Turniej open kategorii C pod patronatem PFS C 300+ połączony z turniejem ligowym Profi Squash.

W rozgrywkach mogą wystąpić zawodnicy, którzy mają ranking PFS 300 i niższy ( 301,302 itd) oraz zawodnicy ligi Profi Squash, bez względu na ranking.

Termin rozgrywania turnieju to 26 grudnia 2015. Turniej będzie rozgrywany systemem grupowym lub drabinką, maksymalna liczba uczestników to 24.

Start imprezy o godzinie 15:45.

Wpisowe do turnieju wynosi 60 zł z czego 10 zł na PFS. 

W cenie turnieju napój izotoniczny, owoce, przekąski energetyczne,udział w loteryjce turniejowej.

Zgłoszenie należy przesłać drogą mailową na adres mistrzdefensywy@interia.pl podając: imię , nazwisko, miasto, adres mailowy, numer telefonu, numer licencji PFS.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25.12.2015 do godziny 15-tej.

Losowanie odbędzie się tego samego dnia o godzinie 18:00. Następnie opublikowany zostanie podział na grupy lub drabinka turniejowa.

Rezygnacja z gry po przeprowadzeniu losowania będzie się wiązała z koniecznością zapłaty na rzecz organizatora ( Profi Squash ) połowy stawki za turniej - 30 zł.

Gramy systemem GRUPOWYM ( kiedy liczba uczestników nie przekroczy 10 ) lub DRABINKĄ.

Spotkania rozgrywane będą na 2,3 lub 4 kortach . 
Spotkania rozgrywane będą systemem PSA czyli do 11 wygranych punktów a przy wyniku po 10 do dwóch punktów przewagi. W turnieju głównym gramy do 2 lub 3  wygranych setów. 
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie licencji PFS, którą bezpłatnie można wyrobić na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub poprosić o formularz w recepcji klubu.

Oficjalną piłką turnieju jest Dunlop Pro. 

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 502 329 090 lub pod adresem mailowym mistrzdefensywy@interia.pl

Serdecznie zapraszamy!!!!