Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13
49"08'Kalinowski Kamil3
Kasperek Michał2
44"04'Kalinowski Kamil3
Gryz Witold1
40"10'Krzanik Jakub2
Kapral Dawid3
39"22'Kalinowski Kamil3
Juzwa Łukasz1
31"39'Stachowiak Jarosław1
Kapral Dawid3
30"49'Kosiński Zdzisław1
Giemza Mikołaj2
30"23'Jacobs Retha1
Kalinowski Kamil3
29"27'Giemza Mikołaj0
Korostyński Damian3
25"48'Rygielski Rafał1
Śmietański Sebastian2
24"54'Juzwa Łukasz2
Bolechała Tomasz1
34"16'Wszołek Karolina3
Borek Klaudia2
25"46'Wszołek Karolina3
Jacobs Retha1
23"40'Gasentzer Anna1
Jarzembowska Maria3
16"20'Gasentzer Anna3
Wiera Agnieszka0
15"00'Gasentzer Anna0
Wszołek Karolina3
14"59'Banak Aleksandra0
Jarzembowska Maria3
14"37'Borek Klaudia3
Wiera Agnieszka0
14"18'Borek Klaudia3
Juzwa Magdalena0
14"07'Jacobs Retha3
Jarzembowska Maria0
13"17'Banak Aleksandra0
Juzwa Magdalena3
20"30'Moncznik Mikołaj1
Niedbała Jakub2
16"44'Wiechecki Mikołaj1
Niedbała Jakub2
16"40'Brzozowski Maciej2
Widomski Igor1
15"02'Lipski Kajetan2
Niedbała Jakub1
13"50'Lipski Kajetan2
Wiechecki Mikołaj0
11"03'Wiechecki Mikołaj0
Moncznik Mikołaj2
9"46'Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2
8"26'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
8"13'Lipski Kajetan2
Moncznik Mikołaj0
8"05'Brzozowski Maciej0
Niedbała Jakub2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13
Kalinowski Kamil153"40'
Juzwa Łukasz100"01'
Korostyński Damian96"13'
Krzanik Jakub92"22'
Kasperek Michał91"45'
Bolechała Tomasz87"53'
Rygielski Rafał84"28'
Stachowiak Jarosław83"14'
Śmietański Sebastian81"13'
Giemza Mikołaj79"46'
Wszołek Karolina61"19'
Borek Klaudia49"58'
Gasentzer Anna44"56'
Jarzembowska Maria42"52'
Jacobs Retha41"19'
Wiera Agnieszka33"10'
Banak Aleksandra31"44'
Juzwa Magdalena30"36'
Niedbała Jakub58"22'
Wiechecki Mikołaj49"50'
Moncznik Mikołaj48"45'
Lipski Kajetan44"53'
Brzozowski Maciej41"12'
Widomski Igor39"10'

Czas setów: 22 godz. 58 min 16 s

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13

1069 min 13 s

13"39'
2 set
Kosiński Zdzisław1
Giemza Mikołaj2
13"04'
3 set
Kalinowski Kamil3
Gryz Witold1
11"32'
1 set
Kalinowski Kamil3
Kasperek Michał2
11"19'
1 set
Kalinowski Kamil3
Juzwa Łukasz1
11"09'
2 set
Kalinowski Kamil3
Gryz Witold1
10"42'
3 set
Giemza Mikołaj0
Korostyński Damian3
10"32'
2 set
Bolechała Tomasz0
Kaleta Grzegorz3
10"19'
2 set
Kalinowski Kamil3
Kasperek Michał2
9"53'
2 set
Kalinowski Kamil3
Juzwa Łukasz1
9"32'
3 set
Rygielski Rafał1
Śmietański Sebastian2

167 min 57 s

6"18'
5 set
Wszołek Karolina3
Borek Klaudia2
5"59'
1 set
Wszołek Karolina3
Jacobs Retha1
5"48'
1 set
Gasentzer Anna1
Jarzembowska Maria3
5"40'
3 set
Wszołek Karolina3
Jacobs Retha1
5"35'
1 set
Wszołek Karolina3
Borek Klaudia2
5"33'
3 set
Gasentzer Anna3
Wiera Agnieszka0
5"29'
4 set
Wszołek Karolina3
Jacobs Retha1
5"28'
4 set
Wszołek Karolina3
Borek Klaudia2
5"27'
3 set
Wszołek Karolina3
Borek Klaudia2
5"07'
2 set
Gasentzer Anna1
Jarzembowska Maria3

