Luźne granie z S4S - wakacyjne grillowanie na Orzechu - Ranking

Miejsce GraczLuźne granie z S4S vol 1 - wakacyjne grilowanie na Orzechu (kat
09-07-2021
Luźne granie z S4S vol 2 - wakacyjne grillowanie na Orzechu (kat
24-07-2021
Luźne granie z S4S vol 3 - wakacyjne grillowanie na Orzechu (kat
06-08-2021
Luźne granie z S4S vol 4 - wakacyjne grillowanie na Orzechu (kat
03-09-2021
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Smolin Bartosz659.594187.53282.97282.97413.07
2Piasecki Łukasz853.217154.57950.511243.67301.96
3Marszał Adrian1275275
4Urbański Krzysztof1341.7114109.67659.591145.77256.74
5Schneider Rafał1048.0411125.87374.22248.13
6Olejniczak Robert2228.18228.18
7Świeca Bartosz374.2210132.12206.33
8Wycisło Wojciech3204.1204.1
9Cziba Marceli8146.33756.21202.54
10Horzela Szymon282.971100182.97
11Hernas Nataniel5174.61174.61
12Kozik Marcin6163.87163.87
13Kazek Adrian563.51796.34159.83
14Kacperski Adrian1892.4659.59151.99
15Koźlik Michał2765.131538.161439.88143.17
16Wiewióra Piotr2129.762667.571145.77143.1
17Dawid Krzysztof9138.9138.9
18Adamczyk Grzegorz2862.811932.251636.55131.61
19Piernikarz Damian1932.251048.041048.04128.33
20Nowicki Bartosz1636.551988.68125.23
21Piernikarz Igor1538.161833.6853.21124.98
22Kujawa Piotr12120.09120.09
23Zięba Dawid2375.681341.71117.38
24Kozik Aleksander13114.7114.7
25Zeliasz-Nguyen Dominik468.191538.16106.36
26Szyjka Mateusz2030.97374.22105.19
27Hałuza Daniel15104.95104.95
28Nieznański Mateusz16100.51100.51
29Zappa Michał1100100
29Rózicki Łukasz1100100
31Pustelnik Tomasz2228.612570.1398.74
32Lenart Mariusz1243.671243.6787.34
33Bellinger Mark1636.55950.5187.06
34Sitarz Marek1145.771439.8885.65
35Sobieraj Kamil2085.1685.16
36Rygielski Rafał2181.8381.83
37Łopatka Bartłomiej2278.6778.67
38Ratka Łukasz2472.8372.83
39Mucha Michał468.1968.19
39Waniek Tomasz468.1968.19
41Słupik Grzegorz563.563.5
41Sowa Marek563.563.5
43Adolf Adrian2960.6160.61
44Szymczyk Michał3058.5158.51
45Godzic Mateusz756.2156.21
46Kosior Paweł853.2153.21
47Figura Tomasz950.5150.51
48Borysowski Marcin1341.7141.71
49Borg Michał1439.8839.88
50Migała Tomasz1636.5536.55
51Weber Sebastian1735.0335.03
51Pindur Adam1735.0335.03
51Dworak Kamil1735.0335.03
54Figura Tomasz Junior1833.633.6
55Prokhoda Anton2030.9730.97
56Socha Paweł2327.5227.52
57Goleniec Robert2426.4826.48
58Carlsberg Bou2525.525.5
59Płatek Grzegorz2624.5724.57
60Krzywonos Łukasz2723.6823.68