Najdłuższy mecz

OU 11GU 15BU 15OU 17
21"14'Woźniak Marysia1
Tworuszka Franciszek2
18"20'Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
11"20'Kołodziejek Jakub0
Tworuszka Franciszek2
8"14'Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
7"13'Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
6"40'Trojanowicz Aleksandra0
Tworuszka Franciszek2
6"18'Grobel Michał2
Trojanowicz Aleksandra0
'Grobel Michał2
Markiewicz-Zaradny Jakub0
'Grobel Michał2
Surówka MilanW
'Surówka MilanW
Trojanowicz Aleksandra2
19"15'Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
17"52'Juszczak Alicja2
Bobińska Alicja1
9"29'Bobińska Alicja0
Dudas Julia2
8"48'Kania Zofia0
Bobińska Alicja2
8"34'Juszczak Alicja0
Dudas Julia2
7"37'Kania Zofia0
Dudas Julia2
6"52'Burak Aleksandra2
Dudas Julia0
6"05'Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
5"52'Burak Aleksandra2
Bobińska Alicja0
4"26'Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
20"03'Pacholski Kacper2
Jankowski Maksymilian1
19"21'Wojtczak Jakub1
Mańk Jakub2
17"19'Grabowski Juliusz2
Słabicki Mateusz1
17"09'Bzdyk Adam2
Bilewicz Michał1
16"38'Durkalec Michał0
Trojanowicz Jakub3
15"09'Mańk Jakub1
Bilewicz Michał2
15"05'Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub3
15"00'Krajewski Mikołaj3
Bzdyk Adam0
14"44'Czajkowski Aleksy2
Kusiak Damian1
13"36'Bzdyk Adam1
Durkalec Michał2
16"45'Hyżyk Aleksandra0
Pakulski Wojciech3
14"18'Burak Julia3
Szewczak Michał0
14"08'Burak Julia3
Pakulski Wojciech0
14"03'Pakulski Wojciech0
Szewczak Michał3
11"12'Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
11"06'Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał3

Najdłużej na korcie

OU 11GU 15BU 15OU 17
Tworuszka Franciszek47"48'
Woźniak Marysia32"54'
Trojanowicz Aleksandra27"20'
Grobel Michał12"54'
Kołodziejek Jakub10"31'
Markiewicz-Zaradny Jakub6"55'
Juszczak Alicja45"27'
Bobińska Alicja38"10'
Kania Zofia35"54'
Dudas Julia28"46'
Burak Aleksandra22"31'
Pacholski Kacper47"15'
Bzdyk Adam43"59'
Jankowski Maksymilian43"54'
Grabowski Juliusz43"46'
Durkalec Michał43"35'
Mańk Jakub41"02'
Bilewicz Michał39"03'
Krajewski Mikołaj36"22'
Trojanowicz Jakub34"18'
Kusiak Damian33"29'
Pakulski Wojciech38"00'
Burak Julia33"37'
Hyżyk Aleksandra33"36'
Szewczak Michał32"05'

Czas setów: 7 godz. 50 min 51 s

OU 11GU 15BU 15OU 17

69 min 11 s

6"56'
1 set
Woźniak Marysia1
Tworuszka Franciszek2
6"14'
3 set
Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
5"29'
2 set
Kołodziejek Jakub0
Tworuszka Franciszek2
5"07'
2 set
Woźniak Marysia1
Tworuszka Franciszek2
5"02'
1 set
Kołodziejek Jakub0
Tworuszka Franciszek2
5"01'
3 set
Woźniak Marysia1
Tworuszka Franciszek2
4"53'
2 set
Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
4"43'
1 set
Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
4"18'
2 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
3"34'
2 set
Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2

85 min 24 s

6"05'
1 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
6"00'
3 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
5"56'
1 set
Juszczak Alicja2
Bobińska Alicja1
5"37'
2 set
Juszczak Alicja2
Bobińska Alicja1
5"11'
2 set
Bobińska Alicja0
Dudas Julia2
5"06'
1 set
Burak Aleksandra2
Dudas Julia0
4"57'
2 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
4"53'
1 set
Kania Zofia0
Bobińska Alicja2
3"51'
2 set
Kania Zofia0
Dudas Julia2
3"50'
1 set
Juszczak Alicja0
Dudas Julia2

247 min 37 s

7"49'
3 set
Durkalec Michał0
Trojanowicz Jakub3
6"54'
1 set
Pacholski Kacper2
Jankowski Maksymilian1
6"46'
1 set
Słabicki Mateusz0
Durkalec Michał2
6"40'
3 set
Pacholski Kacper2
Jankowski Maksymilian1
6"30'
2 set
Wojtczak Jakub1
Mańk Jakub2
6"29'
1 set
Wojtczak Jakub1
Mańk Jakub2
6"29'
1 set
Pacholski Kacper2
Mańk Jakub0
6"10'
1 set
Grabowski Juliusz2
Słabicki Mateusz1
6"07'
2 set
Bzdyk Adam2
Bilewicz Michał1
6"05'
1 set
Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub3

