Najdłuższy mecz

OU 11GU 15OU 17OU 17 - Finały
24"43'Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
18"26'Trojanowicz Aleksandra3
Kopacz Julia1
11"44'Grobel Michał3
Trojanowicz Aleksandra0
10"22'Grobel Michał3
Kopacz Julia0
10"01'Kazanowski Nikodem3
Kopacz Julia0
8"22'Kazanowski Nikodem3
Trojanowicz Aleksandra0
'Zioło KrystianW
Kazanowski Nikodem3
'Zioło KrystianW
Kopacz Julia3
'Zioło KrystianW
Grobel Michał3
'Zioło KrystianW
Trojanowicz Aleksandra3
76"24'Dudas Julia3
Wiatrowska Sandra0
18"32'Kania Zofia0
Juszczak Alicja3
16"44'Juszczak Alicja3
Wiatrowska Sandra0
15"34'Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
12"12'Juszczak Alicja0
Dudas Julia3
9"54'Kania Zofia0
Dudas Julia3
30"24'Trojanowicz Jakub2
Ptak Szymon1
24"08'Pakulski Wojciech2
Durkalec Michał1
19"46'Krajewski Mikołaj1
Pakulski Wojciech2
16"38'Krajewski Mikołaj2
Durkalec Michał1
14"49'Czajkowski Aleksy2
Słabicki Mateusz0
14"28'Czajkowski Aleksy0
Jatczak Jakub2
13"45'Pacholski Kacper1
Pakulski Wojciech2
11"36'Jatczak Jakub0
Słabicki Mateusz2
8"43'Jatczak Jakub0
Ptak Szymon2
8"43'Trojanowicz Jakub2
Hyżyk Aleksandra0
'Pakulski Wojciech0
Trojanowicz Jakub0
'Ptak Szymon0
Krajewski Mikołaj0
'Hyżyk Aleksandra0
Durkalec Michał0
'Pacholski Kacper0
Słabicki Mateusz0
'Jaworski Adam0
Czajkowski Aleksy0

Najdłużej na korcie

OU 11GU 15OU 17
Grobel Michał40"17'
Kazanowski Nikodem37"45'
Kopacz Julia33"43'
Trojanowicz Aleksandra33"21'
Wiatrowska Sandra102"49'
Dudas Julia90"42'
Juszczak Alicja38"52'
Kania Zofia37"01'
Pakulski Wojciech57"52'
Trojanowicz Jakub53"11'
Ptak Szymon51"42'
Durkalec Michał48"48'
Czajkowski Aleksy45"43'
Słabicki Mateusz45"25'
Jatczak Jakub44"54'
Krajewski Mikołaj44"28'
Pacholski Kacper31"55'
Hyżyk Aleksandra27"21'

Czas setów: 7 godz. 25 min 0 s

OU 11GU 15OU 17

72 min 33 s

5"44'
4 set
Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
5"37'
2 set
Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
5"21'
3 set
Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
4"55'
1 set
Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
4"43'
4 set
Trojanowicz Aleksandra3
Kopacz Julia1
4"24'
1 set
Grobel Michał3
Trojanowicz Aleksandra0
4"22'
2 set
Trojanowicz Aleksandra3
Kopacz Julia1
4"00'
3 set
Trojanowicz Aleksandra3
Kopacz Julia1
3"23'
3 set
Grobel Michał3
Trojanowicz Aleksandra0
3"14'
2 set
Grobel Michał3
Kopacz Julia0

134 min 42 s

69"10'
1 set
Dudas Julia3
Wiatrowska Sandra0
5"55'
1 set
Kania Zofia0
Juszczak Alicja3
5"08'
2 set
Juszczak Alicja3
Wiatrowska Sandra0
5"08'
1 set
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
5"06'
3 set
Juszczak Alicja3
Wiatrowska Sandra0
4"57'
2 set
Kania Zofia0
Juszczak Alicja3
4"51'
3 set
Kania Zofia0
Juszczak Alicja3
4"22'
1 set
Juszczak Alicja3
Wiatrowska Sandra0
4"22'
2 set
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
4"11'
3 set
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3