141 min 6 s

7"41'
1 set
Lipski Kajetan2
Wiechecki Mikołaj0
7"10'
3 set
Moncznik Mikołaj1
Niedbała Jakub2
6"16'
1 set
Moncznik Mikołaj1
Niedbała Jakub2
5"26'
1 set
Wiechecki Mikołaj1
Niedbała Jakub2
5"18'
3 set
Wiechecki Mikołaj1
Niedbała Jakub2
5"14'
3 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor1
4"54'
1 set
Lipski Kajetan2
Niedbała Jakub1
4"53'
2 set
Lipski Kajetan2
Wiechecki Mikołaj0
4"49'
2 set
Wiechecki Mikołaj0
Moncznik Mikołaj2
4"46'
2 set
Lipski Kajetan2
Niedbała Jakub1

Małych punktów: 4695

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13

3434

Kalinowski Kamil202
Juzwa Łukasz172
Krzanik Jakub159
Kasperek Michał144
Korostyński Damian143
Stachowiak Jarosław142
Śmietański Sebastian137
Kaleta Grzegorz133
Głowacki Michał133
Bolechała Tomasz131

684

Wszołek Karolina126
Borek Klaudia115
Jacobs Retha99
Jarzembowska Maria84
Gasentzer Anna76
Wiera Agnieszka73
Juzwa Magdalena67
Banak Aleksandra44

577

Lipski Kajetan121
Niedbała Jakub121
Wiechecki Mikołaj103
Moncznik Mikołaj102
Brzozowski Maciej71
Widomski Igor59

Wszystkich rozegranych setów: 267

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13

193

40

34


Wszystkich rozegranych meczów: 94

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13

67

12

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR - OU13
15.73'
1 set
Wnęk Miłosz1
Hawrylak Maciej2
16.00'
1 set
Obara Adam1
Chojnacki Piotr2
16.27'
2 set
Kaleta Bogusław2
Głowacki Michał1
16.64'
1 set
Głowacki Michał1
Śmietański Sebastian3
18.36'
2 set
Rygielski Rafał3
Obara Adam0
18.45'
1 set
Głowacki Michał2
Baranowski Piotr1
19.09'
1 set
Krzanik Jakub3
Żegleń Rafał0
19.45'
3 set
Bolechała Tomasz3
Wszołek Karolina0
19.45'
1 set
Giemza Mikołaj2
Chojnacki Piotr0
19.73'
1 set
Baranowski Piotr2
Żegleń Rafał0
14.36'
3 set
Juzwa Magdalena0
Jacobs Retha3
14.73'
2 set
Wiera Agnieszka3
Banak Aleksandra0
14.82'
2 set
Jacobs Retha3
Jarzembowska Maria0
15.91'
3 set
Wiera Agnieszka3
Banak Aleksandra0
16.36'
2 set
Juzwa Magdalena0
Jacobs Retha3
16.82'
2 set
Borek Klaudia3
Wiera Agnieszka0
17.00'
1 set
Banak Aleksandra0
Juzwa Magdalena3
17.09'
2 set
Gasentzer Anna0
Wszołek Karolina3
17.73'
3 set
Jacobs Retha3
Jarzembowska Maria0
17.82'
1 set
Juzwa Magdalena0
Jacobs Retha3
14.64'
1 set
Widomski Igor0
Niedbała Jakub2
15.27'
2 set
Brzozowski Maciej0
Niedbała Jakub2
15.82'
1 set
Widomski Igor0
Moncznik Mikołaj2
16.27'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
16.36'
2 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
16.36'
1 set
Brzozowski Maciej0
Lipski Kajetan2
16.73'
2 set
Lipski Kajetan2
Moncznik Mikołaj0
16.91'
3 set
Lipski Kajetan2
Niedbała Jakub1
17.82'
2 set
Brzozowski Maciej0
Lipski Kajetan2
17.91'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2

Decyzji sędziowskich: 20 (0.4%)

Stroke 7
35%
Let 12
60%
Nolet 1
5%

OPENJUNIOR - OU13
6 11.1%
1-4-1
Dziurzyński Paweł3
Traczyk Mikołaj0
4 7.7%
2-2-0
Kalinowski Kamil0
Kaleta Grzegorz3
1 1.9%
1-0-0
Wnęk Miłosz0
Kaleta Grzegorz3
1 2.9%
0-1-0
Traczyk Mikołaj0
Wnęk Miłosz2
1 1.8%
1-0-0
Korostyński Damian0
Kasperek Michał3
1 2.5%
0-1-0
Bolechała Tomasz2
Krzanik Jakub0
1 2%
0-1-0
Cieślik Rafał3
Chojnacki Piotr0
1 2.7%
0-1-0
Rewilak Bartosz2
Dziurzyński Paweł0
1 2.2%
0-1-0
Głowacki Michał2
Baranowski Piotr1
2 3.7%
2-0-0
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor1
1 2.1%
0-1-0
Lipski Kajetan2
Wiechecki Mikołaj0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0