Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
78"29'Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam2
32"45'Kieruzal Piotr1
Kurdynowski Szymon2
30"18'Śmiałek Maciej1
Kramer Piotr2
29"48'Szymanowski Marek1
Filipowski Dariusz2
29"42'Drążkowiak Sebastian1
Kabaciński Maciej2
28"42'Kabaciński Maciej2
Kurdynowski Szymon1
24"47'Rogalski Artur2
Robert Piotr1
20"56'Filipowski Dariusz2
Rogalski Artur1
20"49'Rakowski Piotr1
Kieruzal Piotr2
19"48'Maliński Michał1
Maliński Damian2
46"35'Buczkowska Ewa3
Sypniewska Małgorzata2
33"33'Mohamed Nazia3
Sypniewska Małgorzata1
27"14'Egeman Anna1
Gromanowska Agnieszka2
23"34'Szymaniak Kinga3
Mohamed Nazia1
22"07'Huber Ewa2
Egeman Anna1
18"43'Szymaniak Kinga2
Buczkowska Ewa0
17"59'Tomaszewska Sylwia2
Wilińska Joanna1
17"53'Huber Ewa1
Wilińska Joanna2
17"48'Michnowska Katarzyna1
Sopińska Patrycja2
17"10'Michnowska Katarzyna2
Gromanowska Agnieszka1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Pełczyński Adam91"22'
Spoljar Domagoj88"32'
Kabaciński Maciej84"53'
Filipowski Dariusz74"56'
Kurdynowski Szymon72"06'
Śmiałek Maciej65"28'
Rogalski Artur61"55'
Szymanowski Marek59"50'
Kieruzal Piotr55"08'
Rakowski Piotr53"30'
Rzeszutko Małgorzata78"34'
Buczkowska Ewa68"26'
Mohamed Nazia62"24'
Egeman Anna59"48'
Huber Ewa56"43'
Szymaniak Kinga46"39'
Gromanowska Agnieszka46"08'
Wilińska Joanna46"03'
Michnowska Katarzyna42"26'
Sopińska Patrycja41"02'

Czas setów: 17 godz. 4 min 17 s

OPENDAMSKA

659 min 20 s

23"31'
5 set
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam2
14"32'
3 set
Kieruzal Piotr1
Kurdynowski Szymon2
13"07'
4 set
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam2
12"43'
2 set
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam2
11"32'
3 set
Drążkowiak Sebastian1
Kabaciński Maciej2
11"11'
3 set
Spoljar Domagoj3
Pełczyński Adam2
10"43'
2 set
Kabaciński Maciej0
Kleszcz Piotr2
10"23'
2 set
Śmiałek Maciej1
Kramer Piotr2
10"20'
1 set
Szymanowski Marek1
Filipowski Dariusz2
9"45'
2 set
Kabaciński Maciej2
Kurdynowski Szymon1

364 min 57 s

11"35'
1 set
Buczkowska Ewa3
Sypniewska Małgorzata2
9"53'
3 set
Mohamed Nazia3
Sypniewska Małgorzata1
9"22'
1 set
Huber Ewa2
Egeman Anna1
9"03'
3 set
Egeman Anna1
Gromanowska Agnieszka2
8"52'
2 set
Buczkowska Ewa3
Sypniewska Małgorzata2
7"56'
2 set
Egeman Anna1
Gromanowska Agnieszka2
7"16'
1 set
Szymaniak Kinga2
Buczkowska Ewa0
7"13'
1 set
Egeman Anna2
Franczuk Ewelina0
6"49'
4 set
Mohamed Nazia3
Sypniewska Małgorzata1
6"42'
3 set
Buczkowska Ewa3
Sypniewska Małgorzata2

Małych punktów: 3733

OPENDAMSKA

2368

Spoljar Domagoj139
Śmiałek Maciej125
Kabaciński Maciej123
Kaźmierczak Rafał121
Rogalski Artur118
Szymanowski Marek118
Rakowski Piotr115
Pełczyński Adam115
Filipowski Dariusz114
Kosiński Paweł98

1365

Rzeszutko Małgorzata118
Szymaniak Kinga117
Mohamed Nazia105
Kabacińska Julita105
Buczkowska Ewa105
Huber Ewa97
Egeman Anna91
Michnowska Katarzyna85
Wilińska Joanna85
Sopińska Patrycja83

Wszystkich rozegranych setów: 220

OPENDAMSKA

137

83


Wszystkich rozegranych meczów: 87

OPENDAMSKA

55

32


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.09'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Kabaciński Maciej2
1.36'
1 set
Kleszcz Piotr1
Kaźmierczak Rafał2
1.38'
2 set
Sypniewska Małgorzata1
Śmiałek Maciej2
1.64'
2 set
Sypniewska Małgorzata1
Śmiałek Maciej2
2.36'
1 set
Sypniewska Małgorzata1
Śmiałek Maciej2
12.09'
3 set
Rydz Romuald1
Maliński Damian3
14.09'
2 set
Rydz Romuald1
Maliński Damian3
15.18'
1 set
Pełczyński Adam2
Maliński Michał0
16.09'
1 set
Filipowski Dariusz0
Shinnie Chris2
16.18'
2 set
Pełczyński Adam2
Maliński Michał0
0.18'
1 set
Rohunová Denisa0
Teinert Katarzyna2
0.18'
2 set
Kabacińska Julita2
Rohunová DenisaW
0.18'
2 set
Rohunová Denisa0
Teinert Katarzyna2
0.36'
1 set
Kabacińska Julita2
Rohunová DenisaW
0.73'
2 set
Kabacińska Julita1
Szymaniak Kinga2
0.91'
1 set
Kabacińska Julita1
Szymaniak Kinga2
1.00'
3 set
Kabacińska Julita1
Szymaniak Kinga2
13.00'
2 set
Kabacińska Julita2
Jedut Justyna0
13.27'
2 set
Franczuk Ewelina0
Sypniewska Małgorzata2
14.55'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Tomaszewska Sylwia2

Decyzji sędziowskich: 14 (0.4%)

Stroke 6
42.9%
Let 6
42.9%
Nolet 2
14.3%

OPENDAMSKA
7 17.1%
3-4-0
Śmiałek Maciej2
Rydz Romuald0
1 2.2%
1-0-0
Rydz Romuald2
Jabłoński Paweł0
1 2%
0-0-1
Kleszcz Piotr1
Kaźmierczak Rafał2
1 1.7%
0-0-1
Baranowski Tymoteusz1
Kaźmierczak Rafał2
2 3.2%
1-1-0
Szymaniak Kinga3
Mohamed Nazia1
1 1.8%
0-1-0
Michnowska Katarzyna2
Gromanowska Agnieszka1
1 1.9%
1-0-0
Tomaszewska Sylwia2
Wilińska Joanna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0