Charytatywny turniej kat B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Gajewski GrzegorzBrak informacji Szczecin 39 1
2 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 153 2
16 Kuliński WojciechBrak informacji Gorzów Wielkopolski 545 3
3 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 163 4
5 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 209 5
18 Krawczyk TobiaszBrak informacji Zielona Góra 944 6
11 Rybarczyk HubertBrak informacji Toruń 326 7
7 Krawczyk JanBrak informacji Zielona Góra 249 8
10 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 313 9
4 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 180 10
12 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 385 11
8 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 279 12
6 Sawicki ŁukaszBrak informacji Zielona Góra 245 13
13 Krysiak JerzyBrak informacji Zielona Góra 397 14
9 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 285 15
17 Narkun RobertPotwierdzony Stary Raduszec 621 16
14 Kowalski GrzegorzPotwierdzony Olbrachtów 404 17
20 Kotkiewicz RemigiuszBrak informacji Toruń 1410 18
19 Błaszkiewicz MartaPotwierdzony Zielona Góra 949 19
23 Kordek JanuszBrak informacji Zielona Góra 20
15 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 538 21
21 Chwiałkowska BarbaraBrak informacji Zielona Góra 2472 22
22 Kordek IwonaBrak informacji Zielona Góra 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
Bye
Bye
Zarwański Piotr
Błaszkiewicz Marta
0
  7:11  7:11
Krawczyk Tobiasz
2
Bye
Grishin Sergei
Sawicki Łukasz
Bye
Chwiałkowska Barbara
0
  7:11  7:11
Krawczyk Jan
2
Kowalski Grzegorz
0
  9:11  9:11
Kuliński Wojciech
2
Bye
Bulczyński Rafał
Przygocki Przemysław
Bye
Kordek Iwona
0
  2:11  2:11
Krysiak Jerzy
2
Kordek Janusz
0
  3:11  3:11
Rybarczyk Hubert
2
Bye
Sobków Szymon
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Rozestwiński Jacek
0
  9:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Kotkiewicz Remigiusz
0
  9:11  9:11
Narkun Robert
2
Bye
Zjawin Jakub
Gajewski Grzegorz
2
  11:9  11:9
Zarwański Piotr
0
Krawczyk Tobiasz
2
  11:9  11:9
Grishin Sergei
0
Sawicki Łukasz
0
  9:11  9:11
Krawczyk Jan
2
Kuliński Wojciech
2
  11:7  11:7
Bulczyński Rafał
0
Przygocki Przemysław
2
  11:8  11:8
Krysiak Jerzy
0
Rybarczyk Hubert
2
  11:7  11:7
Sobków Szymon
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:7  11:8
Mohamed Nazia
0
Narkun Robert
0
  9:11  7:11
Zjawin Jakub
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:5  11:6
Krawczyk Tobiasz
0
Krawczyk Jan
0
  7:11  7:11
Kuliński Wojciech
2
Przygocki Przemysław
2
  11:9  11:9
Rybarczyk Hubert
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  9:11  9:11
Zjawin Jakub
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:9  11:9
Kuliński Wojciech
0
Przygocki Przemysław
0
  6:11  6:11
Zjawin Jakub
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:9  11:9
Zjawin Jakub
0
Gajewski Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Kuliński Wojciech
2
  11:9  11:5
Przygocki Przemysław
0
Kuliński Wojciech
Miejsca 5 - 8
Krawczyk Tobiasz
2
  11:8  11:9
Krawczyk Jan
0
Rybarczyk Hubert
0
  9:11  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Krawczyk Tobiasz
0
  9:11  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 7 - 8
Krawczyk Jan
0
  9:11  9:11
Rybarczyk Hubert
2
Rybarczyk Hubert
Miejsca 9 - 16
Zarwański Piotr
2
  11:9  11:7
Grishin Sergei
0
Sawicki Łukasz
0
  7:11  9:11
Bulczyński Rafał
2
Krysiak Jerzy
0
  9:11  7:11
Sobków Szymon
2
Mohamed Nazia
2
  11:9  11:9
Narkun Robert
0
Zarwański Piotr
0
  9:11  9:11
Bulczyński Rafał
2
Sobków Szymon
0
  6:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Bulczyński Rafał
0
  9:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Mohamed Nazia
Miejsca 11 - 12
Zarwański Piotr
2
  11:9  11:7
Sobków Szymon
0
Zarwański Piotr
Miejsca 13 - 16
Grishin Sergei
0
  7:11  8:11
Sawicki Łukasz
2
Krysiak Jerzy
2
  11:9  11:9
Narkun Robert
0
Sawicki Łukasz
2
  11:9  11:9
Krysiak Jerzy
0
Sawicki Łukasz
Miejsca 15 - 16
Grishin Sergei
2
  11:9  11:9
Narkun Robert
0
Grishin Sergei
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Błaszkiewicz Marta
Bye
Bye
Chwiałkowska Barbara
Kowalski Grzegorz
Bye
Bye
Kordek Iwona
Kordek Janusz
Bye
Bye
Rozestwiński Jacek
Kotkiewicz Remigiusz
Bye
Bye
Błaszkiewicz Marta
Chwiałkowska Barbara
0
  9:11  9:11
Kowalski Grzegorz
2
Kordek Iwona
0
  8:11  8:11
Kordek Janusz
2
Rozestwiński Jacek
0
  9:11  9:11
Kotkiewicz Remigiusz
2
Błaszkiewicz Marta
0
  6:11  6:11
Kowalski Grzegorz
2
Kordek Janusz
0
  7:11  7:11
Kotkiewicz Remigiusz
2
Kowalski Grzegorz
2
  11:9  11:9
Kotkiewicz Remigiusz
0
Kowalski Grzegorz
Miejsca 19 - 20
Błaszkiewicz Marta
2
  11:9  11:9
Kordek Janusz
0
Błaszkiewicz Marta
Miejsca 21 - 24
Bye
Chwiałkowska Barbara
Kordek Iwona
0
  8:11  6:11
Rozestwiński Jacek
2
Chwiałkowska Barbara
0
  9:11  9:11
Rozestwiński Jacek
2
Rozestwiński Jacek
Miejsca 23 - 24
Bye
Kordek Iwona
Kordek Iwona
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:19:45 17-01-2018