Najdłuższy mecz

OU 11BU 15GU 15
14"40'Kołodziej Jakub2
Kopacz Julia0
11"14'Markiewicz-Zaradny Jakub2
Kopacz Julia0
10"18'Grobel Michał2
Kołodziej Jakub0
9"48'Kołodziej Jakub2
Markiewicz-Zaradny Jakub0
8"09'Kołodziej Jakub2
Tworuszka Franciszek0
7"26'Grobel Michał2
Kopacz Julia0
7"21'Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
7"09'Tworuszka Franciszek2
Kopacz Julia0
7"08'Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
'Grobel Michał2
Markiewicz-Zaradny Jakub0
21"33'Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał1
17"51'Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub3
17"17'Grabowski Juliusz1
Wojtowicz Filip2
17"16'Szkolnicki Maurycy2
Gzyl Michał1
17"01'Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0
16"59'Bzdyk Adam2
Wygoda Olaf1
16"09'Olszewski Emil2
Kusiak Damian1
15"53'Gzyl Michał1
Kusiak Damian2
15"50'Pacholski Kacper1
Grabowski Juliusz2
15"38'Bzdyk Adam2
Grabowski Juliusz1
19"03'Burak Aleksandra3
Burak Julia0
18"38'Wiatrowska Sandra1
Juszczak Alicja2
17"07'Hyżyk Aleksandra3
Koczur Olivia0
15"51'Wiatrowska Sandra1
Bobińska Alicja2
13"00'Burak Julia3
Koczur Olivia0
12"15'Hyżyk Aleksandra0
Burak Aleksandra3
11"51'Bobińska Alicja0
Juszczak Alicja2
11"07'Wiatrowska Sandra1
Pacia Zuzanna2
10"57'Bobińska Alicja2
Pacia Zuzanna1
10"49'Juszczak Alicja2
Pacia Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OU 11BU 15GU 15
Kołodziej Jakub40"09'
Kopacz Julia39"21'
Tworuszka Franciszek27"44'
Markiewicz-Zaradny Jakub26"33'
Grobel Michał24"09'
Grabowski Juliusz54"12'
Szewczak Michał52"42'
Wojtowicz Filip42"34'
Bzdyk Adam42"09'
Krajewski Mikołaj41"45'
Szkolnicki Maurycy39"35'
Kusiak Damian39"04'
Pacholski Kacper37"23'
Wygoda Olaf36"55'
Gzyl Michał36"00'
Wiatrowska Sandra46"55'
Juszczak Alicja43"31'
Bobińska Alicja40"56'
Pacia Zuzanna36"49'
Burak Aleksandra34"04'
Koczur Olivia33"50'
Hyżyk Aleksandra32"46'
Burak Julia32"19'
Dudas Julia8'

Czas setów: 8 godz. 0 min 26 s

OU 11BU 15GU 15

78 min 58 s

10"57'
1 set
Kołodziej Jakub2
Kopacz Julia0
7"08'
1 set
Markiewicz-Zaradny Jakub2
Kopacz Julia0
5"39'
1 set
Grobel Michał2
Kołodziej Jakub0
4"27'
2 set
Kołodziej Jakub2
Markiewicz-Zaradny Jakub0
4"21'
2 set
Grobel Michał2
Kołodziej Jakub0
4"20'
1 set
Tworuszka Franciszek2
Kopacz Julia0
4"13'
1 set
Kołodziej Jakub2
Markiewicz-Zaradny Jakub0
4"03'
2 set
Kołodziej Jakub2
Tworuszka Franciszek0
4"03'
1 set
Grobel Michał2
Kopacz Julia0
4"00'
2 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0

250 min 49 s

9"30'
1 set
Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0
7"55'
1 set
Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub3
7"13'
4 set
Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał1
7"03'
1 set
Bzdyk Adam2
Grabowski Juliusz1
6"55'
1 set
Bzdyk Adam2
Wygoda Olaf1
6"19'
1 set
Szewczak Michał2
Szkolnicki Maurycy0
6"04'
1 set
Szkolnicki Maurycy2
Olszewski Emil0
5"41'
2 set
Pacholski Kacper1
Grabowski Juliusz2
5"39'
3 set
Grabowski Juliusz1
Wojtowicz Filip2
5"32'
1 set
Trojanowicz Jakub3
Wojtowicz Filip0

