8 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 61 1
15 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 650 2
2 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 79 3
25 Franuszkiewicz MariuszPotwierdzony Wałbrzych 1437 4
3 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 143 5
6 Kozłowski ŁukaszPotwierdzony Wrocław 329 6
9 Wysoczański MarcinPotwierdzony Wałbrzych 375 7
4 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 165 8
5 Więcław BartłomiejPotwierdzony 170 9
19 Blinstrub MichałPotwierdzony Wałbrzych 848 10
11 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 468 11
14 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 595 12
16 Bobra JacekPotwierdzony Wrocław 657 13
27 Gaborski KrzysztofPotwierdzony Wałbrzych 1748 14
13 Bąk-Dzierżyński BartłomiejPotwierdzony Lubawka 542 15
7 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 334 16
17 Hryń AdamPotwierdzony Wałbrzych 688 17
24 Synówka MaciejWalkover Żarów 1306 18
20 Paradowski PawełPotwierdzony Wałbrzych 993 19
23 Pietrzyk PiotrPotwierdzony Wałbrzych 1096 20
12 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 530 21
18 Bram KamilaPotwierdzony Bolesławiec 837 22
26 Olbryk MarcinPotwierdzony Wałbrzych 1492 23
21 Nowak MirellaWalkover Wałbrzych 1012 24
10 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 467 25
8 Szmańda ŁukaszPotwierdzony Wałbrzych 362 26
28 Łukasik BartłomiejPotwierdzony Wałbrzych 2911 27
22 Czajkowski MariuszWalkover Wałbrzych 1028 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wilas Dawid
Bye
Bram Kamila
0
  9:11  6:11
Gaborski Krzysztof
2
Leśniak Bartosz
2
  11:2  11:2
Pietrzyk Piotr
0
Czajkowski Mariusz
0
  7:11  0:11
Kozłowski Łukasz
2
Szmańda Łukasz
0
  1:11  5:11
Franuszkiewicz Mariusz
2
Synówka Maciej
0
  9:11  9:11
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
Blinstrub Michał
2
  11:5  11:6
Nowak Mirella
0
Bye
Wojciechowski Grzegorz
Gotówko Damian
Bye
Olbryk Marcin
0
  5:11  1:11
Bobra Jacek
2
Hryń Adam
0
  3:11  7:11
Stolicki Norbert
2
Bartyzel Artur
0
  4:11  8:11
Więcław Bartłomiej
2
Saganowski Wojciech
2
  11:7  8:11  11:9
Paradowski Paweł
1
Łukasik Bartłomiej
0
  10:12  8:11
Wysoczański Marcin
2
Gajewski Marek
2
  11:2  11:2
Sztajnic Artur
0
Bye
Żak Marcin
Wilas Dawid
2
  11:3  11:6
Gaborski Krzysztof
0
Leśniak Bartosz
0
  2:11  4:11
Kozłowski Łukasz
2
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:9  11:2
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
Blinstrub Michał
1
  4:11  11:4  9:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Gotówko Damian
2
  6:11  11:3  11:3
Bobra Jacek
1
Stolicki Norbert
2
  11:8  11:9
Więcław Bartłomiej
0
Saganowski Wojciech
0
  9:11  5:11
Wysoczański Marcin
2
Gajewski Marek
0
  10:12  9:11
Żak Marcin
2
Wilas Dawid
2
  11:8  5:11  11:4
Kozłowski Łukasz
1
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:6  9:11  12:10
Wojciechowski Grzegorz
1
Gotówko Damian
1