237 min 45 s

17"38'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Ptak Szymon1
9"09'
1 set
Pakulski Wojciech2
Durkalec Michał1
8"18'
2 set
Czajkowski Aleksy2
Słabicki Mateusz0
8"13'
2 set
Pakulski Wojciech2
Durkalec Michał1
7"20'
2 set
Czajkowski Aleksy0
Jatczak Jakub2
7"04'
1 set
Jatczak Jakub0
Słabicki Mateusz2
6"55'
1 set
Krajewski Mikołaj1
Pakulski Wojciech2
6"14'
1 set
Czajkowski Aleksy0
Jatczak Jakub2
6"06'
2 set
Krajewski Mikołaj1
Pakulski Wojciech2
5"24'
2 set
Jatczak Jakub0
Ptak Szymon2

Małych punktów: 1560

OU 11GU 15OU 17

299

Grobel Michał107
Kazanowski Nikodem98
Trojanowicz Aleksandra49
Kopacz Julia45

297

Dudas Julia99
Juszczak Alicja76
Wiatrowska Sandra73
Kania Zofia49

964

Ptak Szymon126
Pakulski Wojciech120
Trojanowicz Jakub118
Hyżyk Aleksandra107
Krajewski Mikołaj101
Durkalec Michał94
Jatczak Jakub75
Czajkowski Aleksy72
Słabicki Mateusz68
Pacholski Kacper56

Wszystkich rozegranych setów: 94

OU 11GU 15OU 17

20

18

56


Wszystkich rozegranych meczów: 66

OU 11GU 15OU 17OU 17 - Finały

6

6

25

5


Szybkość zdobycia punktów

OU 11GU 15OU 17
12.00'
2 set
Grobel Michał3
Trojanowicz Aleksandra0
12.18'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Trojanowicz Aleksandra0
12.91'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Trojanowicz Aleksandra0
14.36'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Trojanowicz Aleksandra0
14.82'
1 set
Grobel Michał3
Kopacz Julia0
14.91'
3 set
Grobel Michał3
Kopacz Julia0
15.09'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Kopacz Julia0
15.91'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Kopacz Julia0
16.64'
1 set
Trojanowicz Aleksandra3
Kopacz Julia1
17.55'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Kopacz Julia0
12.18'
3 set
Juszczak Alicja0
Dudas Julia3
12.55'
3 set
Dudas Julia3
Wiatrowska Sandra0
12.91'
2 set
Kania Zofia0
Dudas Julia3
13.64'
3 set
Kania Zofia0
Dudas Julia3
15.00'
1 set
Kania Zofia0
Dudas Julia3
16.09'
2 set
Juszczak Alicja0
Dudas Julia3
16.73'
2 set
Dudas Julia3
Wiatrowska Sandra0
18.36'
1 set
Juszczak Alicja0
Dudas Julia3
22.82'
3 set
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
23.82'
2 set
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
11.36'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Słabicki Mateusz0
11.91'
1 set
Jatczak Jakub0
Hyżyk Aleksandra2
12.27'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Czajkowski Aleksy0
12.45'
2 set
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
14.27'
2 set
Krajewski Mikołaj2
Jaworski Adam0
15.09'
1 set
Krajewski Mikołaj2
Pacholski Kacper0
15.36'
1 set
Jaworski Adam0
Pacholski Kacper2
15.73'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Jatczak Jakub0
16.18'
2 set
Czajkowski Aleksy0
Hyżyk Aleksandra2
16.18'
1 set
Jaworski Adam0
Pakulski Wojciech2

Decyzji sędziowskich: 11 (0,7%)

Stroke 2
18,2%
Let 7
63,6%
Nolet 2
18,2%

OU 11GU 15OU 17
2 2,7%
1-0-1
Grobel Michał3
Kazanowski Nikodem1
1 2,8%
0-0-1
Grobel Michał3
Trojanowicz Aleksandra0
3 5,1%
0-3-0
Kania Zofia0
Wiatrowska Sandra3
3 6,8%
1-2-0
Czajkowski Aleksy2
Słabicki Mateusz0
1 1,7%
0-1-0
Czajkowski Aleksy0
Jatczak Jakub2
1 3,1%
0-1-0
Trojanowicz Jakub2
Słabicki Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0