150 min 39 s

7"53'
2 set
Wiatrowska Sandra1
Juszczak Alicja2
7"15'
1 set
Wiatrowska Sandra1
Bobińska Alicja2
6"40'
1 set
Juszczak Alicja2
Pacia Zuzanna0
6"38'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Burak Aleksandra3
6"09'
2 set
Burak Aleksandra3
Burak Julia0
5"38'
3 set
Burak Julia3
Koczur Olivia0
5"26'
2 set
Hyżyk Aleksandra3
Koczur Olivia0
5"22'
1 set
Bobińska Alicja0
Juszczak Alicja2
5"22'
2 set
Bobińska Alicja0
Juszczak Alicja2
5"18'
1 set
Burak Aleksandra3
Burak Julia0

Małych punktów: 2010

OU 11BU 15GU 15

318

Grobel Michał88
Kołodziej Jakub80
Tworuszka Franciszek65
Markiewicz-Zaradny Jakub43
Kopacz Julia42

1018

Szewczak Michał116
Grabowski Juliusz112
Bzdyk Adam92
Szkolnicki Maurycy89
Trojanowicz Jakub88
Krajewski Mikołaj83
Wygoda Olaf83
Kusiak Damian79
Pacholski Kacper68
Olszewski Emil67

674

Hyżyk Aleksandra102
Juszczak Alicja97
Burak Aleksandra90
Wiatrowska Sandra86
Bobińska Alicja83
Pacia Zuzanna80
Burak Julia79
Koczur Olivia57
Dudas Julia0

Wszystkich rozegranych setów: 117

OU 11BU 15GU 15

20

58

39


Wszystkich rozegranych meczów: 46

OU 11BU 15GU 15

10

22

14


Szybkość zdobycia punktów

OU 11BU 15GU 15
13.36'
2 set
Tworuszka Franciszek2
Kopacz Julia0
15.82'
2 set
Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
16.18'
1 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
16.82'
1 set
Kołodziej Jakub2
Tworuszka Franciszek0
17.09'
2 set
Grobel Michał2
Kopacz Julia0
18.55'
2 set
Kołodziej Jakub2
Kopacz Julia0
19.50'
2 set
Markiewicz-Zaradny Jakub2
Kopacz Julia0
21.55'
1 set
Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
21.82'
2 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
22.09'
1 set
Grobel Michał2
Kopacz Julia0
11.45'
2 set
Pacholski Kacper0
Trojanowicz Jakub2
11.82'
1 set
Pacholski Kacper0
Trojanowicz Jakub2
13.55'
2 set
Bzdyk Adam0
Krajewski Mikołaj2
13.73'
2 set
Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0
14.27'
3 set
Trojanowicz Jakub3
Wojtowicz Filip0
14.45'
3 set
Bzdyk Adam2
Grabowski Juliusz1
14.55'
1 set
Szkolnicki Maurycy2
Wojtczak Jakub0
15.64'
2 set
Trojanowicz Jakub3
Wojtowicz Filip0
15.64'
2 set
Szkolnicki Maurycy2
Olszewski Emil0
16.82'
2 set
Olszewski Emil1
Pacholski Kacper2
0.18'
2 set
Dudas JuliaW
Hyżyk Aleksandra3
0.27'
3 set
Dudas JuliaW
Hyżyk Aleksandra3
0.27'
1 set
Dudas JuliaW
Hyżyk Aleksandra3
10.27'
2 set
Burak Julia2
Bobińska Alicja0
13.64'
2 set
Hyżyk Aleksandra0
Burak Aleksandra3
14.00'
3 set
Hyżyk Aleksandra0
Burak Aleksandra3
14.27'
1 set
Burak Julia3
Koczur Olivia0
14.73'
2 set
Pacia Zuzanna0
Burak Aleksandra2
15.55'
2 set
Burak Julia3
Koczur Olivia0
15.64'
1 set
Burak Julia2
Bobińska Alicja0

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 0
0%
Let 2
100%
Nolet 0
0%

BU 15
1 1,6%
0-1-0
Bzdyk Adam2
Wygoda Olaf1
1 2%
0-1-0
Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0