DECATHLON Winter Cup - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 103 1
2 Kurman RadosławPotwierdzony Lubin 139 2
7 Palt PiotrPotwierdzony Katowice 425 3
3 Polakowski JanPotwierdzony Wrocław 263 4
9 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 480 5
8 Wawrzyniak MariuszPotwierdzony Legnica 460 6
5 Burak MichałPotwierdzony Wrocław 393 7
12 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 580 8
4 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 360 9
11 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 520 10
18 Kędzior DamianPotwierdzony Żyraków 1620 11
21 Hołod MarcinPotwierdzony Legnica 2768 12
15 Mazur MaciekPotwierdzony Boleslawiec 949 13
10 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 502 14
14 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 784 15
6 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 405 16
13 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 739 17
17 Kłosiński PawełPotwierdzony Legnica 1317 18
22 Rybacki MarekPotwierdzony Legnica 2788 19
16 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 1009 20
19 Buzon JarekPotwierdzony Legnica 1974 21
23 Glas GrzegorzPotwierdzony Legnica 22
20 Przytomski MarcinPotwierdzony Legnica 2302 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Szkuta Łukasz
Bye
Bye
Hołod Marcin
Rybacki Marek
0
  10:12  3:11
Parpura Michał
2
Bye
Piergies Krzysztof
Burak Michał
Bye
Buzon Jarek
1
  5:11  11:8  9:11
Mazur Maciek
2
Matuszak Piotr
1
  10:12  11:5  7:11
Drzazga Robert
2
Bye
Polakowski Jan
Zarwański Piotr
Bye
Przytomski Marcin
0
  4:11  5:11
Bąkała Piotr
2
Darul Grzegorz
2
  8:11  11:9  11:9
Kruk Mateusz
1
Bye
Palt Piotr
Wawrzyniak Mariusz
Bye
Glas Grzegorz
1
  11:8  3:11  4:11
Radłowski Tomasz
2
Kłosiński Paweł
0
  3:11  4:11
Kędzior Damian
2
Bye
Kurman Radosław
Szkuta Łukasz
2
  11:1  11:7
Hołod Marcin
0
Parpura Michał
2
  11:5  11:5
Piergies Krzysztof
0
Burak Michał
2
  11:5  11:4
Mazur Maciek
0
Drzazga Robert
0
  3:11  5:11
Polakowski Jan
2
Zarwański Piotr
1
  11:8  11:13  9:11
Bąkała Piotr
2
Darul Grzegorz
0
  9:11  3:11
Palt Piotr
2
Wawrzyniak Mariusz
2
  11:8  11:8
Radłowski Tomasz
0
Kędzior Damian
1
  11:5  5:11  4:11
Kurman Radosław
2
Szkuta Łukasz
2
  11:4  11:6
Parpura Michał
0
Burak Michał
0
  3:11  7:11
Polakowski Jan
2
Bąkała Piotr
0
  4:11  6:11
Palt Piotr
2
Wawrzyniak Mariusz
1
  6:11  11:7  6:11
Kurman Radosław
2
Szkuta Łukasz
3
  8:11  11:9  11:4  11:2
Polakowski Jan
1
Palt Piotr
2
  14:12  1:11  5:11  11:8  9:11
Kurman Radosław
3
Szkuta Łukasz
3
  9:11  11:8  12:10  7:11  11:9
Kurman Radosław
2
Szkuta Łukasz
Miejsca 3 - 4
Polakowski Jan
2
  10:12  11:8  11:9  6:11  7:11
Palt Piotr
3
Palt Piotr
Miejsca 5 - 8
Parpura Michał
2
  11:6  11:5
Burak Michał
0
Bąkała Piotr
0
  9:11  8:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Parpura Michał
2
  11:2  11:4
Wawrzyniak Mariusz
0
Parpura Michał
Miejsca 7 - 8
Burak Michał
2
  11:6  11:5
Bąkała Piotr
0
Burak Michał
Miejsca 9 - 16
Hołod Marcin
2
  11:9  11:9
Piergies Krzysztof
0
Mazur Maciek
0
  8:11  3:11
Drzazga Robert
2
Zarwański Piotr
2
  11:8  11:6
Darul Grzegorz
0
Radłowski Tomasz
0
  4:11  3:11
Kędzior Damian
2
Hołod Marcin
1
  4:11  11:9  6:11
Drzazga Robert
2
Zarwański Piotr
2
  14:12  11:6
Kędzior Damian
0
Drzazga Robert
0
  5:11  7:11
Zarwański Piotr
2
Zarwański Piotr
Miejsca 11 - 12
Hołod Marcin
0
  4:11  2:11
Kędzior Damian
2
Kędzior Damian
Miejsca 13 - 16
Piergies Krzysztof
1
  9:11  11:1  9:11
Mazur Maciek
2
Darul Grzegorz
2
  11:7  9:11  11:5
Radłowski Tomasz
1
Mazur Maciek
2
  11:3  16:14
Darul Grzegorz
0
Mazur Maciek
Miejsca 15 - 16
Piergies Krzysztof
0
  8:11  9:11
Radłowski Tomasz
2
Radłowski Tomasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Rybacki Marek
Bye
Bye
Buzon Jarek
Matuszak Piotr
Bye
Bye
Przytomski Marcin
Kruk Mateusz
Bye
Bye
Glas Grzegorz
Kłosiński Paweł
Bye
Bye
Rybacki Marek
Buzon Jarek
0
  9:11  7:11
Matuszak Piotr
2
Przytomski Marcin
0
  4:11  3:11
Kruk Mateusz
2
Glas Grzegorz
0
  2:11  4:11
Kłosiński Paweł
2
Rybacki Marek
0
  9:11  7:11
Matuszak Piotr
2
Kruk Mateusz
0
  11:13  9:11
Kłosiński Paweł
2
Matuszak Piotr
2
  11:7  11:6
Kłosiński Paweł
0
Matuszak Piotr
Miejsca 19 - 20
Rybacki Marek
2
  11:7  11:4
Kruk Mateusz
0
Rybacki Marek
Miejsca 21 - 24
Bye
Buzon Jarek
Przytomski Marcin
0
  3:11  2:11
Glas Grzegorz
2
Buzon Jarek
2
  11:3  11:3
Glas Grzegorz
0
Buzon Jarek
Miejsca 23 - 24
Bye
Przytomski Marcin
Przytomski Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:39:40 23-04-2018