68 min 39 s

5"23'
3 set
Hyżyk Aleksandra0
Pakulski Wojciech3
5"15'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Pakulski Wojciech3
4"52'
2 set
Pakulski Wojciech0
Szewczak Michał3
4"13'
2 set
Burak Julia3
Szewczak Michał0
4"11'
2 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
4"04'
2 set
Hyżyk Aleksandra0
Pakulski Wojciech3
3"52'
1 set
Burak Julia3
Pakulski Wojciech0
3"50'
2 set
Burak Julia3
Pakulski Wojciech0
3"50'
3 set
Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał3
3"47'
3 set
Pakulski Wojciech0
Szewczak Michał3

Małych punktów: 2301

OU 11GU 15BU 15OU 17

610

Woźniak Marysia116
Grobel Michał110
Tworuszka Franciszek110
Markiewicz-Zaradny Jakub95
Kołodziejek Jakub90
Trojanowicz Aleksandra89

349

Burak Aleksandra88
Juszczak Alicja77
Dudas Julia71
Bobińska Alicja68
Kania Zofia45

1032

Grabowski Juliusz99
Trojanowicz Jakub92
Durkalec Michał91
Czajkowski Aleksy89
Pacholski Kacper87
Bzdyk Adam83
Mańk Jakub76
Jankowski Maksymilian75
Kusiak Damian75
Bilewicz Michał73

310

Burak Julia99
Szewczak Michał89
Pakulski Wojciech73
Hyżyk Aleksandra49

Wszystkich rozegranych setów: 130

OU 11GU 15BU 15OU 17

34

22

56

18


Wszystkich rozegranych meczów: 53

OU 11GU 15BU 15OU 17

15

10

22

6


Szybkość zdobycia punktów

OU 11GU 15BU 15OU 17
12.00'
2 set
Grobel Michał2
Trojanowicz Aleksandra0
15.27'
1 set
Trojanowicz Aleksandra0
Tworuszka Franciszek2
16.64'
1 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
17.18'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Tworuszka Franciszek2
18.27'
1 set
Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
18.27'
1 set
Grobel Michał2
Trojanowicz Aleksandra0
19.45'
2 set
Markiewicz-Zaradny Jakub0
Tworuszka Franciszek2
23.45'
2 set
Grobel Michał2
Tworuszka Franciszek0
23.58'
1 set
Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
24.42'
2 set
Woźniak Marysia2
Trojanowicz Aleksandra1
8.91'
2 set
Burak Aleksandra2
Dudas Julia0
9.91'
2 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
12.27'
1 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
12.73'
1 set
Kania Zofia0
Dudas Julia2
13.45'
1 set
Burak Aleksandra2
Bobińska Alicja0
14.09'
2 set
Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
17.73'
2 set
Burak Aleksandra2
Bobińska Alicja0
18.45'
2 set
Juszczak Alicja0
Dudas Julia2
18.64'
1 set
Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
18.82'
1 set
Bobińska Alicja0
Dudas Julia2
12.91'
2 set
Kusiak Damian0
Trojanowicz Jakub2
14.55'
1 set
Kusiak Damian0
Trojanowicz Jakub2
14.91'
1 set
Wojtczak Jakub0
Kusiak Damian2
16.00'
2 set
Bzdyk Adam2
Czajkowski Aleksy0
16.45'
2 set
Bzdyk Adam1
Durkalec Michał2
16.55'
2 set
Pacholski Kacper2
Mańk Jakub0
17.82'
2 set
Durkalec Michał0
Trojanowicz Jakub3
18.27'
1 set
Bzdyk Adam2
Czajkowski Aleksy0
19.36'
3 set
Bzdyk Adam1
Durkalec Michał2
19.64'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Durkalec Michał2
11.73'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał3
13.27'
2 set
Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał3
14.64'
1 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
17.82'
1 set
Pakulski Wojciech0
Szewczak Michał3
19.73'
3 set
Burak Julia3
Hyżyk Aleksandra0
20.09'
3 set
Burak Julia3
Pakulski Wojciech0
20.55'
3 set
Burak Julia3
Szewczak Michał0
20.55'
1 set
Burak Julia3
Szewczak Michał0
20.64'
3 set
Pakulski Wojciech0
Szewczak Michał3
20.91'
2 set
Burak Julia3
Pakulski Wojciech0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,4%)

Stroke 0
0%
Let 6
85,7%
Nolet 1
14,3%

GU 15BU 15
1 1,8%
0-1-0
Juszczak Alicja2
Bobińska Alicja1
2 3,2%
0-2-0
Bzdyk Adam2
Bilewicz Michał1
1 2,9%
0-1-0
Pacholski Kacper0
Krajewski Mikołaj2
1 2,4%
0-1-0
Grabowski Juliusz2
Wojtczak Jakub0
1 2,6%
0-1-0
Grabowski Juliusz2
Bilewicz Michał0
1 2,1%
0-0-1
Krajewski Mikołaj3
Bzdyk Adam0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0