  11:9  7:11  9:11
Stolicki Norbert
2
Wysoczański Marcin
0
  10:12  4:11
Żak Marcin
2
Wilas Dawid
3
  11:4  8:11  11:1  11:4
Franuszkiewicz Mariusz
1
Stolicki Norbert
3
  13:11  11:5  11:5
Żak Marcin
0
Wilas Dawid
3
  16:14  11:5  14:12
Stolicki Norbert
0
Wilas Dawid
Miejsca 3 - 4
Franuszkiewicz Mariusz
0
  7:11  11:13  5:11
Żak Marcin
3
Żak Marcin
Miejsca 5 - 8
Kozłowski Łukasz
2
  11:7  11:7
Wojciechowski Grzegorz
0
Gotówko Damian
2
  11:4  11:6
Wysoczański Marcin
0
Kozłowski Łukasz
0
  10:12  9:11
Gotówko Damian
2
Gotówko Damian
Miejsca 7 - 8
Wojciechowski Grzegorz
0
  10:12  9:11
Wysoczański Marcin
2
Wysoczański Marcin
Miejsca 9 - 16
Gaborski Krzysztof
0
  2:11  2:11
Leśniak Bartosz
2
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
1
  7:11  11:5  7:11
Blinstrub Michał
2
Bobra Jacek
1
  7:11  11:6  12:14
Więcław Bartłomiej
2
Saganowski Wojciech
0
  4:11  2:11
Gajewski Marek
2
Leśniak Bartosz
1
  5:11  11:5  6:11
Blinstrub Michał
2
Więcław Bartłomiej
2
  11:3  8:11  12:10
Gajewski Marek
1
Blinstrub Michał
0
  9:11  4:11
Więcław Bartłomiej
2
Więcław Bartłomiej
Miejsca 11 - 12
Leśniak Bartosz
1
  8:11  13:11  3:11
Gajewski Marek
2
Gajewski Marek
Miejsca 13 - 16
Gaborski Krzysztof
2
  11:13  11:8  11:9
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
1
Bobra Jacek
2
  11:3  11:5
Saganowski Wojciech
0
Gaborski Krzysztof
0
  5:11  3:11
Bobra Jacek
2
Bobra Jacek
Miejsca 15 - 16
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  6:11  11:5  11:7
Saganowski Wojciech
1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Bye
Bram Kamila
Pietrzyk Piotr
2
  11:3  11:9
Czajkowski Mariusz
0
Szmańda Łukasz
1
  6:11  11:8  6:11
Synówka Maciej
2
Nowak Mirella
Bye
Bye
Olbryk Marcin
Hryń Adam
2
  11:6  5:11  11:6
Bartyzel Artur
1
Paradowski Paweł
2
  11:8  11:7
Łukasik Bartłomiej
0
Sztajnic Artur
Bye
Bram Kamila
0
  5:11  7:11
Pietrzyk Piotr
2
Synówka Maciej
2
  11:8  11:0
Nowak Mirella
0
Olbryk Marcin
0
  5:11  5:11
Hryń Adam
2
Paradowski Paweł
2
  11:5  11:7
Sztajnic Artur
0
Pietrzyk Piotr
1
  11:8  8:11  6:11
Synówka Maciej
2
Hryń Adam
2
  4:11  11:3  12:10
Paradowski Paweł
1
Synówka Maciej
W
WALKOVER
Hryń Adam
2
Hryń Adam
Miejsca 19 - 20
Pietrzyk Piotr
0
  4:11  13:15
Paradowski Paweł
2
Paradowski Paweł
Miejsca 21 - 24
Bram Kamila
2
  11:3  9:11  14:12
Nowak Mirella
1
Olbryk Marcin
0
  7:11  4:11
Sztajnic Artur
2
Bram Kamila
0
  4:11  8:11
Sztajnic Artur
2
Sztajnic Artur
Miejsca 23 - 24
Nowak Mirella
W
WALKOVER
Olbryk Marcin
2
Olbryk Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Czajkowski Mariusz
Szmańda Łukasz
Bye
Bye
Bartyzel Artur
Łukasik Bartłomiej
Bye
Czajkowski Mariusz
W
WALKOVER
Szmańda Łukasz
2
Bartyzel Artur
2
  11:4  11:9
Łukasik Bartłomiej
0
Szmańda Łukasz
1
  11:9  12:14  7:11
Bartyzel Artur
2
Bartyzel Artur
Miejsca 27 - 28
Bye
Łukasik Bartłomiej
Łukasik Bartłomiej
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 06:56:36 25-02-2018