Regulamin Toruński Squash Liga

Gramy co tydzień w klubie Bella Line w Toruniu.

Jeżeli jest 7 lub mniej zawodników .rozgrywki są w jednej grupie . Gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Jeżeli zawodników jest 8 lub więcej, to gramy w dwóch ligach do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Jeżeli zawodników jest więcej niż 12 gramy w trzech ligach. Gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Przypisanie do lig następuje biorąc pod uwagę ostatnią rozegraną kolejkę.

Ostatni zawodnik z I ligi spada do II ligi a pierwszy zawodnik z II ligi awansuje do I ligi itd.

Jeżeli jakiś zawodnik z I ligi będzie nieobecny to

-jego miejsce zajmuje zawodnik który powinien spaść

-awansuje zawodnik z drugiego miejsca z drugiej ligi.

Organizator , mając na uwadze umiejętności zawodnika, może mu przyznać dziką kartę na grę w I lidze Koszt uczestniczenia w 1 kolejce ligowej wynosi

  • 20 zł przy wykorzystaniu kart typu multi-sport
  • 15 zł przy wykorzystaniu karnetu squashowego Bella Line
  • 30 zł bez karty lub karnetu Zawodnik zgłaszając się do Ligi oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w rozgrywkach. Każdy zawodnik zgłaszający się na ligę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych, prowadzenia rozgrywek ligowych oraz zgodę na robienie zdjęć/nagrywania materiałów video do celów promocyjnych oraz pamiątkowych. Zezwala również na udostępniania tych zdjęć oraz nagrań w internecie.