DEVELEY OPEN KAT. B+, 16.02.17 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 54 1
1 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 24 2
4 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 88 3
2 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 25 4
7 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 143 5
5 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 99 6
8 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 167 7
6 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 134 8
11 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 190 9
15 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 341 10
9 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 178 11
17 Michalak RadosławPotwierdzony Konin 406 12
23 Przybylski BartoszPotwierdzony Poznań 874 13
10 Sapierzyński RobertPotwierdzony Warszawa 189 14
26 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 998 15
19 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 578 16
13 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 227 17
22 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 824 18
27 Jesionek RobertPotwierdzony Poznań 1361 19
14 Brzeski MaciejWalkover Palędzie 271 20
18 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 463 21
25 Kołacki MikołajPotwierdzony Kościan 992 22
28 Jaworski MateuszPotwierdzony Poznań 1458 23
24 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 881 24
20 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 673 25
16 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 361 26
12 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 220 27
21 Szubert PrzemysławPotwierdzony Kościan 805 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Dominiak Kamil
Bye
Grzelczak Włodzimierz
1
  11:8  6:11  7:11
Sapierzyński Robert
2
Suwalski Hubert
2
  11:2  11:8
Grishin Sergei
0
Rydz Romuald
0
  8:11  10:12
Śmiałek Maciej
2
Cendal Szymon
2
  7:11  11:8  11:8
Brzeski Maciej
1
Michalak Radosław
2
  11:6  11:7
Zarwański Piotr
0
Tadeusz Marcin
2
  11:4  11:7
Jaworski Mateusz
0
Bye
Włodarczyk Paweł
Filipowski Dariusz
Bye
Olejnik Jeremi
0
  1:11  5:11
Dolata Szymon
2
Polinceusz Dariusz
2
  11:8  11:8
Jesionek Robert
0
Buszkiewicz Tomasz
0
  5:11  4:11
Mikołajczak Piotr
2
Janiszewski Michał
2
  13:11  11:9
Dominiak Zuzanna
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:9  11:1
Szubert Przemysław
0
Przybylski Bartosz
2
  11:3  11:8
Kołacki Mikołaj
0
Bye
Szymanowski Marek
Dominiak Kamil
2
  11:8  13:11
Sapierzyński Robert
0
Suwalski Hubert
1
  6:11  11:7  8:11
Śmiałek Maciej
2
Cendal Szymon
2
  11:5  5:11  11:7
Michalak Radosław
1
Tadeusz Marcin
0
  1:11  6:11
Włodarczyk Paweł
2
Filipowski Dariusz
2
  11:8  11:2
Dolata Szymon
0
Polinceusz Dariusz
0
  9:11  1:11
Mikołajczak Piotr
2
Janiszewski Michał
2
  7:11  11:7  11:4
Jagiełowicz Sylwester
1
Przybylski Bartosz
0
  3:11  8:11
Szymanowski Marek
2
Dominiak Kamil
2
  12:10  10:12  11:1
Śmiałek Maciej
1
Cendal Szymon
0
  4:11  3:11
Włodarczyk Paweł
2
Filipowski Dariusz
2
  11:4  11:5
Mikołajczak Piotr
0
Janiszewski Michał
0
  1:11  11:13
Szymanowski Marek
2
Dominiak Kamil
3
  12:10  11:6  11:2
Włodarczyk Paweł
0
Filipowski Dariusz
3
  11:7  11:7  11:7
Szymanowski Marek
0
Dominiak Kamil
2
  9:11  9:11  11:9  11:8  9:11
Filipowski Dariusz
3
Filipowski Dariusz
Miejsca 3 - 4
Włodarczyk Paweł
3
  11:5  5:11  11:5  11:8
Szymanowski Marek
1
Włodarczyk Paweł
Miejsca 5 - 8
Śmiałek Maciej
2
  11:9  1:11  11:3
Cendal Szymon
1
Mikołajczak Piotr
2
  11:6  11:8
Janiszewski Michał
0
Śmiałek Maciej
1
  11:8  9:11  5:11
Mikołajczak Piotr
2
Mikołajczak Piotr
Miejsca 7 - 8
Cendal Szymon
2
  10:12  11:8  11:9
Janiszewski Michał
1
Cendal Szymon
Miejsca 9 - 16
Sapierzyński Robert
1
  8:11  11:6  6:11
Suwalski Hubert
2
Michalak Radosław
2
  11:4  11:7
Tadeusz Marcin
0
Dolata Szymon
2
  11:9  11:7
Polinceusz Dariusz
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  15:13  4:11  11:6
Przybylski Bartosz
1
Suwalski Hubert
2
  9:11  11:9  11:9
Michalak Radosław
1
Dolata Szymon
2
  11:7  7:11  11:8
Jagiełowicz Sylwester
1
Suwalski Hubert
0
  7:11  9:11
Dolata Szymon
2
Dolata Szymon
Miejsca 11 - 12
Michalak Radosław
0
  7:11  7:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 13 - 16
Sapierzyński Robert
2
  11:3  11:1
Tadeusz Marcin
0
Polinceusz Dariusz
0
  6:11  9:11
Przybylski Bartosz
2
Sapierzyński Robert
0
  6:11  9:11
Przybylski Bartosz
2
Przybylski Bartosz
Miejsca 15 - 16
Tadeusz Marcin
0
  7:11  3:11
Polinceusz Dariusz
2
Polinceusz Dariusz
Miejsca 17 - 32
Bye
Grzelczak Włodzimierz
Grishin Sergei
0
  5:11  9:11
Rydz Romuald
2
Brzeski Maciej
2
  5:11  11:8  11:7
Zarwański Piotr
1
Jaworski Mateusz
Bye
Bye
Olejnik Jeremi
Jesionek Robert
2
  11:4  11:6
Buszkiewicz Tomasz
0
Dominiak Zuzanna
2
  11:4  11:3
Szubert Przemysław
0
Kołacki Mikołaj
Bye
Grzelczak Włodzimierz
2
  7:11  11:9  11:4
Rydz Romuald
1
Brzeski Maciej
2
  11:9  11:5
Jaworski Mateusz
0
Olejnik Jeremi
1
  4:11  12:10  6:11
Jesionek Robert
2
Dominiak Zuzanna
2
  11:2  11:7
Kołacki Mikołaj
0
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:2  11:5
Brzeski Maciej
0
Jesionek Robert
1
  6:11  11:9  5:11
Dominiak Zuzanna
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:13  11:8  11:7
Dominiak Zuzanna
1
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 19 - 20
Brzeski Maciej
W
WALKOVER
Jesionek Robert
2
Jesionek Robert
Miejsca 21 - 24
Rydz Romuald
2
  11:1  11:2
Jaworski Mateusz
0
Olejnik Jeremi
0
  6:11  6:11
Kołacki Mikołaj
2
Rydz Romuald
2
  11:8  11:5
Kołacki Mikołaj
0
Rydz Romuald
Miejsca 23 - 24
Jaworski Mateusz
2
  11:5  11:7
Olejnik Jeremi
0
Jaworski Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Grishin Sergei
Zarwański Piotr
Bye
Bye
Buszkiewicz Tomasz
Szubert Przemysław
Bye
Grishin Sergei
0
  7:11  5:11
Zarwański Piotr
2
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:7  11:7
Szubert Przemysław
0
Zarwański Piotr
1
  5:11  11:7  4:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Buszkiewicz Tomasz
Miejsca 27 - 28
Grishin Sergei
2
  11:8  11:9
Szubert Przemysław
0
Grishin Sergei
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:50:53 25-02-2018