Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
32"49'Diduch Michał2
Chojnacki Piotr3
32"18'Wiszowaty Adam2
Mróz Tymek3
31"44'Majcher Mateusz2
Curzytek Przemysław3
29"51'Mróz Tymek3
Adamiszyn Janusz1
28"49'Goliński Rafał3
Zasowski Michał2
26"18'Wiszowaty Adam3
Filas Karol2
22"28'Adamiszyn Janusz2
Juzwa Magdalena1
22"16'Krasiński Maciej1
Goliński Rafał3
21"59'Hernik Adrian1
Krasiński Maciej3
21"27'Filas Karol2
Adamiszyn Janusz1
18"04'Wilkosz Anna2
Gasentzer Anna1
12"56'Majcher Barbara1
Gasentzer Anna2
11"22'Wilkosz Anna2
Baran Anna0
9"55'Gibek Anna0
Adamiszyn Zuzanna2
8"54'Mnichowska Katarzyna2
Gibek Anna0
8"50'Wilkosz Anna2
Adamiszyn Zuzanna0
8"47'Mnichowska Katarzyna0
Adamiszyn Zuzanna2
8"17'Majcher Barbara2
Mnichowska Katarzyna0
8"06'Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0
7"52'Gasentzer Anna2
Adamiszyn Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Mróz Tymek89"32'
Wiszowaty Adam79"57'
Adamiszyn Janusz79"56'
Krasiński Maciej77"00'
Diduch Michał72"42'
Juzwa Magdalena68"23'
Majcher Mateusz66"53'
Goliński Rafał66"30'
Zasowski Michał66"04'
Michałek Tomasz64"03'
Gasentzer Anna50"07'
Wilkosz Anna49"18'
Mnichowska Katarzyna44"05'
Majcher Barbara41"11'
Baran Anna40"32'
Adamiszyn Zuzanna39"53'
Gibek Anna37"26'

Czas setów: 14 godz. 52 min 28 s

OPENDAMSKI

741 min 12 s

10"26'
1 set
Filas Karol2
Krasiński Maciej0
8"54'
1 set
Głowacki Michał2
Michałek Tomasz0
8"29'
2 set
Adamiszyn Janusz2
Juzwa Magdalena1
7"54'
3 set
Mróz Tymek3
Adamiszyn Janusz1
7"27'
1 set
Juzwa Magdalena1
Michałek Tomasz2
7"17'
2 set
Hernik Ernest2
Hernik Konrad0
7"17'
1 set
Wiszowaty Adam2
Mróz Tymek3
7"16'
1 set
Mróz Tymek3
Adamiszyn Janusz1
6"50'
2 set
Adamiszyn Janusz1
Diduch Michał2
6"41'
2 set
Filas Karol2
Krasiński Maciej0

151 min 16 s

6"08'
2 set
Wilkosz Anna2
Baran Anna0
5"31'
3 set
Wilkosz Anna2
Gasentzer Anna1
4"30'
2 set
Baran Anna2
Mnichowska Katarzyna0
4"28'
1 set
Majcher Barbara2
Mnichowska Katarzyna0
4"27'
1 set
Wilkosz Anna2
Gasentzer Anna1
4"20'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Adamiszyn Zuzanna2
4"19'
1 set
Wilkosz Anna2
Baran Anna0
4"18'
3 set
Majcher Barbara1
Gasentzer Anna2
4"11'
2 set
Mnichowska Katarzyna2
Gibek Anna0
4"07'
1 set
Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0

Małych punktów: 3559

OPENDAMSKI

2883

Wiszowaty Adam189
Mróz Tymek179
Wirowski Jakub165
Zasowski Michał156
Krasiński Maciej152
Goliński Rafał142
Diduch Michał140
Majcher Mateusz138
Juzwa Magdalena137
Curzytek Przemysław128

676

Gasentzer Anna139
Wilkosz Anna138
Majcher Barbara117
Baran Anna105
Mnichowska Katarzyna72
Adamiszyn Zuzanna71
Gibek Anna34

Wszystkich rozegranych setów: 207

OPENDAMSKI

163

44


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPENDAMSKI

57

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
14.45'
3 set
Wirowski Jakub3
Głowacki Michał0
14.55'
1 set
Józefczyk Konrad0
Mróz Tymek3
14.55'
3 set
Styczeń Artur0
Wirowski Jakub3
14.82'
3 set
Goliński Rafał0
Wirowski Jakub3
14.91'
3 set
Wirowski Jakub3
Bulanda Jan0
14.91'
1 set
Hernik Adrian0
Frączek Rafał2
15.18'
2 set
Sztaba Mikołaj2
Józefczyk Konrad0
15.27'
2 set
Wirowski Jakub3
Curzytek Przemysław0
15.82'
1 set
Fidowicz Mateusz0
Hernik Konrad2
16.45'
3 set
Fidowicz Mateusz0
Juzwa Magdalena3
10.73'
2 set
Majcher Barbara2
Gibek Anna0
11.64'
2 set
Wilkosz Anna2
Mnichowska Katarzyna0
12.36'
2 set
Majcher Barbara2
Adamiszyn Zuzanna0
13.00'
2 set
Baran Anna2
Adamiszyn Zuzanna0
13.09'
2 set
Wilkosz Anna2
Majcher Barbara0
13.18'
2 set
Baran Anna2
Gibek Anna0
13.64'
1 set
Baran Anna2
Mnichowska Katarzyna0
14.09'
2 set
Gasentzer Anna2
Adamiszyn Zuzanna0
14.64'
1 set
Majcher Barbara2
Baran Anna0
14.82'
1 set
Baran Anna2
Gibek Anna0

Decyzji sędziowskich: 5 (0,1%)

Stroke 1
20%
Let 4
80%
Nolet 0
0%

OPEN
2 4,9%
0-2-0
Głowacki Michał2
Michałek Tomasz0
1 1,6%
0-1-0
Filas Karol2
Krasiński Maciej0
1 1,6%
0-1-0
Adamiszyn Janusz1
Diduch Michał2
1 2,5%
1-0-0
Wirowski Jakub3
Głowacki Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0