Pixel XL Cup kat. C - Ranking

Miejsce Gracz1. Pixel XL Cup 馃コ Konradki kat.C
25-11-2022
2. Pixel XL Cup 馃巹Piernik kat. C
23-12-2022
3. Pixel XL Cup kat. C
20-01-2023
4. Pixel XL Cup 馃弳 Zako艅czenie 3 lig FA kat. C+
10-02-2023
Suma 4 najlepszych
MiejscePunkt贸wMiejscePunkt贸wMiejscePunkt贸wMiejscePunkt贸w
1Sanojca Maciej1100100
2Kawalec Ireneusz282.9782.97
3Woziwodzki Filip374.2274.22
4M艂y艅ski Oskar468.1968.19
5T艂uszcz Jacek563.563.5
6Lontkowski Marcin659.5959.59
7Pieprzak Krzysztof756.2156.21
8Gier艂achowski Jakub853.2153.21
9Lubryka Dawid950.5150.51
10Mazurek Konrad1048.0448.04
11Wyszy艅ski Kamil1145.7745.77
12Sobk贸w Szymon1243.6743.67
13Kondel Tomasz1341.7141.71
14Ciencia艂a Bart艂omiej1439.8839.88
15Korpalski Filip1538.1638.16
16Kie艂kowski Dawid1636.5536.55
17Niechwiej Mateusz1735.0335.03
18Homa Piotr1833.633.6
19Zar贸wna Klaudyna1932.2532.25
20Bry艣 Artur2030.9730.97
21Frankowski Dariusz2129.7629.76
22Gawlik Adam2228.6128.61
23Ciencia艂a Szymon2327.5227.52
24Iwaniec Marcin2426.4826.48
25Zieli艅ski Pawe艂2525.525.5
26Sztukowska Milena2624.5724.57
27Pyzio艂ek Micha艂2723.6823.68
28Dzikowska Beata2822.8422.84
29Stramski Krzysztof2922.0422.04