Najdłuższy mecz

OPEN
35"01'Urbaniak Piotr2
Michniewicz Bogdan3
34"30'Górny Wojciech1
Michniewicz Bogdan3
33"53'Paczka Grzegorz2
Gromanowska Agnieszka3
28"45'Michniewicz Bogdan2
Gąsior Grzegorz3
28"08'Gąsior Grzegorz3
Nowaczkiewicz Adam2
28"03'Urbaniak Piotr1
Nowik Marek2
25"18'Dolińska Hanna2
Bernaciak Hubert3
24"42'Szelągiewicz Tomasz3
Pikul Dawid2
23"14'Urbaniak Piotr3
Bartkowiak Jakub1
22"33'Sokołowski Łukasz2
Nowik Marek3

Najdłużej na korcie

OPEN
Urbaniak Piotr91"23'
Michniewicz Bogdan90"41'
Gąsior Grzegorz78"34'
Nowaczkiewicz Adam72"27'
Szelągiewicz Tomasz71"17'
Paczka Grzegorz71"08'
Nowik Marek69"12'
Gromanowska Agnieszka64"34'
Sokołowski Łukasz59"44'
Pszczoła Aleksandra58"39'

Czas setów: 10 godz. 55 min 11 s

OPEN

655 min 11 s

13"30'
1 set
Urbaniak Piotr1
Nowik Marek2
9"05'
3 set
Ratajczak Tomasz3
Pszczoła Aleksandra0
8"05'
2 set
Górny Wojciech1
Michniewicz Bogdan3
7"59'
1 set
Pszczoła Aleksandra0
Siwek Arkadiusz3
7"51'
4 set
Górny Wojciech1
Michniewicz Bogdan3
7"05'
2 set
Urbaniak Piotr2
Michniewicz Bogdan3
6"59'
1 set
Paczka Grzegorz2
Gromanowska Agnieszka3
6"58'
2 set
Gromanowska Agnieszka0
Rożentalski Marcin2
6"55'
3 set
Górny Wojciech1
Michniewicz Bogdan3
6"43'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Czyżak Paweł0

Małych punktów: 2531

OPEN

2531

Gąsior Grzegorz191
Urbaniak Piotr177
Michniewicz Bogdan169
Szelągiewicz Tomasz146
Nowaczkiewicz Adam145
Sokołowski Łukasz126
Nowik Marek125
Paczka Grzegorz123
Pikul Dawid116
Górny Wojciech109

Wszystkich rozegranych setów: 144

OPEN

144


Wszystkich rozegranych meczów: 45

OPEN

45


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
11.82'
3 set
Bernaciak Hubert0
Kanior Albert3
12.91'
2 set
Siwek Arkadiusz1
Urbaniak Piotr3
12.91'
1 set
Czyżak Paweł0
Rożentalski Marcin3
13.36'
3 set
Sokołowski Łukasz2
Nowik Marek3
13.45'
2 set
Gąsior Grzegorz3
Dziedzic Radosław0
13.64'
1 set
Gąsior Grzegorz3
Dziedzic Radosław0
14.18'
1 set
Sokołowski Łukasz2
Nowik Marek3
14.18'
2 set
Dolińska Hanna0
Ratajczak Tomasz3
14.55'
1 set
Gąsior Grzegorz3
Ratajczak Tomasz0
15.73'
1 set
Bernaciak Hubert0
Kanior Albert3

Decyzji sędziowskich: 10 (0,4%)

Stroke 2
20%
Let 8
80%
Nolet 0
0%

OPEN
2 2,3%
0-2-0
Górny Wojciech1
Michniewicz Bogdan3
2 4,3%
0-2-0
Dziedzic Radosław0
Czyżak Paweł2
2 5,1%
0-2-0
Kanior Albert2
Sokołowski Łukasz0
1 2,3%
1-0-0
Gąsior Grzegorz3
Ratajczak Tomasz0
1 1,4%
0-1-0
Szelągiewicz Tomasz1
Nowaczkiewicz Adam3
1 1,2%
1-0-0
Dolińska Hanna2
Bernaciak Hubert3
1 1,9%
0-1-0
Schwarz Marek0
Nowaczkiewicz Adam3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0