Środowe Granie PFS+300 - LUTY DECATHLON CUP - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 305 1
2 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 363 2
3 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 415 3
4 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 424 4
13 Klimek TomaszPotwierdzony Rybnik 1506 5
5 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 649 6
8 Godziński DawidPotwierdzony Bydgoszcz 722 7
11 Jamroszczak JarosławPotwierdzony Bydgoszcz 1318 8
6 Zacharewicz MariuszPotwierdzony 691 9
7 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 702 10
15 Gehrmann RafałPotwierdzony Bydgoszcz 1945 11
10 Karaszewski MaciejPotwierdzony Bydgoszcz 1294 12
9 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 834 13
14 Kita MarcinPotwierdzony Lublin 1941 14
12 Schneider KrystianPotwierdzony Bydgoszcz 1487 15


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Majewski Kamil
Bye
Godziński Dawid
3
  11:3  11:5  11:9
Karaszewski Maciej
0
Kita Marcin
1
  7:11  11:8  8:11  9:11
Lipiński Tomasz
3
Furman Wojciech
1
  11:7  7:11  4:11  4:11
Mickiewicz Maciej
3
Rudnicki Michał
3
  12:10  11:8  11:8
Zacharewicz Mariusz
0
Klimek Tomasz
3
  11:4  11:4  11:3
Schneider Krystian
0
Jamroszczak Jarosław
3
  11:8  2:11  11:9  6:11  17:15
Hoppe Dawid
2
Gehrmann Rafał
0
  11:13  1:11  9:11
Kapuściński Rafał
3
Majewski Kamil
3
  11:5  14:12  8:11  11:5
Godziński Dawid
1
Lipiński Tomasz
0
  5:11  8:11  8:11
Mickiewicz Maciej
3
Rudnicki Michał
3
  7:11  11:6  12:10  10:12  11:6
Klimek Tomasz
2
Jamroszczak Jarosław
0
  7:11  8:11  1:11
Kapuściński Rafał
3
Majewski Kamil
3
  11:7  11:5  11:5
Mickiewicz Maciej
0
Rudnicki Michał
0
  7:11  4:11  8:11
Kapuściński Rafał
3
Majewski Kamil
3
  11:5  5:11  11:9  12:10
Kapuściński Rafał
1
Majewski Kamil
Miejsca 3 - 4
Mickiewicz Maciej
1
  11:7  11:13  9:11  5:11
Rudnicki Michał
3
Rudnicki Michał
Miejsca 5 - 8
Godziński Dawid
1
  12:10  10:12  5:11  3:11
Lipiński Tomasz
3
Klimek Tomasz
3
  11:7  12:10  11:6
Jamroszczak Jarosław
0
Lipiński Tomasz
1
  8:11  9:11  11:1  9:11
Klimek Tomasz
3
Klimek Tomasz
Miejsca 7 - 8
Godziński Dawid
3
  11:8  11:5  11:6
Jamroszczak Jarosław
0
Godziński Dawid
Miejsca 9 - 16
Bye
Karaszewski Maciej
Kita Marcin
0
  2:11  8:11  11:13
Furman Wojciech
3
Zacharewicz Mariusz
3
  11:2  11:3  11:3
Schneider Krystian
0
Hoppe Dawid
2
  11:7  11:13  11:8  12:14  2:11
Gehrmann Rafał
3
Karaszewski Maciej
0
  5:11  3:11  2:11
Furman Wojciech
3
Zacharewicz Mariusz
3
  11:7  11:7  11:8
Gehrmann Rafał
0
Furman Wojciech
1
  5:11  8:11  11:9  9:11
Zacharewicz Mariusz
3
Zacharewicz Mariusz
Miejsca 11 - 12
Karaszewski Maciej
2
  11:5  4:11  6:11  11:4  6:11
Gehrmann Rafał
3
Gehrmann Rafał
Miejsca 13 - 16
Bye
Kita Marcin
Schneider Krystian
0
  4:11  0:11  9:11
Hoppe Dawid
3
Kita Marcin
2
  9:11  4:11  11:9  11:9  5:11
Hoppe Dawid
3
Hoppe Dawid
Miejsca 15 - 16
Bye
Schneider Krystian
Schneider Krystian
Stan na: 00:46:42 25-02-2018