Liga Wakacyjna - Regulamin

1. Liga squasha wakacyjna 2 miesięczny cykl gry, podzielony na dwa etapy (1 etap Lipiec oraz 2 etap Sierpień). Każdy uczestnik ligi zobowiązany  jest do rozegrania wszystkich meczy każdego miesiąca.

2. Zgłoszenie do ligi squasha jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

3. Zgłoszenia do ligi można dokonywać poprzez rejestrację w aplikacji https://bo5.pl/termycieplickie lub pod numerem telefonu 605 056 090.

4. Cena wynajęcia kortu na mecz ligowy wynosi od 35 zł (17,50 zł/osoba) do 45 zł (22,50 zł/osoba).

5. Punktacja za mecz:

    3:0 – 5 punktów

    3:1 – 4 punkty

    3:2 – 3 punkty

    2:3 – 2 punkty

    1:3 – 1 punkt

    0:3 – 0 punktów

6. W przypadku remisu dwóch zawodników, w którejś z grup, o miejscu decyduje bezpośredni wynik meczu z danego miesiąca. W przypadku nierozegrania meczu między osobami liczy się ilość wygranych meczy, później ilość rozegranych meczy, w następnej kolejności ilość wygranych setów, a na końcu bilans setów.

7. W przypadku gdy występuje remis 3 lub więcej osób liczona jest ilość wygranych meczy, później ilość rozegranych meczy, w następnej kolejności ilość wygranych setów, a na końcu bilans setów.

8. W przypadku miejsc na podium, gdy w klasyfikacji końcowej nastąpi remis decyduje wynik ostatniego meczu rozegranego przez obydwu zawodników między sobą.

9. Osoba która odwoła mecz ligowy w czasie krótszym niż 4 godziny przed jego rozpoczęciem jest zobowiązana do uregulowania należności za cały kort oraz otrzymuje walkowera 0:3.

10. Po każdym miesiącu będzie tworzony ranking na podstawie dotychczasowych wyników.

11. Zawodnicy biorący udział w lidze squasha wyrażają zgodę na robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów z ich udziałem oraz zamieszczenie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych oraz na stronie organizatora.

12. Squash Termy Cieplickie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w lidze na własną odpowiedzialność.

13. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.termycieplickie.pl, na profilu Facebooku, Instagram oraz na stronie bo5.pl/termycieplickie.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu.