Kordek Janusz2
Kobus Waldek3
26.42'
2 set
Kowalski Piotr3
Słomka Arkadiusz0
27.36'
1 set
Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
27.55'
2 set
Kordek Janusz2
Waniak Zenon3
11.55'
1 set
Szlesinger Jolanta0
Buczkowska Ewa3
12.09'
2 set
Szlesinger Jolanta0
Grzechowiak Dorota3
12.82'
3 set
Szlesinger Jolanta0
Grzechowiak Dorota3
13.18'
1 set
Szlesinger Jolanta0
Grzechowiak Dorota3
13.91'
2 set
Kordek Iwona0
Grzechowiak Dorota3
14.27'
4 set
Kampschoer Agata1
Szlesinger Jolanta3
14.36'
3 set
Kordek Iwona0
Grzechowiak Dorota3
14.82'
1 set
Zgaińska Magdalena0
Buczkowska Ewa3
14.91'
3 set
Pisznot Agnieszka0
Witkowska Dominika3
15.00'
2 set
Szlesinger Jolanta0
Buczkowska Ewa3

Decyzji sędziowskich: 76 (0,7%)

Stroke 22
28,9%
Let 54
71,1%
Nolet 0
0%

M35+M40+M45+M50+W35+
6 6,6%
0-6-0
Ratigowski Marcin3
Kasperek Michał2
6 10,2%
2-4-0
Wojtunik Bartłomiej2
Smoleń Artur1
6 11,3%
1-5-0
Chudzicki Bartosz1
Glaza Tomasz2
5 11,6%
3-2-0
Bolechała Tomasz0
Maciantowicz Maciej3
2 4,1%
1-1-0
Pałka Jakub0
Michalak Radosław3
2 3,4%
0-2-0
Michalak Radosław2
Sas Paweł1
1 2,9%
0-1-0
Duraj Wojciech2
Dzierżęga Tomasz0
1 2,3%
1-0-0
Harpula Tomasz0
Ratigowski Marcin3
1 4%
0-1-0
Dzierżęga Tomasz2
Misztal Jakub0
1 3,4%
0-1-0
Nowak Jakub2
Pałka Jakub0
1 1,3%
1-0-0
Stolecki Paweł3
Zgaiński Grzegorz1
1 2%
0-1-0
Michałek Tomasz1
Szota Michał2
1 1,5%
1-0-0
Stopa Jacek1
Karkoszka Krzysztof3
1 2%
0-1-0
Bielawski Krzysztof0
Olobry Marek3
1 1,4%
0-1-0
Cichocki Jakub3
Więcław Paweł1
6 7,8%
2-4-0
Kowalewski Jacek3
Banasiak Tomasz1
3 2,9%
0-3-0
Dutka Dariusz2
Smaga Marek3
2 2,1%
0-2-0
Pazdaj Cezary3
Soboczyński Jacek2
1 1,5%
0-1-0
Błażyca Ireneusz3
Jabłoński Paweł1
1 1,5%
0-1-0
Paściak Mariusz3
Kowalski Dariusz1
16 19,5%
8-8-0
Bochniarz Władysław3
Stypa Marcin1
6 7,7%
0-6-0
Surray Peter1
Ładny Jacek3
1 2%
1-0-0
Surray Peter3
Carlsberg Bou0
1 1,2%
0-1-0
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Pisznot Agnieszka1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0